Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на Субару

    Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
    Мерцедес Бенц W124 AMG 4MATIC.Автоматик е ,бензин, 4х4...разхода е 13-14/100.
    Градско....в София??
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: Покупка на Субару

      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
      Градско....в София??
      Градско в София !!

      Коментар


      • От: Покупка на Субару

        Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
        Мога да отговоря колега. Мерцедес Бенц W124 AMG 4MATIC.Автоматик е ,бензин, 4х4,кончетата са над 200,кубиците над 3000,разхода е 13-14/100. И не се ходи по него със сандъка с дюзите.Но...това е не е през зимата,заради това,че е направен нисък от AMG ,когато натрупа сняг не става за каране защото е като снегорин предния спойлер.И при такова време двигателни са предимно задните колела,но пък железата на преден диференциал полуоски и преден кардан си ги носи, а те също влияят на разхода
        На автора на темата :Извинете за спама!
        Ша мъ прощаваш, но случайно карам и такова животно само дето е w210 и този разход ще постигна, ако го кача на паяк и двигателя работи на малки обороти колкото да бачка климатика
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Покупка на Субару

          Простен си колега.Ако желаеш тест през юли ,избираш час пик ,дестинация в София и демонстрирам.Искамда бъда разбран правилно - нищо не рекламирам и нище не продавам.просто отговорих на колегата които не вярваше ,че има такава кола.

          Коментар


          • От: Покупка на Субару

            Ами аз карам нещо подобно и то само на задно и откровено си прави водовъртеж в резервоара.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Покупка на Субару

              Колега Scrapheap исках да ти пусна на лични но пощата ти е пълна. Да не спамим повече.

              Коментар


              • От: Покупка на Субару

                От всички Субару, които съм карал единственото разочарование е Трибека Б9. (лайно, позорящо марката)
                Никой не твърди, че това са най-икономичните коли на света. Разходът е леко над средния за подобна кубатура и размер автомобили, но за сметка на това, дава други важни предимства. Ако някога отново мина на леки автомобили, това е марката.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Покупка на Субару

                  Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                  още в първия си пост в тая тема се 'наденах' нарочно в сектата.....класическо спамене от моя страна.

                  Проблема е ,че съм виждал доста разглобени/сглобени/тунинговани Субара, познавам отдавна шеф/механика на КИА-Субару сервиза и мнението ми е (не само моето) ,че Суабру не е това което беше от поне 15 години..както и повечето други марки де.
                  След като прочетох всичките ти постове в тази тема написани неграмотно и с много правописни грешки, разбрах че не мога да разчитам на твоите компетентни мнения относно марката Субару. Някой ти бил казал и си бил видял много - на картинка ли?

                  Коментар


                  • От: Покупка на Субару

                    Очаквах тоя ход...хахах

                    Значи Суби не е скъпо и рядко като Ферарари и теоретически е възможно да съм карал тия коли, и да познавам тия хора. Требе да земем на Божи гердана на срама и да се снимам с него.

                    П.С. Гердана на срама е направен от серийни номера на пръснати блокове...точно там дето пише FJ25... или нещо такова.

                    Коментар


                    • От: Покупка на Субару

                      Ама то тук настана ужас! Смисъла на темата е обсъждане на различните модели Субару и въпросите около покупката! Не смятам, че е резонно да се списват откровено неграмотни и псевдотехнически мнения! Този раздел бе формиран сравнително скоро във форума именно поради факта, че все повече хора виждат в Субару своята кола! Все повече колеги , участници във форума, проявяват интерес към марката и една голяма част от тях са вече стопани на Субару, което е радващо, защото това наистина са коли, даряващи емоция! Не са коли за всеки, но и всеки не е за тях..!
                      Последно редактирано от sonda; 10-06-13, 21:56.
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Покупка на Субару

                        оки спирам!..да спамя!

                        Коментар


                        • От: Покупка на Субару

                          Отзиви за LPG ECOMATIC, с които тук се продават, "заводски" къде ги слагат, едва ли в Япония?!
                          (човека не можа да ми каже, така я бил купил, попаднах на един Форестър с ECOMATIC? Преполагам, че предпродажбено в тукашен сервиз)
                          Кара ли някой с такава?
                          (двоумя се защото Форестъра не е моя тип просто, а и 116 kW (158 PS) ми се виждат малко за това купе, но имало такива и на Аутбека и Легасито)
                          Последно редактирано от ivied; 12-06-13, 12:54. Причина: LPG ECOMATIC 116 kW (158 PS)

                          Коментар


                          • От: Покупка на Субару

                            Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                            Отзиви за LPG ECOMATIC, с които тук се продават, "заводски" къде ги слагат, едва ли в Япония?!
                            (човека не можа да ми каже, така я бил купил, попаднах на един Форестър с ECOMATIC? Преполагам, че предпродажбено в тукашен сервиз)
                            Кара ли някой с такава?
                            (двоумя се защото Форестъра не е моя тип просто, а и 116 kW (158 PS) ми се виждат малко за това купе, но имало такива и на Аутбека и Легасито)
                            Толкова ли задължително държиш на пропан-бутано-вия механизъм???
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Покупка на Субару

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              Толкова ли задължително държиш на пропан-бутано-вия механизъм???
                              О, да, за толкова години и км. просто нямам колебание! А щом и тука вече стана масово, като в Италия и Холандия + UK, значи технологиите и системите на тези видове алтернативни горива (визирам и метана, но тук опита и впечатленията ми са по-малки) са достигнали нивото и на най-модерната техника. (видях вкл. 12 цилиндрово BMW 7 серия - газифицирано) + съвпадение на екология и изгода - бензин 1.56 Е газ 0.77 Е http://www.benzinpreis-aktuell.de/

                              Коментар


                              • От: Покупка на Субару

                                Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                                О, да, за толкова години и км. просто нямам колебание! А щом и тука вече стана масово, като в Италия и Холандия + UK, значи технологиите и системите на тези видове алтернативни горива (визирам и метана, но тук опита и впечатленията ми са по-малки) са достигнали нивото и на най-модерната техника. (видях вкл. 12 цилиндрово BMW 7 серия - газифицирано) + съвпадение на екология и изгода - бензин 1.56 Е газ 0.77 Е http://www.benzinpreis-aktuell.de/
                                В такъв случай търси наистина екземпляр със заводска уредба, но смятам, че ще е след 2007-ма производство! И тук разни търговци шумно рекламират "заводски" уредби, което разбира се не е вярно! Все си мисля, че кола проектирана и произведена за работа И на газ, ще е по- добър вариант от преправена такава! Мисля, че има Субару-та, на които има индекса Bi fuel ! Taм трябва да е решен проблема с клапанните легла и "пропадането" на клапаните!
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X