Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM Adventure срещу BMW GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

    Вятъра на Дакар, щото там е облъчването, че това е най-великия мотор за там. А с коша и картечницата човек се чувства сигурен да пътува с мотор и да обикаля света. Хубаво е Дакар, ама като свърши почват дългите пътувания с БМВ.

    Коментар


    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

      Еййййй, гледам тука по IP, та май от отделrите маркетинг на БМВ и КТМ четат и си водят записки
      Хубавото е, че остана малко да се оправи съвсем времето и да спре писането, а да започне карането
      Зима иде

      Коментар


      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Когато карам GS се питам къде ми е коша и картечницата, а когато карам КТМ-а ме подухва вятъра на Дакар!
        Как ми липсва емотикона с кланящо се човече на колене и опънати напред ръце

        Коментар


        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          КТМ - не съм дорасъл за този мотор. Бяга ми, не заради перфектните си показатели, а заради умението да бъде супер балансиран И на асфалт, И на черните магистрали.
          990, няма шанс с мен. Просто ми е един пластмасов Робокоп, перфектен от всякъде, но студен емоционално...
          Господин Тенев, поет ще излезете Вие ... аз не бих се сетил да използвам чак толкоз суперлативи като "перфектни показатели", "супер балансиран", "пластмасов Робокоп, перфектен от всякъде, но студен емоционално" - най - малко щото темата на Събин за доработките на "перфектния" и "балансирания" 990 е факт

          П.П. Баси, не мога да повярвам, че пиша в тая тема

          Коментар


          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
            Господин Тенев, поет ще излезете Вие ... аз не бих се сетил да използвам чак толкоз суперлативи като "перфектни показатели", "супер балансиран", "пластмасов Робокоп, перфектен от всякъде, но студен емоционално" - най - малко щото темата на Събин за доработките на "перфектния" и "балансирания" 990 е факт

            П.П. Баси, не мога да повярвам, че пиша в тая тема
            Перфектен мотор няма. Ако има тема за доработки на BMW-то, която никой не прави поради посочените от Мони причини - тогава може да спорим кой колко е перфектен

            Коментар


            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

              Ама защо нещо перфектно трябва да се доработва не мога да разбера. Вадя от магазина и вече 55000км карам без проблем.

              Коментар


              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Перфектен мотор няма. Ако има тема за доработки на BMW-то, която никой не прави поради посочените от Мони причини - тогава може да спорим кой колко е перфектен
                В конкретния пост насочвам акцента си върху поетизма, а не върху перфектността на КТМ-а - за КТМ-а не ми пука

                Коментар


                • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                  Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                  Ама защо нещо перфектно трябва да се доработва не мога да разбера. Вадя от магазина и вече 55000км карам без проблем.
                  Значи BMW-то е перфектния мотор тогава!

                  Коментар


                  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Значи BMW-то е перфектния мотор тогава!
                    9 страници и най-накрая пристигнахме!
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Ей ако тази тема беше в байкърса отдавна да е заминала в лигнята

                      Коментар


                      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Значи BMW-то е перфектния мотор тогава!
                        Да боря ли хората с КТМ с един по-малко. Между другото ще бъде добре да си вземеш БМВ за да четем за доработките - това сериозно. Темата за КТМ стана супер полезна и интересна и чак ме хваща яд, че не взе БМВ за да се получи такава.

                        Gichev - темата си е в лигнята, ама понеже форумът е по-сериозен му викаме Стъргало

                        Коментар


                        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Значи BMW-то е перфектния мотор тогава!
                          Е те зат'ва та уважавам, не те е срам да си признаеш грешките

                          Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                          Ей ако тази тема беше в байкърса отдавна да е заминала в лигнята
                          Защото там има сериозни, а не "клавиатурни" модератори... Бойко, признай си
                          Ride to arrive.

                          Коментар


                          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                            А ако беше в мото-зоната щеше да се лее кръв вече и щеше да е весело ! Майките и лелите щяха да се споменават доста често
                            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                            Коментар


                            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                              Ако беше в мотозонето 50% от пишещите в темата, собственици на БМВ щяха да си защитават С1-то като най-великият скутер излязъл някога

                              Коментар


                              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                                Е не така де .И в мотозоната има тежки БМВ-та и бързи КТМ-и. Да не говорим пък, че преди да дойдат
                                експедиционните машини от Зоната, тука само раздатки и лебедки се коментираха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X