Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв SUV става за off-road

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Вие сериозно ли още се втелявате?То СУВ ,то ДЖИП ,то ПИКАП ,то до 5К ,то пари не ме бъркат ,то полуоски ,то мостове ,леваци или десняци .... тогава Хайлукс ,ама истински и левак.И по-малко в гората ,че ша го надерем!
    Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
    Nissan Terano 2.4i дълго с газ
    0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

    Коментар


    • sapuna
      sapuna коментира
      Редактиране на коментар
      Венци ,дълга е бе батко.За този мотор ,а и за ГОРА не е за предпочитане.
      Инак ,цена ,външен вид ,оборудване и дай Боже евентуална здрава рама са си в пълен резон!

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Той ще натиска на разходки повече,ще му трябва място и не чак толкова скален скакалец......или поне това разбирам аз.
      Вече мотори и цени не ги знам,на мен за цената ми харесва и то много

    • sapuna
      sapuna коментира
      Редактиране на коментар
      Лебедка ,шнорхел и хайджак са излишни екстри.Точно тази машина едва ли някога ще има нужда от тях!Махаме ги от цената ,намаляме леко и дългата база и .... не и се радвай толкова Пророкувах и в долното ти мнение ,дълго ще се задържи на обява /и пак казвам ,дано не съм прав/!

  • #47
    Да не те навивам ма тая ще я отнесат много бързо,половината и пари са гуми с окачване,шнорхел с багажник и лебедка с теглич,джанти и джака и фара на тавана.......че и повече от половината.

    Взимаш от човек от форума,гаранция и механика му е някой наоколо.......е такова някакво търси ако не ти харесва цвета на тая
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • sapuna
      sapuna коментира
      Редактиране на коментар
      Такова ,ама късо и мнооооого здраво търсих две години .... намерих го накрая ,на късмет и на пари!
      Показаното от теб ще се позадържи ,или до смъкване на цената или във времето .... мое мнение /дано не съм прав/

  • #48
    В англия има сериозни офроуд трасета с доста кал и платени затворен тип

    Коментар


    • #49
      Добре , прекарах 2 дни в яко търсене и сравняване на джипки . Можете ли да ми кажете кои конкретни модели са с цели мостове . Наясно съм със себе си , а и благодарение на вас , че не ми требва независимо предно за това което искам като краен резултат . За 4рънър,Патрол и ЛендКрузър пари нямам . Скъпи са доста и 100% има защо . Спрях се на Чероки или Гранд Чероки . Та кои от тези модели са с цели мостове - Чероки XJ 88'-01' , KJ 01'-08' и Гранд Чероки ZJ 91'-99' , WJ 98'-04' , WK 05'-10' . Определено Това е модела на който се спирам , а и повечето са автоматик което обожавам .

      Коментар


      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        KJ и WK не са с цели мостове. Другите да, но имат различни раздатки при различните мотори и модели, някои от които не са баш читави, или могат да имат специфични проблеми. Освен това, забрави за дизела при тая марка, не са читави. Може само 2,1 прост турбодизел на XJ(тоя мотор е от Рено), там и раздатката няма как да объркаш, но е много слаб. При Гранда 2,7CRD е що годе, той е на Мерцедес, но вече модерен комън рейл.
        Остават само бензиновите, те пък харчат доволно, ако е газ що годе се понася... Автомата е кеф, ама за у гората по-добре ръчка. Отделно, ремонт на автомата, лесно може да струва колкото половината джип, без да броим разправиите.
        По-скоро виж помисли за нещо друго.

      • rosen_offroad
        rosen_offroad коментира
        Редактиране на коментар
        То добре търсиш вече цели мостове ама забравяш нещо по важно

        Наличие на РАМААААААААААААА!!!!!!!!!

        Джип за гора без рама не става..........

      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        Взимай едно 4.0 Чероки XJ, за твоите цели е перфектно и автомата не е толкова кекав, не бой се

    • #50
      Що не погледнеш някой Самурай ?
      С цели мостове е и се вписва в бюджета.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #51
        Самурай не ми върши работа . Нали ще се кача на някоя поляна , ще разтегна барбекюто , генератора къде ще го сложа и останалите 2-3ма души , че и за кучето трябва място Иначе при Гранда 2.7 как е като механика ? Повечето дето намирам са точно 2.7 автоматик .

        Коментар


        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Няма отделна рама, раздатката е малко странна, има разни дребни други проблеми...понякога си му трябва майстор, но що-годе става.

      • #52
        Ееее , бавно , но славно ги пресявам . От тези кои са с рама Чероки XJ 88'-01' или Гранд Чероки ZJ 91'-99' , WJ 98'-04' . Само XJ и ZJ ли ? Сега ако кажете , че има и WJ с рама ама зависи от двигателя направо се застрелвам .

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Не се кьлни,че ще се изненадаш от отговора за чистия Черок

        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          Изненадаа - четириколесното с надпис Jeep на капака и отделна рама, не е сред изброените от теб модели, защото се казва Wrangler .

      • #53
        Само не разбрах за чии са ти тия цели мостове за едно барбекю в гората, ама кат казали цели та цели. Ти на състезание по траял ли ще ходиш? Не че нещо, ама на такива терени с генератор, куче и + 3-ма човека вътре не ги виждам нещата. До преди три дена Ксантия те устройваше, сега едни цели мостове те гонят...Те и тука повечето участници само чакат някой да си търси джип и се почват с целите мостове. На Паджеро например, не виждам какво му е кекавото с независимото отпред. Нямам навик да се вра където не ми е работа, а и да мина през някое дере при наличие на нормален черен път точно до него не е моята цел. Същото беше и когато карах мотор.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #54
          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Само не разбрах за чии са ти тия цели мостове за едно барбекю в гората, ама кат казали цели та цели. Ти на състезание по траял ли ще ходиш? Не че нещо, ама на такива терени с генератор, куче и + 3-ма човека вътре не ги виждам нещата. До преди три дена Ксантия те устройваше, сега едни цели мостове те гонят...Те и тука повечето участници само чакат някой да си търси джип и се почват с целите мостове. На Паджеро например, не виждам какво му е кекавото с независимото отпред. Нямам навик да се вра където не ми е работа, а и да мина през някое дере при наличие на нормален черен път точно до него не е моята цел. Същото беше и когато карах мотор.
          Не се хаби , не можеш да им го обясниш ! За някои ,като е на цял мост е 100% по проходимо и по здраво от независимото окачване , но Паджеро е по здраво и проходими от всяко Чероки и Дискавъри.
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • коко келеша
            коко келеша коментира
            Редактиране на коментар
            Проходимостта обикновено е обратнопропорционална на количеството мозъчни гънки върху сивото вещество в черепната кутия на магарето зад волана

        • #55
          Първоначално публикуван от bmwww Преглед на мнение
          Самурай не ми върши работа . Нали ще се кача на някоя поляна , ще разтегна барбекюто , генератора къде ще го сложа ...
          Я си вземи една виетнамка (ГАЗ-66) с фургон - ще събереш цялата компания + какъвто се сетиш инвентар. И е с цели мостове ...

          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #56
            Абре хора,изхождаме от началния бюджет,аз предложих и жълт Самурай за тия пари,евтина ли е аз поне я предпочитам с мостове.,но за 5-6 бона вече да си избере по цвят ако иска.

            Да ви питам и аз в неговата тема тогава - кое се повдига в и ча примерно по-лесно и по-евтино и остава здраво - целия мост или скакаУеца?

            Е това е мисълта,едни подложки,едни гуми и айде бягай да си играеш,нищо си им няма на целите мостове
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #57
              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Абре хора,изхождаме от началния бюджет,аз предложих и жълт Самурай за тия пари,евтина ли е аз поне я предпочитам с мостове.,но за 5-6 бона вече да си избере по цвят ако иска.

              Да ви питам и аз в неговата тема тогава - кое се повдига в и ча примерно по-лесно и по-евтино и остава здраво - целия мост или скакаУеца?

              Е това е мисълта,едни подложки,едни гуми и айде бягай да си играеш,нищо си им няма на целите мостове
              Колко лесно звучи - едни подложки ,гуми и бегай .... До къде ще стигне ?
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                До гората,той за там е тръгнал.
                С една кекава предница на нещо гнило 25 годишно за 3 бона до къде ще стигне?Пак до там ма с повече разправии

            • #58
              Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение

              Колко лесно звучи - едни подложки ,гуми и бегай .... До къде ще стигне ?
              За три бона само Паджерото ще тръгне от паркинга !
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • коко келеша
                коко келеша коментира
                Редактиране на коментар
                Точно Паджеро за три бона няма да отлепи от паркинга, защото въртенето на стартера ше събори двигателя на земята заедно с купчината ръжда, която ще е останала от него

                П.П. И това е така, защото много собственици на авторазвалини, четат подобни постове по форумите.
                Последно редактирано от коко келеша; 12-04-20, 13:24.

              • New hope
                New hope коментира
                Редактиране на коментар
                Ако искаш да си направим експеримент- купи едно чероки до 3000 лева от сайтовете за продажба публикувано преди днешна дата а аз ще взема Паджето до 3000 лева и да ги пробваме ?

            • #59
              А баш тия с независимото отпред, повечето и подложки не им трябват, щото са на торсиони, и просто ги натягаш. За барбекю, даже и без доработки си става.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #60
                "Е това е мисълта,едни подложки,едни гуми и айде бягай да си играеш,нищо си им няма на целите мостове ."

                Точно това е крайната цел .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X