От: Домашна пастърма, суджуци и луканки
И аз заредих терасата,имам обаче набези от врабчета,ръфат ми луканките гадно
И аз заредих терасата,имам обаче набези от врабчета,ръфат ми луканките гадно
.
.
.
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар