Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой има ли я тази прахосмукачка и ако да как се представя и ако може да каже моделното означение, че имам някакви торби дето стават за нея мисля. Трябва ми за душманско чистене.
    Последно редактирано от Joca; 04-06-26, 07:32.

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Накрайника е твърдо свързан за маркуча. Добрите се въртят свободно. И трябва бая сила да се сглоби добре. Жената не се справя

    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Ами за толкова пари толкова...
      Макар, че тази я бях взел 70 лв, а имам една Карчер 2-ка на промоция в Кауфланд беше 100 пари.
      Доста по-качествени са материалите и изработката.

    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      А, аз сом доволен. Веднъж купих една английска. Жената си я избра - 360 лева беше. И след 3 месеца я продадох за 60, щото ставаше само да събереш трохите по масата, а имаше към 18 части за сглобяване и чистене.

  • Първоначално публикуван от Joca Преглед на мнение
    Някой има ли я тази прахосмукачка и ако да как се представя и ако може да каже моделното означение, че имам някакви торби дето стават за нея мисля. Трябва ми за душманско чистене.
    Имам по-малката ( 12 литра).
    Ползвам я в гаража при работа и да си чистя колите.
    Моята е 1200 W по спомен, добре си смуче.
    Като недостатък - маркуча е от евтин материал и не знам колко ще издържи, аз я имам от 1 година.
    Торбички купувах от Технополис, в Лидъл не можах да намеря за моя модел.
    Става въпрос за микрофибърните. Хартиените не са за предпочитане, не задържат праха добре.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • Имам и тази, и най малката. Взимай смело.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • Има ли Парксайд прахосмукачка на батерии? - за колата ми трябва.
        Nissan Qashqai 1.3 DDT

        Коментар


        • Joca
          Joca коментира
          Редактиране на коментар
          Имам квадраната , виж 4 -5 страници назад, я писах, не очаквай сила като кабелната, но съм доволен.

      • Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
        Има ли Парксайд прахосмукачка на батерии? - за колата ми трябва.
        Има два модела на батерии, малка и голяма.
        Малката доста хора казват, че е слаба. Не съм ползвал и нямам наблюдения върху двете.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:res_5494c5419b7f3059f388d1ed4367d9a0.jpeg
Прегледи:431
Размер:109.2 КБ
ID:7041482

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:res_c5884362cbdf8b9b69b52b761d1dcc50.jpg
Прегледи:430
Размер:78.9 КБ
ID:7041483

        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • Joca
          Joca коментира
          Редактиране на коментар
          И двете ги имам, втората за обиране на паяжини става, всеки случай за прахусмукачка от класа на втората повече от 100 лева не давам. Недостатък чопчето на контейнера се чупи лесно, при моята е така , но засега не създава драма.

      • Има на Total, цените им са малко над парксайда обикновено. За мен са добри като марка и цена/качество. Та тия дни един ги хвалеше в ютуб колко смукателна сила имат, конкретни единици, които на мен не ми говори нищо, но може да се поровиш.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          За парксайд имам батерии

        • Joca
          Joca коментира
          Редактиране на коментар
          knot купувай, няма да сгрешиш!

      • Въпрос към знаещите. Колежка си купи тример с кабел, от тия по-мощните последната промоция и сега следобед пробвахме как работи, ъъ машинката това. Аз понеже само с бензинки имам опит, а пък тука книжка нямаше, питам - кордата как се изхвърля при това ччудо? И евентуално до колко мм дебелина може да се зарежда? Иначе ми хареса на първо четене, ще върши работа, па и на нея доколко знам за 30-40 квадрата затревена площ й трябва.

        Благодаря!

        Коментар


        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Имам кабелен бош. При него, при всяко стартиране отпуска корда. На това не знам как е.

        • Asteri
          Asteri коментира
          Редактиране на коментар
          1.65 стандартно, не е за храсти. Какво значи да се изхвърля кордата? Само с бутона включ-изключ се работи и като свърши кордата сменяш, няма друго да се пипа по тях. Хубаво е да имаш и авариен прекъсвач на контакта, и да не те хващат лесно нервите.

        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Значи, че на главата на бензиновото имам бутон и аз решавам дали да отпусна корда от шпулата. Далеч по икономично е.

      • Успях да взема останала последна бройка на Parkside distance measurer 20m plem 20 b6, веднага го тествах, мери точно, много е удобен за бързо измерване от стена на стена и дълги помещения

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1200.jpg
Прегледи:327
Размер:46.0 КБ
ID:7042021

        Коментар


        • Някой имал ли е досег с тези стелажи ,че мисля да си купя 1-2 за мазата?
          Прикачени файлове

          Коментар


          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            Тези не знам. Всичко което съм виждал купешко, ми се видя слабо и моите си ги правих от винкел.

          • gy6ter
            gy6ter коментира
            Редактиране на коментар
            Имам подобни пет броя(може и да са същи като тези,ако са без болтове,но май бяха 30см) повече от три години,от друг магазин съм ги купувал,на село са и си вършат работата.Малко изглеждат паянтови,но нямам проблеми.

          • jordanov sv
            jordanov sv коментира
            Редактиране на коментар
            Добри са. На работа имаме и такива, наблъскали сме архив на тях.

        • Сигурно вече е споменавано някъде, но да попитам.
          За Кауфланд връщането на машина заради гаранционна повреда, само в същия магазин от който е купена ли трябва да стане? Или може и в друг?

          Коментар


          • //Радо//
            //Радо// коментира
            Редактиране на коментар
            Днес им направих скандал невероятен. Мисля че ми излязоха вените на врата. Важела само хартиената бележка. На третата минута ги питам -"защо да му еба путката майна ви е шибаното приложение". Бележките след година не се четат.
            Там баркода бил на системата им ,не било баркода на самата хартиена бележка.
            "Искаш да кажеш че имате система за над милион евра и поддръжка за няколко стотин на месец и не съвпада баркода?"

          • //Радо//
            //Радо// коментира
            Редактиране на коментар
            Иначе наистина им го пише на приложението,като влезеш в бележки.
            Обявявам им война. Заклел съм се лично за мен да им направя щети 3 пъти цената на машината. Машината ще си я сменя при тях -то ясно. Някак си. В лидъл това не ми се е случвало.

        • Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
          Сигурно вече е споменавано някъде, но да попитам.
          За Кауфланд връщането на машина заради гаранционна повреда, само в същия магазин от който е купена ли трябва да стане? Или може и в друг?
          Това рече Al
          Ако уредът ви е в гаранция, можете да го върнете или да поискате ремонт директно на Информация във всеки хипермаркет Кауфланд, независимо дали е същият, от който сте го купили. Задължително носете със себе си оригиналната касова бележка (дигиталната карта не е достатъчна)
          Някъде на сайта им го е намерил, аз мисля като него
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            Не съм най сигурен дали става в друг хипермаркет,явно всеки си измисля правила. Миналата година рекламирах една батерия 8Аh купена от Овча купел в кв. Изток в Перник. Перничани ме отпратиха откъдето съм я купил. На Овча купел нямаше драма, броиха ми 120 кинта веднага.

          • Asen Kushlev
            Asen Kushlev коментира
            Редактиране на коментар
            Предполагам важен фактор ще е конкретният служител на гишето.

        • Преди година някъде за гаранция ми искаха хартиена бележка, при положение, че имах приложението. Естествено нямах хартия и от тогава съм ги отебал за техника.

          Коментар


          • Върнах го в друг по близо магазин.
            Уж щели да го пратят в сервиз.
            Имах оригиналната касова бележка, и кутията. От нея се преписвал някакъв номер, и трябвало да се пази и тя

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            Тук са 188 потребители онлайн. 0 потребители и 188 гости.

            Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

            Зареждам...
            X