Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз го взех преди малко газовия поялник и за сега работи без грешка,но си имам едно наум и му пазя касовата бележка.Ще се ползва само във краен случай където няма ток.Интересува ме дали някой знае дали накрайниците са взаимозаменяеми с тези на марката дремел.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • Stbd
      Stbd коментира
      Редактиране на коментар
      Не са при бърз оглед през опаковката. Мога да премеря дремел със шублер и да дам размери за сравнение.

  • по повод на пазенето на касовите бележки: лидъл+ на телефона и си имаш копие на касовата бележка, няма нужда да трупаш хартия.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      лидъл+ иска локация. аз не давам

    • Asen Kushlev
      Asen Kushlev коментира
      Редактиране на коментар
      Ти може да не даваш, ма те знаят къде си. От кумова срама питат да им разрешиш, да е официално.

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      А аз си държа телефона изключен и с извадена батерия, включвам го само 2 пъти дневно да видя пропуснатите повиквания, но връщам обаждане от уличен телефон.
      Е, включвам го и на касата в лидъл, но то е за малко, а и на камерите вече са ме фиксирали че съм там.

  • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    по повод на пазенето на касовите бележки: лидъл+ на телефона и си имаш копие на касовата бележка, няма нужда да трупаш хартия.
    Локация не даваш но си даваш данните във виваком.Странни са ми хората които си изключват локацията.Сигнала по клетката има не по малка точност на местоположение от гпс.

    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Преди GPS-а ползвах програмче за локация по клетките. Точноста далеч не е това, което си написал.
      А лидъл няма как да пита виваком, пък и нямам нищо общо с виваком.

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      metalgiar, не знам защо ме цитираш мен, аз нямам такива притеснения , ГПС го изключвам единствено за да не ми хаби батерията. Относно лидъл+, аз съм се регистрирал с мейл и име за такива регистрации, не заради друго, ами по навик. Иначе, като им звъннах на клиентския номер да питам докъде ми е рекламацията за триона, младежа се обърна към мен директно по име и фамилия, истинските , вписани в Протокола

  • Цитирах kbot.Относно точноста по клетките дайе е по голяма от точноста на гпс,бях го чел някъде.Даже преди години ако си спомняте един човек който беше затрупан от лавина на витоша го откриха по сигнала на телефона,показа до няколко сантиметра отклонение къде беше затрупан.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • Колега от форума преди време продаваше китайски поялници на газ и аз си взех един. Беше евтин но така и не успях да го накарам да работи. Захвърлих го. После, по съвсем друг повод си купих дремел горелка с приставка поялник, целта беше полиране на акрил. Ми работи си и като поялник в студеното навън зимата. Вече имам два комплекта, само че цената беше около 100 лева преди поне 6-7 години.

      Коментар


      • Има акумулаторни дрелка-винтоверт PABS 20 Li E6 в магазина. Обсъждани ли са нагоре из темата? Търсачката не намери писано.

        Коментар


        • Според мене по добре е ударният вариант от 17,04 - по-мощна, по - бързооборотна на 2 скорост и има удар. Въпреки че имам три техни 18-20V се замислям дали да не взема една, в Германия е на почти двойна цена- 45евро.
          Последно редактирано от mitko 53; 09-04-21, 05:56.

          Коментар


          • Къде пише какво ще се предлага след време и цената? Ниските оборот са полезно предимство, заради пробиване в метал. За което би вършила работа първата скорост... а бърза втора може да свърши някаква друга работа.

            Коментар


            • Никола
              Никола коментира
              Редактиране на коментар
              Свали си лидъл плюс, там качват брошурката за другата седмица или на сайта им.

          • Ако питаш за ударния верт, виж новата брошура . Цената е 50лв. без батерия и зарядно. За пробиването на метал, високите обороти са препоръчителни за по- малките диаметри, ненапразно дрелките са с 3000.

            Коментар


            • Никола
              Никола коментира
              Редактиране на коментар
              Тоя верт имаш ли го? Заслужава ли си да подмени стария ми нонейм нещо си. Поне батерии имам от техните.
              Аксиално или радиално може да чука?

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Този го нямам, нямам ударен. Ударът трябва да е като на дрелките с ударно тяло по оста. И аз имам доста батерии и зарядни, но се замислям и за още една от големите, май е вече с 3 години гаранция батерията.

          • Някъде дали сте виждали останали бройки от performance 12v?

            Коментар


            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              В Германия сега го пускат(19.04), та може и с Габко, въпреки че не знам какво става с петгодишната гаранция, май не важи ако е купен от там.

            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              mitko 53, ей, добре че каза, щерката е там, ще го поръча и ще ми го прати. Колко по-рано от 19.04 ще може да се поръчва online, в сайта пише скоро.

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Да дебне като напишат nur online и да поръча https://www.lidl.de/de/parkside-akku...rigPageSize=36 . Аз така клечах два дена за батериите Performance. Доколкото виждам ще го пуснат на 19 по филиалите, ама трябва да се ходи рано.

          • Един полезен клип за преработка на стар модел винтоверт за батериите Х20 https://www.youtube.com/watch?v=BUge...nnel=DahenZana . Имам два PABS 18 Li B2, та мисля на единия да експериментирам.

            Коментар


            • Mного добра цена за нивелира 180см в Белгия https://www.lidl-shop.be/nl-BE/PARKS...pas/p100322816 . Точността му (0,5мм) също е ОК, само да го пуснат и тука, че такъв размер си нямам.

              Коментар


              • Имам перфоратор PBH1500, ползван един път за къртене. Работи доволно. Преди няколко дни го вадих да пробия един отвор и установих, че заяжда копчето за смяна нарежимите. Бутона не се връща и не може да застопори само на пробиване без удар. Като го поразмърдаш изскача и зацепва, но е дразнещо и не знам да не даде фира. Не го ползвам често, даже хич. Някой отварял ли е това копче, или да го нося в магазина, още си е в гаранция?
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Веднъж направих грешка да разглобя едно Sparky BPR 241E, та после насипно в торбата и в сервиза. Иначе дрелки и шлайфове си ги ремонтирам. Та по добре им го носи, щом е в гаранция. Имам подобен, но моят е от първите модели с двете копчета за режимите, досега пет години нямам ядове.

                • Asen Kushlev
                  Asen Kushlev коментира
                  Редактиране на коментар
                  И аз нямам мерак да го разглабям, но е нещо дребно. Или пружинката или самата пластмаса задира нещо. Пък и да не ми дадат парите и да ме изгонят. Машината си работи добре. Ще рискувам май да го върна.

              • Ходих да търся акумулаторният верижен трион в два магазина, не успях да го намеря. В ринг мола един от служителите ми каза, че им били доставили само една бройка. Някой дали го е засичал?

                Коментар


                • markata
                  markata коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ще си поръчам https://www.lidl.de/de/parkside-dopp...-20-a1/p370326

                  И ще чакам август за 40V машинка

                  https://youtu.be/6yS2h5egiqM

                • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                  ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                  Редактиране на коментар
                  Резачката не е да си нарежеш 10 кубика дърва . Има си предназначение и си го изпълнява перфектно , за цената която плащаш. Тиха и лека е. Не може да се мер с марковите такива , които са за една ръка , но все пак е няколко пъти по-евтина.

                • Kirilpm
                  Kirilpm коментира
                  Редактиране на коментар
                  Какви 10 кубика, то дори на теория не можеш да ги нарежеш с нея, докато свършиш ще са изгнили дървата.
                  Дори за съвсем тънки клонки по-добре да си взема тример с приставка.Като и гледам въможностите за същото време, ако не и по-малко ще я свърша с бичкия работата.
                  40 волтовата изглежда що-годе смислена, но не знам на каква цена се продава и дали въобще се е продавала в България.

              • А най сигурно е да се наредиш на опашка още от предната вечер.
                За да няма умрели се прави списък и на всеки три часа доброволец се праща да купува кафе. На пет часа се позволява пет минути за бързо пикане в храстите.
                На пет часа и половина списъкът се актуализира и самоотлъчките го духат мощно под вода.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X