Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Работа с Garmin 60 CSx

    Сега картата в Мапсурса ти е отключена за кой гпс?
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • До: Работа с Garmin 60 CSx

      В мапсУрса БЕШЕ отключена за ОФРМ за 60-ката със сигурност , другите карти не бяха отключени ЗА НЕЯ (60-ката). Аз си мислех , че унл файла действа и така - качваш с мапсорса заключена карта , слагаш унл и тръгва. Обаче не тръгна. Може би става само като качваш имг файл , не съм сигурен , затова питам .

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        Имам следния въпрос.Задавам маршрут в мапсурс - Велинград - Обзор през Пазарджик.Като го кача в уреда и го активирам ме прекарва през Септември и ме качва на магистралата там.Не че от там не мога да го накарам да ме води,ама не е това идеята
        И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          Има ли меню на български език за Garmin 60 CSx?

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            Първоначално публикуван от pazi Преглед на мнение
            Има ли меню на български език за Garmin 60 CSx?
            Има ли ????

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              Има ли ????
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=35604
              ...все още не, щото не се намират ентусиасти. Но аз съм убеден че има светлина в края на тунела

              Коментар


              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=35604
                ...все още не, щото не се намират ентусиасти. Но аз съм убеден че има светлина в края на тунела
                Нещата не опират ди ентусиазум, за съжаление. Просто не поддържа кирилица. А на маймуница не си струва да се прави.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • До: Работа с Garmin 60 CSx

                  Нещата не опират ди ентусиазум, за съжаление. Просто не поддържа кирилица. А на маймуница не си струва да се прави.
                  sparkybg, ти пробвал ли си да преведеш менюто на маймуница или на български? Ще се радвам ако някой най-сетне сподели някакъв опит, защото аз наистина не разбирам "защо не може да стане"? Някой изобщо пробвал ли е да преведе *rgn файла на 60CSX?

                  Коментар


                  • До: Работа с Garmin 60 CSx

                    Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                    sparkybg, ти пробвал ли си да преведеш менюто на маймуница или на български? Ще се радвам ако някой най-сетне сподели някакъв опит, защото аз наистина не разбирам "защо не може да стане"? Някой изобщо пробвал ли е да преведе *rgn файла на 60CSX?
                    Не съм, и не знам дали наистина може. Продадох си 76-цата (което е същото като 60) и вече няма как и да видя.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: Работа с Garmin 60 CSx

                      А на мен пък ми е чудно ОТ К'ЪВ ЗОР ДА СЕ СМЕНЯ ЕЗИКА. На нувитата да, друго си е, като седнеш в колата да намериш някоя улица на български, понеже прибора го поддържа и следователно си си сложил такава карта. Ама при туристическата серия, където най-често ти си проправяш път и записваш, за да се фукаш къде си бил (е евентуално и за да се прибереш все-пак ), да превеждаш на БГ нещо, на което така или иначе терминологията му е на английски и половината думи ще са си същите ама на кирилица... А и при един "перфектен" превод - като на прозореца (windows де) става просто невъзможно да го научиш, понеже няма от къде да четеш, коя команда за какво е (а като веднъж си го научил дори няма да ти прави впечатление езика).
                      И за да не ме набедите за българофоб (или по лошо, че съм от ония идиоти дето предлагаха латиницата да стане официалната ни азбука), ще кажа - "Аз съм БЪЛГАРИН и искам всичко в БЪЛГАРИЯ да е на БЪЛГАРСКИ, включително документацията на всичко което си купим от магазина (дори и клечките за зъби ), но докато това не стане факт, докато няма кадърни преводи, предпочитам си англииските менюта"

                      Коментар


                      • До: Работа с Garmin 60 CSx

                        Здравейте всички! Имам нужда от съвет- Garmin map60 CSx или Oregon 400? Водещ фактор ми е добър GPS и на второ място навигация.

                        Коментар


                        • До: Работа с Garmin 60 CSx

                          Първоначално публикуван от домашен майстор Преглед на мнение
                          Здравейте всички! Имам нужда от съвет- Garmin map60 CSx или Oregon 400? Водещ фактор ми е добър GPS и на второ място навигация.
                          И двете вършат тези двете работи по много сходен начин, по-скоро въпросът идва в цените. Ако се наклониш към 60, още малко може да се наклониш и към Етрекс Виста НСх. Просто за идейка ...

                          Коментар


                          • До: Работа с Garmin 60 CSx

                            Има ли някой русифициран ъпдейт за този уред?

                            Коментар


                            • До: Работа с Garmin 60 CSx

                              Имааа!!! Само че - Achtung!!! Несъм го пробвал!
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                                Имам атв арктик кат 650. И искам да попитам как стои въпроса със зарепянето на ГПСа за атвто. В геотрейт казват че има поставка, а как да разбера дали ще стана на моето атв. Ако може да споделите какво представлява поставката за да разбера дали ще стане. Благодаря

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X