Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В Румъния излезе новото Performance https://www.lidl.ro/ro/cataloage/rev.../flyer/page/46 , цената е очакваната- 120лева. Да видиме утре нашата брошура!

    Коментар


    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Пропуснали са го в брошурата, явно от lidl.bg ще тупкат топката, а е предвиден за продажба, днес му излезе упътването на бг. https://www.lidl-service.com/static/.../329414_BG.pdf .

    • ak101
      ak101 коментира
      Редактиране на коментар
      Аз чакам гайковерта, доста сериозна машинка ми се види.

    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Мисля че изобщо не е предвиден за продажба у нас, няма упътване на български. За перформърса на 1/2 говоря, някакво зеге на 20 волта ще пускат от серията само.

  • исках да си купя от допълнителните принадлежности за мултито днес, но в два магази на в центъра ги нямаше.... някой видя ли да ги има или изобщо не са зареждали от тези, заградените в червено

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl.JPG
Прегледи:1151
Размер:58.9 КБ
ID:6701522
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • p-pleven
      p-pleven коментира
      Редактиране на коментар
      На Дружба-София също нямаше.

  • Намери си истински, специално на дъговидната приставка диамантът пада след около 10 минути работа върху камък.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      аз и не знам за какво се използва изобщо това с "диаманта" както и съседното дето съм оградил. Мултито го имам отскоро и засега единсствено с него стържа изяденото от дървояди по гредите и с това се справя отлично. Исках да взема от тези за проба, защото ги няма в първоначалния комплект.
      за какво се ползва жълтото?

  • Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Намери си истински, специално на дъговидната приставка диамантът пада след около 10 минути работа върху камък.
    Само че не съм сигурен кои да са истинските. Защото лидълските се различават от, например, бошовските. На първите отворите са кръгли, а на Бош - овални. Т.е. лидълски консуматив на Бош не става. За обратното не съм 100% сигурен, но го предполагам.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Ползвал съм Боровски(нож за фуги) на първия модел, който пуснаха у нас 270W, та стават на Парксайд. Разлика имаше само в диаметъра на централния отвор, бошовският беше по- широк. Стават и от Волфкафт, ама бяха по зле и от лидълските. За тези с бързия захват не знам, предполагам стават пак от Бош. Тези горе на снимката, черното е нож за фуги, а златистото плоча за шлайфане на лепило за плочки
      Последно редактирано от mitko 53; 28-01-21, 16:16.

      Коментар


      • "Диамантината" , ако така наречем приставката с диамантения "пясък" по околовръст е много полезно нещо. Няколко пъти съм я ползвал за снемане на единични плочки. Изчиствам с нея фугата от четирите страни, за да не се засегнат съседни плочки при снемането на набелязаната.
        Приставката за рязане на дърво също много ми помогна за срезове на терсене място, където с друго не можех да достигна. За мен мултито си е чудесен инструмент.

        Коментар


        • И аз взех един мултитул. От допълнителните принадлежности нямаше само дъговидната диамантина, или поне аз не я видях. От другите си взех по една. Само с това устройство успях да отрежа плътно до стените ПВЦ тръбите на отдушниците (Ф110) на новия обект, че иначе с ъглошлайфа мазилката щеше да стане на

          Коментар


          • Да спомена и аз за рязане на монтирани вече каси на врати по ниво да се мушне отдолу гранитогрес. Също и изрязване отвътре пластмасови куфари за инструменти. Незаменим инструмент в някои ситуации. Мисля че фирмата Fein я измислиха като концепция машинката.

            Коментар


            • Първият лидълски безмаслен, двуцилиндров компресор https://www.lidl.de/de/parkside-komp...ario=last_seen . Според написаното бил много тих, 68 децибела не знам колко е тихо?

              Коментар


              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                Моторната ми косачка е 90 , та сравнително тих , но това не означава безшумен

              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                67 децибела е робата ми прахосмукачка на средна степен.

              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                И първият лидълски вертикален компресор https://www.lidl.de/de/parkside-komp...kessel/p366976 .

            • За 20V серията инструменти на Лидъл има ли друга марка заменяеми батерии или зареждачки, дето се предлага у нас?
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • Понеже се оказа, че батерии за Performance няма - нито в Бушона, нито в Компернас, нито в Лидл.де, нито в и-бей, си купих една 20V Team, и в понеделник ще си отпечатам на 3Д принтерчето един преходник, и така ще си реша проблема.

                Тия измамници продъниха нета с реклами на този Перформанс, и после оставиха проблема на давещите се в техни ръце.

                Винтоверта работи отлично, ама се оказа, че ми трябва втора батерия.

                И рекламката 20V - да не би някой да си помисли, че е 20В - пет елемента има в пакета.....

                Коментар


                • p-pleven
                  p-pleven коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не разбрах: 20 волтова батерия ли търсиш, понеже в Лидъла до Централни хали на маше 4Ач за 65 лв.

              • Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Понеже се оказа, че батерии за Performance няма - нито в Бушона, нито в Компернас, нито в Лидл.де, нито в и-бей, си купих една 20V Team, и в понеделник ще си отпечатам на 3Д принтерчето един преходник, и така ще си реша проблема.

                Тия измамници продъниха нета с реклами на този Перформанс, и после оставиха проблема на давещите се в техни ръце.

                Винтоверта работи отлично, ама се оказа, че ми трябва втора батерия.

                И рекламката 20V - да не би някой да си помисли, че е 20В - пет елемента има в пакета.....
                Само изключително големите мазохисти , могат да си позволят лукса да си купят зелкенчукоФ електроинструмент и после да продънят земята да му търсят акумулатори . Първо , трябва да следиш за промоция за да се наредиш на опашка и после да чакаш да те благословят с внимание и да ти доставят консуматив ..... Защо има хора на земята , които сами си създават проблеми и после се чудят как да си решат ?

                За любителски нужди предпочитам да си купя енхел , има три години гаранция , винаги можеш да поръчаш и да ти доставят , има и продават резервни част за по-сръчните и общо взето имат по-голям и по-качествен асортимент .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • kbot
                  kbot коментира
                  Редактиране на коментар
                  Така е по интересно. Нямам бърза работа, чакам си ... и няма нужда от резервни части, ще си купя нов, ако дотрябва. А консумативи има доста често.
                  Сега чакам да пуснат ръчен циркуляр на ток в куфар. Имам един, ама няма куфар. Все някога ще пуснат

              • Бих казал, че проблема ми не е толкова галактически, колкото го обрисува.
                Просто предупреждавам за наличие на такъв проблем.

                Аз лично си го решавам за около час - за толкова се отпечатва преходника, който ми е необходим.

                Коментар


                • М... да, винтоверт е много добър, но аз предвидливо се запасих с 2 батерии по 5Ah декември 2019г, на коледна промоция 35 евро двете от Lidl.be. Ама баджанака ми ги прати с DHL та ми одраха кожата с още 30 евро. Преди няколко месеца гледах в чешкия Лидл, онлайн имаше 5Ah батерии от самсунговите, но не ги виждам вече. Такъв 3D адаптор, само че в обратния вариант(Х20 мъжкото- Самсунг женското) колко би струвал?

                  Коментар


                  • В продавалника са по 12 лева с окабеляването, вероятно някой нескромен може да иска някой лев отгоре, ако няма разработен файл. Клемите за преходника във Викиват са по 80 стотинки бройката - трябват две.
                    Оригиналната батерия - тая, дето дойде с винтоверта, е с парт-номер, същия, като на винтоверта, и е неоткриваема по него. Батериите x20 Team, които могат да се ползват, са с но-нейм елементи - сини на цвят, и 2 Ah, срещу Самсунгови елементи - зелени на цвят, и 2,5Ah.
                    Цена в продавалника ~35 кинта.

                    Коментар


                    • Veni1
                      Veni1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      В гугъл - olx адаптер парксайд батерия
                      резултат - https://www.olx.bg/d/ad/izrabotvam-a...2-ID8qgWA.html
                      Вероятно не търся както трябва, защото преди два дни имаше поне двайсетина обяви.

                      Тоя горния би трябвало да върши работа, но потърси още

                      Всъщност, я пиши едно ЛС какво точно ти трябва.

                    • mitko 53
                      mitko 53 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Благодаря за линка! Доколкото схващам включва моят случай- самсунгова батерия Performance 5Ah да се се ползва на перфоратор Performance за батерии Х20

                    • Veni1
                      Veni1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      ако не ти е много спешно, изчакай няколко дни - ще ти пиша нещо

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X