Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на Субару

    Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
    В личната ми класация Субару попада някъде до Алфа, Ланчиа и Роувър. Аутбек или Форестъри...големи тежки, много харчат, малко вървят...
    ....ташакус максимус
    Разсмя ме и ми оправи настроението! Благодаря! Значи и рейсъри и тунери имат впечатления...

    Коментар


    • От: Покупка на Субару

      За мене хората, които туниговат Субару са само 'люти' сектанти...иначе кой би преживял толкова перипети (разбирай хиляди левове) за да достигне мощности на 2.0 ВАГ или Опел изваден от моргата, с китайски биели и две 'купешки' гарнитури една върху друга.

      Коментар


      • От: Покупка на Субару

        Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
        В личната ми класация
        Ехх...защо не се обади по-рано на Петер Солберг...да не се чуди сега човека къде да дене тия купи от WRC шампионата..
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • Re: Покупка на Субару

          А какъв е смисъла да се тунингова? не виждам да има нещо общо с темата. На мен ми трябва 4х4 автомобил за зимно каране и ми върши идеална работа и понеже са топлкова скапани само на нашата улица им 5 субарута.

          Коментар


          • От: Покупка на Субару

            Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
            За мене хората, които туниговат Субару са само 'люти' сектанти...иначе кой би преживял толкова перипети (разбирай хиляди левове) за да достигне мощности на 2.0 ВАГ или Опел изваден от моргата, с китайски биели и две 'купешки' гарнитури една върху друга.
            Посмях се, посмях се..пък после гледам - то не било темата Виц на деня...
            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
            Seat Leon 2007 1.9 TDI

            Коментар


            • От: Покупка на Субару

              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
              Ехх...защо не се обади по-рано на Петер Солберг...да не се чуди сега човека къде да дене тия купи от WRC шампионата..

              Коментар


              • От: Покупка на Субару

                наистина е весело..чак до сълзи...особено като купуваш части.

                Коментар


                • От: Покупка на Субару

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Ехх...защо не се обади по-рано на Петер Солберг...да не се чуди сега човека къде да дене тия купи от WRC шампионата..
                  Те тия неговите Субарута са баш същите като от магазина...само дето имат повече лепенки.

                  Коментар


                  • От: Re: Покупка на Субару

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    А какъв е смисъла да се тунингова? не виждам да има нещо общо с темата. На мен ми трябва 4х4 автомобил за зимно каране и ми върши идеална работа и понеже са топлкова скапани само на нашата улица им 5 субарута.
                    'нормалните' Суабра не са 'скапани'...просто са скъпи за това което предлагат.

                    Коментар


                    • От: Покупка на Субару

                      Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                      наистина е весело..чак до сълзи...особено като купуваш части.
                      Страшна работа са тия биалетки по 38 и тампони по 12 лева ей !! А това така леко да го сравниш с опел http://www.youtube.com/watch?v=8BWEcXe6NU0 ....
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Покупка на Субару

                        още в първия си пост в тая тема се 'наденах' нарочно в сектата.....класическо спамене от моя страна.

                        Проблема е ,че съм виждал доста разглобени/сглобени/тунинговани Субара, познавам отдавна шеф/механика на КИА-Субару сервиза и мнението ми е (не само моето) ,че Суабру не е това което беше от поне 15 години..както и повечето други марки де.

                        Коментар


                        • От: Покупка на Субару

                          Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                          не е това което беше от поне 15 години..както и повечето други марки де.
                          Темата за тенденцията към нисък ресурс и влошено качество в съвременното автомобилостроене е съвсем отделно нещо! Ама няма как да не получа газове и спазми когато прочета "ОПЕЛ" ...и някак мигновено в съзнанието ми изплува Кремиковци..
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: Покупка на Субару

                            И понеже вече доста оспамихме темата...
                            Прикачени файлове
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • От: Покупка на Субару

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              И пак да питам..кой е този друг автомобил, който е автомат, над 200 коня, 4х4 , градско харчи 13-14, не е дизелов строшеняк дето ходиш по него със сандъка с дюзите..кой???
                              Мога да отговоря колега. Мерцедес Бенц W124 AMG 4MATIC.Автоматик е ,бензин, 4х4,кончетата са над 200,кубиците над 3000,разхода е 13-14/100. И не се ходи по него със сандъка с дюзите.Но...това е не е през зимата,заради това,че е направен нисък от AMG ,когато натрупа сняг не става за каране защото е като снегорин предния спойлер.И при такова време двигателни са предимно задните колела,но пък железата на преден диференциал полуоски и преден кардан си ги носи, а те също влияят на разхода
                              На автора на темата :Извинете за спама!

                              Коментар


                              • От: Покупка на Субару

                                Четвърти национален опел събор..., човек , смях се със сълзи!
                                Тя страшна дискусия се развихрила, споко бре хора, гори си ламята- от днеска по бордкомп средния и разход вече е 15.5 - ха ха ха. Голяма работа, нали аз и плащам бензина. Това все пак са показания на бордкомпа, колко е реалния и разход , ще разберем малко по-късно , обещавам да пиша като заредя отново-точно , без закръгляния , на същата бензиностанция и колонка. Не съм очаквал 3.0 автомат да гори 10/100. Колата радва и доставя удоволствие, а колко я бива на кофти пътна настилка има време да тествам , като дойде зимата , която тука е истинска и продължава 6 месеца. Ниски бегачки и асфалтови паразити , моля да не се намесват в темата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X