Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Работи. Аз имам, макар не от алито. От тук някъде го купувах. Метална кофа задължително, че пластмасовите ги мачка.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • Някъде по темите имаше циклон от 60 литра метално варелче от масло . Даже на един колега от форума му дадох такова .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • Лидълците имат(в чужбина естествено) някаква система за стърготини https://www.lidl.de/p/parkside-absau...ack/p100371741 , ама не съм в час доколко става и дали е изгодно за тези пари.

        Коментар


        • Един от отзивите отдолу от линка на Митко:

          "Не съм доволен от качеството на извличане на стружки. Постоянно монтираните груби филтри задържат стружките, така че те бързо се запушват и изискват трудоемко отстраняване. по този начин не е възможен непрекъснат работен процес. Това се случва при рендосване, подозирам, че същото се случва и при струговане. Но много подходящ за прахоулавяне."

          Значи май е с филтри...

          Коментар


          • Ето я темата . Точно дърводелска работилница е . https://offroad-bulgaria.com/forum/%...e4#post6592004
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • Някой да е ползвал полиестерния кит на Парксайд, видях го днеска , ръчих да го купя, ама мои познати скочиха като ужилени и го оставих, 6 лева за 250 грама беше. От характеристиките му си спомням , че беше устойчив на до 120 градуса.;

              Коментар


              • От утре това ще е интересно . Стъпаловидните свредла и ножовете за саблен трион . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240616_165735_314.jpg
Прегледи:428
Размер:652.5 КБ
ID:6967433 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240616_165848_863.jpg
Прегледи:422
Размер:788.4 КБ
ID:6967434
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • stefsab
                  stefsab коментира
                  Редактиране на коментар
                  Старата реколта стъпаловидни свредла - върши работа, но за тънка и мека ламарина. В 2-3 мм черна ламарина вижда зор. За цената си са перфектни!

              • Днес реших да си купя нещо което нямам и не съм ползвал, лазерен нивелир, ще лепя скоро флис тапети които се слагат без застъпване, та трябва да са нивелирани и вместо да чертая с молив, с това лазерно чудо ще видя как ще е

                Това е модела за 69 лв

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_3011.jpeg Прегледи:0 Размер:133.7 КБ ID:6967525

                Коментар


                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Имам го нивелчето, върши работа, недостатък е че не с заключва махалото. Нещо напоследък ми засича махалото, а му изтече гаранцията. Лидл имат и по функционални модели с 1D и 3D линии. Аз си реших нещата с един китаец от продавалника с 4Д , дистанционно и статив 1,5м. за 150 кинта

              • Стъпаловидните свредла вършат работа и за доста по дебели неща . Средния размер счупих едно от зор на БК 32 . Днес понапазарувах доволно . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240617_125533_820.jpg
Прегледи:366
Размер:533.2 КБ
ID:6967533 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_913271.jpg
Прегледи:370
Размер:66.1 КБ
ID:6967530 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_913272.jpg
Прегледи:366
Размер:116.4 КБ
ID:6967531 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_913273.jpg
Прегледи:367
Размер:128.3 КБ
ID:6967532
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Това BZ16 ли е? Не бях виждал с кафява премяна. Стойката предполагам е правена, за шийка 57мм. не съм виждал фабрични.

                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тя е . Има всякакви на цвят . Това ми е първия електроинструмент в живота . Купих я от ЦУМ през 1985 година . Стойката и тя си е заводска за бормашината и нея съм я купувал тия години . Стойките още изпадат по продавалниците . Реално тази бормашина без стойка е трудна работа . Толкова е мощна че със свредло около максималния диаметър 16 мм ако се заклини вероятността да ти потроши ръцете е голяма . https://www.olx.bg/d/ad/stoyka-za-go...2-ID8XAHH.html
                  Последно редактирано от sek.1; 18-06-24, 06:53.

                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Имам такава,синя, наследство от тъста, 79г., патронникът е на конус.Няма съединител и вярно е ръкотрошачка, веднъж ми заклини и добре че патронникът изпадна. Имам и стойка за нея самоделка, сигурно тежи 20 кила. Ползвам я повече за бъркалка, за тежки мобилни пробивания ползвам BUR2 - 350E, тя поне е със съединител.

              • Тия ми ги донесе пак през 1985 година единя дядо от Германия . Работят си до ден днешен . На ъглошлайфа съм сменил един път лагерите и четките .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • И това днес си напазарувах . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240620_114848_324.jpg
Прегледи:225
Размер:852.7 КБ
ID:6967690
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • gy6ter
                    gy6ter коментира
                    Редактиране на коментар
                    Това пък кога са го пуснали?

                  • sek.1
                    sek.1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    От вчера е в брошурата .

                • И Metabo вече се продава с компира , ред е на BMW.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X