Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Същото на бош е над 250лв.
    Много полезно когато се налага да си прецизен с температурата.За всичко останало ефтиният става.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Деволт със дисплей е 120-140 лв.

  • Ето най- новия модел стационарен шлайф от Lidl https://www.lidl.de/de/parkside-band...rigPageSize=36 .

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      А германската е?

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      88 евра

      123456789

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Ха, не е много.
      Макар, че в момента за мен са си много пари за гевезелъци-ако е на тези пари и тук-бих се обзавел.

  • В момента има на подобна цена и други марки, но с доставката се завишава и тази пак е на сгода.
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар


    • Играчка 370вт .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • Привет, някой видя ли зарядното за акумулатори от днешния каталог ? Намира се на последната страница и е от събота 14-ти ноември. Пише, че зарядното е за 12/24V и от 20-300Аh . Ообаче нищичко не намирам като информация, интересува ме главно максималния заряден ток какъв е и какви са му предимствата за акумулатор до 100Аh, пред предния модел 6/12V

        Коментар


        • Иван Жоров
          Иван Жоров коментира
          Редактиране на коментар
          Имам го, ама какво пишеш в ръководството не помня. Май бяха 7 или 8 ампера заряден ток, ама не съм сигурен. Потърси ръководството, там пишеше.
          П.П.https://www.lidl-service.com/static/.../290923_BG.pdf
          Технически данни
          Входящо напрежение: 230 V~ 50 Hz
          Обратен ток*: < 5 mA (не AC вход)
          Номинално изходно напрежение: 6 V / 12 V
          Зареждащ ток: 2 A, 6 A, 12 A ± 10 %
          Тип на акумулатора с: 12 V / 6 V
          и капацитет 8–180 Ah
          Клас защита на корпуса: IP 20
          * = обратният ток обозначава тока, който
          консумира зареждащото устройство от
          акумулатора, когато не е включено към
          електрическата мрежа

        • s_s1
          s_s1 коментира
          Редактиране на коментар
          @ Иван Жоров: Това пише, че зарежда 12 и 24 волта системи, а в описанието, което сте дал пише "Тип на акумулатора с: 12 V / 6 V".

        • Иван Жоров
          Иван Жоров коментира
          Редактиране на коментар
          Възможно е да говорим за различни модели зарядни. В сайта им има ръководствата, с малко търсене се намира конкретния модел и вътре се търси желаната информация.

      • Я споделете някой подходящ перфоратор с 3-4 J за домашен майстор от друга марка. Имам един лидълски, върши работа и е още жив,но ми трябва втори и не ми се чака Лидл да пуснат подходящ.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Чавдар (V93)
          Чавдар (V93) коментира
          Редактиране на коментар
          Аааа не! Другата седмица пускат не перфоратор, а къртач. Не ми върши работа. Едно, че съвсем наскоро си купих такъв и второ, че е само за къртене.
          Райдър хубаво, ама те са сто модела ...

        • turtey
          turtey коментира
          Редактиране на коментар
          Е, сто. Отиваш в първия супермаркет, пипаш и взимаш. В общия случай на Райдър по цената можеш да се ориентираш и за качеството на даден модел.

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Имам райдер, купуван преди 10 години някъде.
          Появи му се малък проблем с едно съединителче дето да не ти завърти ръцете ако свредлото захапе в арматура или нещо там в стената, ама си го побългарих, и отново започна да работи както се очаква.
          Модела е с вертикален мотор, за домашни нужди е трепач.
          То при Райдер си е до късмет както при всички китайци, ама са сравнително стара марка, и се надявам да са си отстранили основните грешки при масовите машини.

          Сега не им знам моделния ред, ама продавачите обикновено са в час и дават точни съвети.

      • Тъста отдавна се е навил да си сложи в гаража колонна бормашина. Мислим нещо за Коледа подарък. Тази става ли? https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-0.../flyer/page/40

        Коментар


        • Първоначално публикуван от ptankov Преглед на мнение
          Тъста отдавна се е навил да си сложи в гаража колонна бормашина. Мислим нещо за Коледа подарък. Тази става ли? https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-0.../flyer/page/40
          Накратко -не.
          Донади стотина лева и купи Стара пн-161 или нещо подобно, ама без тия недоразумения.

          Коментар


          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            За ПН 161 ще трябва да донади около хиляда лева, но ще има бормашина. Иначе лидълската е ташак, не съм имал такава, не съм и работил с такава, стигна ми само да я видя един път разглобена в магазина.Работил съм с подобна на райдер, една обикновена дрелка със хубава стойка е в пъти по-добре.

        • Аз обикновенно имам добро мнение за лидълските инструменти спрямо парите си...
          Преди няколко месеца взех кабелния винтоверт дето е 49 лв...
          Просто като резервен - е и се полакомих заради цената...
          Ами - тъй си седи включен - и е последен избор - ако другите са заети...
          Значи изглежда добре върти бавно и мазно - точно както обичам.Съединителя му изтраква добре и нагласянето е отлично кабела му е достатъчно дълъг(много е важно).
          Ама има един огромен кусур и зарад туй го прескачаме...
          Ъгъла на захвата на дръжката спрямо мотора е абсолютно прав - на 90 градуса- адски неудобно.Как не се сетиха малко ъгъл да направят бре.
          Сериозен проблем си е...
          П.П
          От всички кабелни винтоверти (работили сме с всички) двускоростния Спарки е най добрата машина.Отличен захват изключително удобна и надежна машина.Малко тежичка ама и ъгъла и наред и ниските обороти са наред и съединителя и е наред.

          Коментар


          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            Не знам Sparky да имат двускоростен, кабелен винтоверт, на кабел имат само за гипсокартон . Гледах някакви ментета, в продавалниците, но само надписът им е Спарки. Иначе лидълския го имам от две години, на мен не ми допада че патронникът е само до 10 мм. Други забележки нямам.
            Последно редактирано от mitko 53; 06-11-20, 05:19.

        • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Я споделете някой подходящ перфоратор с 3-4 J за домашен майстор от друга марка. Имам един лидълски, върши работа и е още жив,но ми трябва втори и не ми се чака Лидл да пуснат подходящ.
          Аз взех такъв . Две бани очука , и на две стаи изолация направих . Работи си машинката . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Р.jpg
Прегледи:956
Размер:186.6 КБ
ID:6666553
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • Чавдар (V93)
            Чавдар (V93) коментира
            Редактиране на коментар
            Кой модел на Райдер е това?

        • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20201115_203000.jpg
Прегледи:721
Размер:163.2 КБ
ID:6671010
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • След 2 години и 11 месеца зверска експлоатация се строши правия шлайф. Добре че бях купил един резервен, че не мога без такова нящо. В резултат подкарах стария нов и пак имам един чисто нов за резервен.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Скоро ще го пуснат пак, днес му излезе упътването. Иначе и аз го имам, но съм го ползвал десетина пъти за две години.

          • А това как е, бях се засилил покрай ремонта вкъщи да купувам китаец, ама ми се свидат 100+ кинта за нещо което г/д исзглежда ок.
            https://www.lidl-service.com/cps/rde...PKLL%2010%20B3

            Коментар


            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Купувай смело, екстра е нивелчето,, предполагам де, че това е нов модел(копчето е отстрани, а батериите отгоре). Имам модела от 2018г. , показва си вярно според спецификацията(0,5мм на метър) и при пълна ротация хоризонталните нива съвпадат.

            • I.Stoyanov
              I.Stoyanov коментира
              Редактиране на коментар
              Мисля да заприходя един, пък ако не ми хареса мога винаги да го върна

          • Ако някой го интересува - голямото зарядно за акумулатори ULGD10A1 което има 12 и 24 волта си помни настройките след изключване от тока, ако остане включено към акумулатора.

            Сгодна машинка и идеално пасва за моите цели (трайно монтиране в кемпера), само не знам защо са я направили тройно по-голяма от предишните.

            Коментар


            • Покрай Коледа нова серия Перформърси са приготвили https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-PE...oru/p100312674 , https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-PE...oru/p100312676 , https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-PE...o=also_clicked и https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Ak...o=also_clicked . Да видиме при нас кое ще пуснат. Tова същон изглежда сериозно(40V) https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Ak...oru/p100302903 .
              Последно редактирано от mitko 53; 28-11-20, 19:45.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X