Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    От написаното по-напред в темата от теб:
    Две батерии Хитачи са 200 пари. Две батерии Парксайд са 100 пари. Отделно трябва да се купи и адаптер Парксайд към Хитачи. И накрая имаш батерии Парксайд, а не Хитачи.
    Като опция трябва да се купи и зарядно за батерии Парксайд.
    Че как, струва си отсекъде!
    Имам много машинки на парксайд и на хитачи но по-малко, като при хитачито имам само 2 бр от оригиналните им батерии в отлично здраве, а на парксайд имам много повече батерии от по 4 Ah, изобщо не съм купувал батериите и зарядното заради Хитачито а между другото се сетих да ги оползотворя и за това, така че в този случай ще ми струва точно 25 лева.
    Последно редактирано от Еделвайс; 28-03-24, 21:09.

    Коментар


    • Някаква идея как това да го поръчам от Германия ? https://www.lidl.de/p/parkside-perfo...aet/p100372165
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Предполагам че може би изчакват да продадат сега от другите прожектори с които са заринати в момента в лидълите и тогава ще пуснат от новия, щом има бг меню може би е въпрос на скоро време...

      • mitko 53
        mitko 53 коментира
        Редактиране на коментар
        Упътването се отнасяше за резачката, за прожекторът (431260) няма данни.

      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Бензиновата със електрически стартер е голяма глезотия . За това съм фен на моята Хусварна . Пали най много от 2 - 3 дърпане студена а топла от първото . 8 Ач батериите са ги пускали в румънския Лидл на цена около 60 български лева .
        Последно редактирано от sek.1; 29-03-24, 08:02.

    • Това https://youtu.be/ugI0YRMQGec?si=g5U4K0efBMabdk0u ми хареса като машинка, да не помпиш с нитачката като луд.

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Това е супер, веднага ще го купя щом го пуснат, чакам да предложат ако изобщо ще го има и акумулаторна машинка за силикон и лепила, това ще е още по-яко, че на Бош го предлагат за около 700 лева откачена работа...
        Последно редактирано от Еделвайс; 29-03-24, 07:06.

      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Поп нитовете са песен . Цена няма да има такава за нит - гайки. Те искат значително по голямо усилие .
        Последно редактирано от sek.1; 29-03-24, 07:59.

      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Това за нитгайките го има по разни китайски сайтове,ако има по нашите ширини съм най отпред за придобиване.Много често взех да ползвам ,а и намерих едрова цена за нит гайки та ползвам на поразия където може

    • Тия които ги има в момента са много добри ! Имам вече два . Един ми е в работата един в нас . Работи с 20 волтовите батерии има адаптор за 12 волтовите и трансформатор за захранване от мрежата . Някъде си затрих и едно фенерче с 12 волтовите батерии . Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20240329_075302_483.jpg Прегледи:0 Размер:478.6 КБ ID:6961299 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20240329_075313_326.jpg Прегледи:0 Размер:537.0 КБ ID:6961300 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20240329_075431_990.jpg Прегледи:0 Размер:329.1 КБ ID:6961301
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Убеди ме, вчера купих от въпросния прожектор - модела на снимката ти, свети си прилично, очкавах малко по-силна светлина за размерите си, но поне свети в широкия спектър задоволително та ме устройва
        Последно редактирано от Еделвайс; 30-03-24, 06:42.

    • Пристигна ми преходника, доволен съм, изглежда прилично направен, пластините му са дебели като на оригиналните, вътре има и някакъв транзистор, влиза плътно без луфт, само срещу 25 лева за преходника, батериите ми на Парксайд, вече мога да ги оползотворявам на 100% и за машинките ми: Hitachi - HiKOKI

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_2537.jpeg Прегледи:0 Размер:864.1 КБ ID:6961369
      Последно редактирано от Еделвайс; 30-03-24, 12:11.

      Коментар


      • Здравейте, някой да има пистолет за водоструйка Парксайд,че моя протече.

        Коментар


        • Фенера в работна ситуация . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240330_140451_279.jpg
Прегледи:551
Размер:468.9 КБ
ID:6961443
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • И другият премина през тази интервенция, развива болт на джанта, пишем го успех.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • Не знам дали е за тук, но не видях в лов и риболов тема в която да пиша, а именно:
              Търся такава (бюджетна) табуретка - за службата.
              тези кръглите неща - гумен грип ли са (или поне да е не е от гладка като "найлонен" детайл, който при капка вода става пързалка)?

              По възможност с някакъв сертификат. и поне 120кг . И поне 22см височина (в тему има от 19 до 25см, до 25лв... но не знам какво е качеството и не ми се ще да пострада някой)
              Taзи намерих най-евтино и с 25см височина.

              Вариант Б - е да изчакам някой хипермаркет да ги пуснат на промо... гледам са и с TUV...
              ПП: Имаше в лидл и несгъваеми (по-стабилни?) но бяха макс 20см ...високи.
              ПП2: Също дебна и такава 2+1 стъпала (с максимално широки стъпала) - от Каф-нд имам тази и съм доволен, а цената е смешна (замества повече от идеално кухн. стол и е лека и компактна за малки ремонти).
              ал. стълба Durabest

              Коментар


              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                В различните магазиуни за строително оборудване има всякакви , не знам защо търсиш нещо професионално в зеленчука.

                Като това , но има и други разбира се , да не се смята за реклам https://itt-b2b.com/step-stlba-wedo-150-kg

              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                Гладка е отгоре, като се намокри се плъзга доволно. Имам такава държа я в джипа под седалката ако трябва да качвам някоя от бабите.

            • В Орландовци в магазин Р--ик. Имаше три височини, аз съм си купил средна и висока. Миналата година цената им беше около 10 лв.
              Сертификат не знам дали има, но съм 110 кг и си качвам колелото ( 20 кг) на покрива на колата с него.
              Марин Райковски

              Коментар


              • Не знам какво е останало като наличност, но тея клипсове са си екстра , най-малкото струват 2-3 пъти по-малко от еквивалентите им,при мен се изкупиха за 1-2дена купух си и 2-3 лопатки от пластмасовите на изпроводяк
                Прикачени файлове

                Коментар


                • Аз и тоя път не успях да се доредя до малката сгъваема стълбичка . Разграбили ги още сутринта в четвъртък . В работата имам едно досадно задължение . На всяко първо число от месеца трябва да отчета и проверя изправността на двайсетина електромера на наемателите. Тия които аз съм монтирал обикновено ги слагам на нивото на очите но повечето са заварено положение от колегата ми преди мен и за да ги видя се катеря по разни столове и макари . Вече съм в години и ако се изтърся вероятно няма да стана само за смях .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • Тия дни във форума продаваха дрон и камера за него. Така електромерите ще станат с "дистанционно отчитане".
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Е още не съм го докарал да ги качвам на върха на стълбовете като в циганска махала .

                  • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Аз и тоя път не успях да се доредя до малката сгъваема стълбичка . Разграбили ги още сутринта в четвъртък . В работата имам едно досадно задължение . На всяко първо число от месеца трябва да отчета и проверя изправността на двайсетина електромера на наемателите. Тия които аз съм монтирал обикновено ги слагам на нивото на очите...
                    Гледам и по други форуми я дирят: "малката сгъваема стълбичка" за 50лв - толкова ли е добра - поне от алуминий ли е?
                    Но за кухнята май е подходящ точно такъв тип (в случая и големите стъпала ме привличат)?

                    Първоначално публикуван от marinrr Преглед на мнение
                    В Орландовци в магазин Р--ик. Имаше три височини, аз съм си купил средна и висока. Миналата година цената им беше около 10 лв.
                    Сертификат не знам дали има, но съм 110 кг и си качвам колелото ( 20 кг) на покрива на колата с него.
                    Тази на К-Класик (с TUV) има и гумени пъпки, но то ще е за закрито... иначе и в джъмбо ги имали - не знам обаче колко са стабилни и няма ли да се претрепе някой...
                    Аз знам какво да взема (и от кръглите с колелца (100+ лв) сте дали...), работата е там, че ще са от моя джоб и съм ограничил бюджета.

                    Не е спешно - ще зачакам някое промо в хипермаркетите или ще взема една такава:
                    ДВУСТРАННА АЛУМИНИЕВА СТЪЛБА DRABEST 2x2

                    Тази имеме от Кауф-нд (периодично ги пускат на половин цена ) - 3-стъпалната с
                    Височина до площадката: 0,61 м. , стабилна и лека - Полша. за леки ремонти е супер.
                    Даже и за вкъщи ще взема по една- 2х2 стъп. (40см) и тройка, ако са на ~40лв.

                    ПП: Някой има ли инфо какво ще има като промо за откриването на Прак=р в Красна Поляна на 11 април?
                    Последно редактирано от hakama; 07-04-24, 11:27.

                    Коментар


                    • Това е . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20240408_080800_116.jpg
Прегледи:180
Размер:488.4 КБ
ID:6962195
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X