Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електрическата ножица за клони появи ли се някъде, защото на единия магазин , беше празен щанда в 7:30 , а на другия изобщо нямаше етикет с такъв артикул
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • Взех една сутринта от Лидъла на Тодор Александров - Разсадника. Имаше доста бройки.

      Коментар


      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        Явно в Русе си ги продават зад щанда

    • Първоначално публикуван от Joca Преглед на мнение
      Реших се.Купих си резачка Einhell - акумулаторна , безчеткова с батерии и масло ми стъпи на 400лева, 3 години пълна гаранция, 10 години гаранция на мотора . Уикенда ще я пробвам за работа . Сега направих 2-3 серии на празен ход по няколко минути, но ми направи лошо впечатление , че капва масло , вече един час след работа , гледам капка под резачката гледам капка масло, това нормално ли е? И как да го оправя ако не е? По каталог дават разход 100 грама масло на 15 минути работа....
      Уикенда я ползвах на село , де що имаше работа я свърших, като поработих с нея сякаш понамаля разхода на масло, първо я сефтосах с една двумeтрова стара кайсия 30см в диаметър разцепена от бурите, не се запъна. Но си иска 16те ампера, няколко ряза правих , през които се зареждаше 70-80 минути и вършех нещо друго , като лошо впечатление- калпава пластмасова врътка за натягане , при по-душманска употреба се разглабяше, но за употреба 2-3 пъти годишно се изтърпява , за кастрене -идеална , за рязане на нещо по-дебело - става, за професионална - Ц

      Коментар


      • Ето го и в завършен вид.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • Така и не разбрах какво тунинговате. Това нали е било гайковерт, с удар. След тунинга отново е гайковерт с удар.
          Единственото което виждам е, че сачмата е изпаднала.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • bocho64
            bocho64 коментира
            Редактиране на коментар
            Това е било импакт за битове,сега е станало малък гайковерт.

        • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Така и не разбрах какво тунинговате. Това нали е било гайковерт, с удар. След тунинга отново е гайковерт с удар.
          Единственото което виждам е, че сачмата е изпаднала.
          от това


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.JPG
Прегледи:362
Размер:127.5 КБ
ID:6960975

          се опитват да направят правят това

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:365
Размер:118.1 КБ
ID:6960977
          Прикачени файлове
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • То, ако става въпрос имам милууоки 2000нм. Ама не е особено удобно за битове 6мм.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Така и не разбрах какво тунинговате. Това нали е било гайковерт, с удар. След тунинга отново е гайковерт с удар.
              Единственото което виждам е, че сачмата е изпаднала.
              Оригинално е само със захват hex, просто му насадих наковалня 1/2 с отвор hex. Ако искаш да я ползваш за тракане с камък от гидорията иска преход от hex към 1/2 и става дълго и неудобно. Машинката е много компактна за тесни места и е попадение за цената си от 80-90лв. Миналото лято накова два покрива и към 2-3000 винта от всякакъв калибър, от 4х50 до 6х160мм. в най-големите жеги без да запуши.

              Коментар


              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Всеки преход / удължение намалява силата на удара. Това ако все пак прехода hex към 1/2 устиска повече от 4 - 5 секунди работа .

              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                С втукла или иглен лагер си? От къде ги купи? Аз имам наковалня и се каня да си преправя стария гайковерт, който е от 18в серията А2

              • Никола
                Никола коментира
                Редактиране на коментар
                Единият е с втулка другият ще е с иглен лагер. Втулката я прави бай Стругар. Лагера e 18x22x10 няма черупки само игли със сепаратор.
                Не съм сигурен, че всички импакти са еднакви вътре, та размера може да не отговаря. Китайците продават и наковални на 16мм. Та всичко е според конкретният случай...
                Лагерите са по 5.40 за брой "Тимкен".

            • Ориентирах се. Благодаря за поясненията.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_2524.jpeg Прегледи:0 Размер:585.9 КБ ID:6961149 Сега в Кауфланд до Малинов в Младост, има от старите яки и доказани батерии 4 Ah на промоционална цена 50 лв и двойно зарядно останаха 3 бр на цена 40 лв, взех си още едно двойно зарядно и 2 бр батерии 4 Ah, вече ще имам автономност неотстъпващо на бензинови машинки

                п.с. Батериите са нови и пресни като производство, 10.2023г

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  В понеделник към обед в Кауфланда в Слатина имаше поне стотина от двойните зарядни на щанда . Батериите и те бяха много . Аз вече се ориентирам към големите 8 Ач .

                • Еделвайс
                  Еделвайс коментира
                  Редактиране на коментар
                  Дори да се появат на нашия пазар 8 Ah, малко е вероятно да ги купувам, реших да заложа и да си имам повече батерии на 4Ah.

              • Колеги, можете ли да ми препоръчате кой може да ми изработи преходник от парксайд батерия за Hitachi - Hikoki, ето как изглежда:

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_2525.jpeg Прегледи:0 Размер:74.4 КБ ID:6961179


                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_2528.jpeg Прегледи:0 Размер:68.0 КБ ID:6961180

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_2527.jpeg Прегледи:0 Размер:102.1 КБ ID:6961181

                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_2528.jpeg Прегледи:0 Размер:68.0 КБ ID:6961182
                Последно редактирано от Еделвайс; 28-03-24, 10:59.

                Коментар


                • В олх и Ало сайтовете много реклами,за изработка на преходници.
                  Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                  ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                  Коментар


                  • Еделвайс
                    Еделвайс коментира
                    Редактиране на коментар
                    Намерих от FB за изработка на преходници, поръчах и в понеделник ще е при мен, 25 лв с преглед и тест на преходника, ще пиша отзиви.
                    Последно редактирано от Еделвайс; 28-03-24, 11:31.

                  • Joca
                    Joca коментира
                    Редактиране на коментар
                    Точно тези и аз гледах в базар бг, 25 лева , че аз си търся от деу машина към ейнхел батерия

                • Само мога да гадая какво ТНТМ и сделания са контактните пластини на тия самоделни адаптери...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Само мога да гадая какво ТНТМ и сделания са контактните пластини на тия самоделни адаптери...
                    Поръчах го и ще го тествам в Еконта, ще си нося батерия и винтоверта, ако ми вдъхне доверие ще го взема, ако не ще откажа, но за 25 лева не очаквам чудеса, 2 бр батерии за Хитачи 5 Ah са 200 лв на промоция, та си струва да пробвам с преходник от парксайд батерии.

                    Коментар


                    • От написаното по-напред в темата от теб:
                      Две батерии Хитачи са 200 пари. Две батерии Парксайд са 100 пари. Отделно трябва да се купи и адаптер Парксайд към Хитачи. И накрая имаш батерии Парксайд, а не Хитачи.
                      Като опция трябва да се купи и зарядно за батерии Парксайд.
                      Че как, струва си отсекъде!
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 6 потребители онлайн. 1 потребители и 5 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X