Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Срещу 24 лева, настройка на датчици за налягане в гумите, да пискат на 1,5 атмосфери в Балкан стар Пловдив.
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      И каква е далаверата - ако е повреден датчика, пак ще ти свети на таблото за проблем, но ако ти е омекнала гумата на 1,6 бара няма да го индикира?
      Най ме е страх от хора без мечти...

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Не ми е повреден датчика. Далаверата ми е да мога да следя на дисплея каквото на мен ми е кеф а не вечните мрънканици за меки гуми. Заводски е настроен за по-малки гуми, които съответно се помпят на по-високо налягане.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
          И каква е далаверата - ако е повреден датчика, пак ще ти свети на таблото за проблем, но ако ти е омекнала гумата на 1,6 бара няма да го индикира?
          WK с 265/70-17 напомпени на повече от 1.9, друса. TPMS със заводски настройки, алармира за мека гума под 2.0.

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            На Cherokee XJ 2.5 i смених горивна помпа и горивен филтър.Стария филтър не го бях сменил,запушил се и помпата отиде...148 лв .нова помпа,+бая играчка.Сменяйте горивен филтър!

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Grand Cherokee 2.7crd Limited днес открих че заминал предния ляв зглоб(ми живях 7 години в София обаче не знам това нещо как се казва) тая част се намира на предното колело т.е на предните колела има по едно такова нещо и е обвито с згъваема гума ,, и то се върти ляво и дясно също като при човека коляното нагоре и надолу ,,, е сега уважаеми колеги някои да ми каже тая част как се казва за да мога да я търся в магазините или авто моргите ,,, ако някои е имал същия проблем ако може да ми каже и каква цена да очаквам за да го оправя щото то и така мойе да се кара обаче мойе да дойде и до блокаж на колелото ако се разбие още малко поздравления

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                CV Joint , на български външно каре , а гуменото е маншон

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16523.23-01-01.jpg
Прегледи:1
Размер:192.0 КБ
ID:5467004
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от pharm.zoran Преглед на мнение
                  Grand Cherokee 2.7crd Limited днес открих че заминал предния ляв зглоб(ми живях 7 години в София обаче не знам това нещо как се казва)
                  Снимай я друже да не гадаем, мисля че говориш за каре (ако е широко 4 пръста примерно като от снимката на гория пост) или шарнирен болт (ако е 2 пръста)
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    За шарнирен болт ли говориш? Случайно да изглежда подобно на това:

                    Защото отпред си с цял мост и нямаш Шарнири с равни ъглови скорости:

                    Ако не, то може да погледнеш на тази схема и да посочиш за кой номер елемент от окачването става дума. Примерно - шарнирни болтове - Номер 26 на схемата.
                    Успех!
                    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                    First impression is not always true. Get inspired.
                    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                    Reading is sooo boring, unlike writing!

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Не знам къде-колко години си живял, ама навсякъде в страната е редно да се пише 'сгъваема', както и интересната дума 'сглоб'... нека форума е на високо ниво не само в 'технически' смисъл!
                      << Mitsubishi Pajero LongWB >>

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Мерси приятели маншона е здрав като да е излезнал от завода то вътре има нещо разбито което първите 30 км тропаше само когато завивам във ляво а след това започна да тропа като барабан и когато карам на право и се по силно на по голяма скорост, то сега още е завито утре започвам с работа и джипката влиза в гаража за почивка здраве в събота ще ходи при лекаря,, мерси за помоща ,, и се извинявам че малко ве потцених не мислех че някои веднага ще ми отговори ,,, мерси вие сте номер едно !!!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          то май е разбито външното каре ,,, обаче следващия път ще бъда повече подготвен със снимки и по подробни обяснения,,

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Първоначално публикуван от Resurgam Преглед на мнение
                            Не знам ......
                            Като незнаеш, чети внимателно и мисли. Името му и правописа говори че е чужденец, опитва се да говори и пише на нашия език, а това е достатъчно за да му помогнем.
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              ...интересната дума 'сглоб'...
                              сръбски - зглоб
                              български - става
                              английски - joint

                              Когато четем наименованията на частите, като срещнем joint, възприемаме приетия в техническия български разговорен език термин "каре".
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                малко извън темата -шарнирен болт при нас е ябучица(ябълка) хиххи мерси на дядо владо тук мисля че всички сме колеги само че аз не мога никой да помогна, само търся помощ за което ми е неудобно обаче налага ми се тук няма майстори и аз се опитвам колкото мога да си оправя сам нещата хиххи въпреки че съм фармацевт ,, Поздрави до всички ,,,

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X