Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Нов воден радиатор( joro_cska) 107$, а от вчера с нови накладки ferodo - предни/задни 160лв. труд 25лв.
    (Силни очаквания с новите накладки разходът на гориво да падне наполовина)
    Grand Cherokee ZJ V8 0887493336
    Желязото се кове докато ...се закове...

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Жоркаа чувал съм че от накладките спада разхода с около 40% , едва ли ще е наполовина
      Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

      тел. 0897818449

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Идва пролет, и ЦеСеКа-то се е понадървилНатиснете снимката за да я уголемите

Име:23-02-12_1726.jpg
Прегледи:1
Размер:111.4 КБ
ID:5350446, ама не иска да си признае
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          ще трябва да сменям подписа ..... утре ще му боядисате ли праговете?
          Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

          тел. 0897818449

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
            ще трябва да сменям подписа ..... утре ще му боядисате ли праговете?
            Ако искаш (иначе съботно-неделно), но няма амортисьори, люлее и "хапе" бронята
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Иска ми се да го взема събота да му мисля решение за амовете.

              П.С. А и нямам търпение ))))
              Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

              тел. 0897818449

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Днес при Еди-смяна на три ролки и обтегач,пистов ремък и семеринг колянов вал,ролка алтернатор.
                Grand Cherokee 2.7crd Limited

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Смених си капачката на резервоара и ми изчезнаха грешките: P0457 и P0175 P "Check Gas Cap" и "System too rich" и Check Enginе-a загасна. Това на WK 4,7 V8

                  Коментар


                  • Re: От: Какво направих по джипа днес?

                    и така дойде време за първа интервенция по закупения преди няколко седмици черок 4.0 ,в неделя му забих едно агу (обикновенно за 300лв ново пълен комплект с емулатор на дюзите не ги) . заспа ,настройките му станаха от раз.първа засечка около 19/100 градско в бургас(включително настройки и кикове тук там) направо не е за вярване то на бензин лапаше повече.Търкаляйки се отдолу да монтирам тръбата видях какво следва-предно ляво каре и чорбите разбира се .

                    Коментар


                    • От: Re: От: Какво направих по джипа днес?

                      Здравейте. Аз съм нов собственик на WJ 3.1. Ето какво съм направил до сега (продължавам с обслужването): смяна на ДВГ масло с филтър, въздушен филтър, филтър купе + самоделна кутия, горивен филтър и обезвъздушаване, промивка на охл си-ма (казанче, радиатор, маркучи), смяна на амортисьори. С амортисьорите беше забавно.Задните отнеха по 10 мин на амортисьор, преден десен отне около 15 мин, преден ляв 4 часа и накрая го срязахме с флекса, понеже не можеше да се развие гайката от шпилката. Бяха сложени предни амортисьори от друг автомобил, същите нямаха "уши" от долната страна а бяха с отвор, както задните, за целта са пъхнали планка през отвора с два отвора на мястото на ушите и са обрали луфта с .....пирони... Доста четох във форума, може бе около месец, но не можах да намеря точна информация по следните въпроси: Колко ролки се сменят и кои са те?, С кое копче се дава "YES" и "NO" в менюто на конзолата до централното огледало ? Какво (по-точно защо) става, ако в АСК се сипе АТФ +4 на друг производител освен Мопар, въпреки, че го дават официално напълно съвместимо? Къде пише каква е АКС и раздатката? Имам табелки куадра драй залепени. Благодаря Ви предварително.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG10027.jpg
Прегледи:1
Размер:171.0 КБ
ID:5354138Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG10028.jpg
Прегледи:1
Размер:170.4 КБ
ID:5354139
                      Последно редактирано от The Back Bone; 07-03-12, 19:39. Причина: снимки
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...29#post1796129

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Удължаване на предните носачи, смяна на тръбичката и клапана на АГУто и други нещица, изхвърляне на старите гърнета и монтиране на ново право, ремонт на механизма на вратата. Остава да се намери кой лагер ручи и да се смени, днес мисля да мина и на реглаж и друго май няма какво да се прави по звера

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Аз казах ли ви, че ми смениха огледалото отдясно, че му беше изтекла киселината, след едно подпиране? . Пасна идеално, сега няма затъмняване, само подгряване, регулира си се перфектно.
                            Благодаря на Жорето. Безупречен!

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Аз днес направих единствено едно откритие по моя WJ 3.1, като имам въпрос. Непосредствено пред пепелника има гумена подложка където да си слагате разни работи (цигари, телефон), тя се маха лесно, понеже не е залепена. Под нея има 2 болта, след като ги развих махнах нещо като "капаче" и под него намерих черна кутийка с кабел и две букси. При мен само едната букса е закачена, другата не е. Някой да каже за какво са тези букси и тази кутийка за да знам да закача ли откачената букса? Малко по-късно ще кача снимка.Благодаря предварително.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                в кутийката има платка, в нея влиза кабел и излиза лан кабел....но 10 жичен, като 1-то жило е коаксиален? При мен лан кабела е срязан и никъде не е закачен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:110.7 КБ
ID:5357569Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:149.0 КБ
ID:5357570Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:151.4 КБ
ID:5357571Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:126.8 КБ
ID:5357572
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X