Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Така ще е , като Един двама взимат всичките бройки...

    Коментар


    • p-pleven
      p-pleven коментира
      Редактиране на коментар
      Само за информация: В Луковитския Лидъл нещата се задържат бая. Даже още по-чудно - няма ги циганските истории както в София да речем - да е разопакован продукта и ограбен (примерно - поялниците, без човки и припой). Тоя съм го забелязал, понеже през седмица минавам от там.
      Друго - Има варианд да се изтегли налична стока и да се достави до клиента, след като той го заяви на колцентъра на Лидъл

    • markata
      markata коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря колега, но още 08часа нямаше никъде в чтък, инфо кол центърът нямат в реално време.
      По някаква случайност им пратили гълъб, че всичко в 10 свършило.
      Днес звъннах, потвърдиха ми същото.

      Наличността им се актуализира вечер след приключване на магазините, трябва да ги чакаш на следващ ден 08:30 за евентуално инфо....

  • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    А най сигурно е да се наредиш на опашка още от предната вечер.
    За да няма умрели се прави списък и на всеки три часа доброволец се праща да купува кафе. На пет часа се позволява пет минути за бързо пикане в храстите.
    На пет часа и половина списъкът се актуализира и самоотлъчките го духат мощно под вода.
    Навяваш ми спомени когато чаках за мАтор пред мототехниката в Стара Загора ! Кой кАза , че не сме обичали комунизма ? И кой кАза , че комунизма е умрЕл ?
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • Ей, за какво ще се редите, че да се наредя и аз?
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


    • Как може да даде човек 120 лева за това верижното недоразумение и то без батерия... не мога да се начудя...

      Коментар


      • 120лв. си е добра цена, поне след бърза проверка на цените на аналозите. Друг е въпроса доколко ще върши работа с тези 5-6м/с скорост на рязане и тази къса дъска. Тази на 40V ми е по интересна https://www.youtube.com/watch?v=QLu-...frommyWorkshop , но при нас не е пускана. То и цената е много нагоре , 100 евро без батерии и зарядното..

        Коментар


        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Дъската колко да е дълга? То и за бензинова машина дългата дъска само пречи. Аз поне не съм рязал толкова дебели дървета.
          Явно не става да нарежеш 5 кубика наведнъж, но изглежда ще е удобна за гредички. Някои неща с циркуляра не стават.

      • Вчера ходих сутринта,да си взема 4А батерия за гайковерта(който си купих от ОЛХ,без батерия,на цената на окомплектован такъв от магазина),та видях банда чички които се бутаха за тези резачки,чак събориха кашоните.....шантава работа.
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          Събота и неделя закачам радиатори. В събота девалта дупча в тухла 4-ка за дюбел 10х120, а с лидълския 12V перформънс завивам винтовете. За 52 винта 6х120 не успях да го изтощя. Вчера монтаж цял ден на ключове, контакти и разни розетки. Винтчета безбройно много. Вечерта индикатора светеше червено, но машината си работеше.

          Много съм доволен, понякога при натискане на спуска премигва и не иска да тръгне, всеедно е слаба батерията. Пускам спусъка и тръгва. Случва се произволно, но не по-често от 50 натискания примерно. Не е болка за умиране, все пак е направен по подобие на син бош 12V, които правят абсолютно същото , или иначе казано си му е вроден навик.

          Ти напазари ли от немско ?

        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          не, как да напазаря, нали това написах в горния ми коментар, бяха свършили.

          купих си една малък саблен трион, да не съм капо, че с големия не мога да режа с една ръка
          https://www.lidl.de/de/parkside-akku...ario=last_seen

        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          Пуу, много тъпо с тая изкуствена спекола. Иначе би било твърде добре...

      • Имам електрически верижен трион на друга марка със същата дъска и върши добра работа, но е с мощност 750 вата по памет. Ако приложим тази мощност към 4 амперчасовата батерия излиза около 5 минути работа. Математиката не ми е сила, може и да греша.

        Коментар


        • Мене бормашината от събота ми лови много окото, но само споменах и жената щеше да ме изсели, напомни ми че имам пет ловешки. Навремето ми гепиха една BUR 160E, още не мога да я прежаля, а тази е от същия клас.

          Коментар


          • Вчера и днес забелязвам, че на едната ми 20V батерия червеното диодче /едно от трите/ свети постоянно, без да натискам нищо, независимо от това батерията колко е заредена. Ако натисна копчето за заряд, си светят нормално диодите. Никога не съм виждал такова поведение, на какво се дължи?
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • NovemberCharlie
              NovemberCharlie коментира
              Редактиране на коментар
              На колко градуса ? Като за хляб или като за целувки?

            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              на нея има картинка и пише колко са максимално допустимите..... но я видях, след като я извадих. Днес я пробвах, работи си.

            • mdim
              mdim коментира
              Редактиране на коментар
              Естествено, че всяка хубава фурна си има програма за сушене на батерии
              На мойта само се избира типа на батерията и тя си определя сама градусите

          • На мене пък една 3Ah от 2017г. ми прави номера. Ползвам я с петфораторчето и след двадесетина дупки Ф6мм. почва машината да изключва като на изтощена батерия а иначе светят и трите индикации за заряда. Включа я в зарядното и се зарежда за около половин час, вместо 90 минути.

            Коментар


            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Остави я на зарядното цяла нощ

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Вчера я включих за зареждане следобед , та до сутринта. При първа възможност ще пробвам дали има подобрение.

          • Сабленият трион става ли за нещо?

            Коментар


            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Моят в от 2016г. и докато беше в гаранция нямаше проблеми. От известно време обаче много грее редукторът, излиза смрадлив пушек от там. Отворих го и забелязах че греста много се е сгъстила, ама нямах литиева да я сменя. Това при продължително рязане, за един, два ряза няма ядове.Иначе е незаменима машинка, Реже железа на места където с нищо не можеш да бръкнеш.

            • Kirilpm
              Kirilpm коментира
              Редактиране на коментар
              Мен за железата ме вълнува, примерно винкел 4.5 може ли да го отреже за някакво разумно време и без да се налага да му правя ремонт

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Реже всякакви диаметри и размери, миналата година с него разфасовах едни чугунени радиатори, че не се носеха. Правил съм засечки, тръба 1/2 я реже за 17секунди, а цол и четвърт за около 40.

          • Лидъл май са си стигнали таргета от клиенти и почнаха чалъмите с рекламацията . Да са живи и здрави.

            Някой зане ли от къде да се поръчам онази част на шината , която служи за обтягане на веригата ? ( не знам как да го обясня, една алуминиева плочка с няколко зъбчета )
            Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 20-04-21, 11:38.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • Я я?
              кво за рекламация?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                Ми консуматив, въпросното метално изделие, да си купя ново, на което не дават гаранция , щото видиш ли аз съм го счупил. То не било за работа във фирми и това , че твърдя че няма и 1 кубик нарязан с въпросната машина си оставало мое твърдение. Ако искам да си купя частта. На въпроса , дали пак ще се счупи толкова скоро и след толкова малко работа, ми отговориха ,че зависи от мен. Питах ги за конкретни характеристики , как трябва да се ползва продукта им , за да си изкара гаранцията . Отговориха ми ,че никой не давал гаранция , за някви си зъбни колелца и пластини и ми затвориха. Подозирам , че не са точно от Лидъл , а някаква фирма която има договор за сервизни услуги с тях , но ....

              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                Много малка ти е повредата, затова )
                при мен сабления трион се счупи след 2 месеца - излезе му оста дето държи ножа, а е нарязал само малко летви и гредички 8Х8 чамови. Протокол, сервиз и ми го смениха с чисто нов, че не подлежал на ремонт.

            • Е с бележката и у магазина
              тая работа по телефона не е като оная.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                Това става след като бях в магазина с бележката. Взеха ми машинката , и днес я получавам със залепена бележка върху протокола "консуматив.бля бля бля ..като всички части подлежащи на износване .. бял бля бля ... да се закупи нова" и посочен телефон

            • Е кзп е за това.
              я снимай чаркалака
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                Аз ще го снимам , ма качването тука ...иначе за КЗП ... първо писах на някаква форма за контакти от сайта , да видим , какво ще отговорят .
                Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 20-04-21, 13:02.

              • Чавдар (V93)
                Чавдар (V93) коментира
                Редактиране на коментар
                Качването на снимки тук е елементарно. Хайде стига драматизации!

              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                като е такава елементарна задача защо не се вижда снимката ?

            Активност за темата

            Свий

            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X