Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Работа с Garmin 60 CSx

    Колкото са по нарядко точките толкова повече грешката на измереното разтояние става по-голяма (освен ако трака не ти е права линия де).
    Представи си сеедно да опишеш една окръжност с 10 точки и после същата но с 100 точки -> разлика в обиколките ще има

    Коментар


    • До: Работа с Garmin 60 CSx

      колеги искам да попитам нещо
      купих си ГПС Garmin 60c втора рака обаче нямам диска с програмата някои може ли да ми даде линк кам нея?или от каде да купя диска с програмата
      KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        Първоначално публикуван от rambo Преглед на мнение
        колеги искам да попитам нещо
        купих си ГПС Garmin 60c втора рака обаче нямам диска с програмата някои може ли да ми даде линк кам нея?или от каде да купя диска с програмата

        За коя програма става въпрос? Ако е за MapSource може да се изтегли от тук http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=209.
        Успех!

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          Първоначално публикуван от kksnick Преглед на мнение
          За коя програма става въпрос? Ако е за MapSource може да се изтегли от тук http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=209.
          Успех!
          Тцъ. Тва е само ъпдейт:

          "Notes:
          • WARNING: This software will not work unless you already own a MapSource product.
          • This version of MapSource no longer supports Windows 98, Windows Me, and Windows NT.
          • Works with Windows Vista."
          MapSource може да се изтегли от:
          http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7669 - раздел "Регистрация", втория линк отдолу нагоре и сетне да се ъпдейтне на посочения по-горе линк.

          П.П. Честита играчка

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            мерси много
            KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              Здравейте съмишленици! Имам проблем с инсталирането на Рутиращите карти на Гърция и Турция. Правих чудеса от храброст но не тръгват на 60СSx.
              Прочетох и двете теми относно въпросните карти.....следвам инструкцията за *.unl и работата с Джетмаус-а но ефекта е ....Can't unlock maps на екрана на устройството. Копирам *.img на SD и добавям *.unl.
              Някой има ли успешен опит с тези карти на 60СSx и ако, нека сподели процедурата.
              Благодаря предварително!

              Коментар


              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                Моля да ме извините ако въпроса ми е глупав но съм нов в ГПС -ите.

                Става въпрос за следния проблем : значи задавам си аз адреса който търся и ГПС-а си ми начаратава пътя по които трябва да мина със сичките му завои и започва да ме води завои по завои до желаното място. Дотук добре но когато стигам първия завой и тои изпиуква и ми изписва примерно че трябва да завия на дясно по улица еди кояси и след като направи това сам ми отдалечава картата на 500 или 800 метра а преди това съм я нагласил да показва от 50 метра . След това аз пак я приближавам на 50 метра и на следващия завои пак като изписука и се отдалечава. Може ли да се нагласи да не го прави това или винаги трябва да си я приближавам след секи завои.
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • Ъпдейт на софтуера

                  Излязла е версия 3.60. Повече информация ето тук.
                  Warp. Timewarp.
                  Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                  LZ1VAS

                  Коментар


                  • До: Работа с Garmin 60 CSx

                    Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                    Моля да ме извините ако въпроса ми е глупав но съм нов в ГПС -ите.

                    Става въпрос за следния проблем : значи задавам си аз адреса който търся и ГПС-а си ми начаратава пътя по които трябва да мина със сичките му завои и започва да ме води завои по завои до желаното място. Дотук добре но когато стигам първия завой и тои изпиуква и ми изписва примерно че трябва да завия на дясно по улица еди кояси и след като направи това сам ми отдалечава картата на 500 или 800 метра а преди това съм я нагласил да показва от 50 метра . След това аз пак я приближавам на 50 метра и на следващия завои пак като изписука и се отдалечава. Може ли да се нагласи да не го прави това или винаги трябва да си я приближавам след секи завои.
                    Някъде из настройките на страницата с картата има опция за автоматично зумване - сега не се сещам как се казва - от нея ще да е - фабрично е активирана, просто трябва да си я деактивираш.

                    Коментар


                    • До: Работа с Garmin 60 CSx

                      Мерси много колега , направих го и стана.
                      Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                      Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                      Коментар


                      • До: Работа с Garmin 60 CSx

                        Здравейте колеги.Имам въпрос.Проблем ли имам или е нормално.Качвам трака на една разходка в планина Беласица над град Петрич.За първи път ми се случва но трака не следваше начертания път а скачаше като луд насам натам.Помислих че е от гората,но после нямаше гора и отново същото.За 1 година за първи път ми се случва.От Петрич към София трака следваше пътя както трябва ,но в планината...Весели празници !

                        ПС:Хижа беласица съм качил къде е .Не е там където е отбелязана на картата.100 % гаранция.
                        Прикачени файлове
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • До: Работа с Garmin 60 CSx

                          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                          Здравейте колеги.Имам въпрос.Проблем ли имам или е нормално.Качвам трака на една разходка в планина Беласица над град Петрич.За първи път ми се случва но трака не следваше начертания път а скачаше като луд насам натам.Помислих че е от гората,но после нямаше гора и отново същото.За 1 година за първи път ми се случва.От Петрич към София трака следваше пътя както трябва ,но в планината...Весели празници !

                          ПС:Хижа беласица съм качил къде е .Не е там където е отбелязана на картата.100 % гаранция.
                          Има много черни пътища и пътеки, които са сваляни от хартиени карти и не са много точни. Слъчаят е точно с такъв път. Заради Включеният Lock On Road гпс-са те лепи на пътя и отлепя в зависимост колко близо си до пътя на картата. Тази функция е ужастна за оффроуд и е добре да я изключваш за да знаеш точно къде се намираш и като тръгнеш на някъде да не си седиш на пътя докато се отдалечиш няколко десетки метра и след това "скок" на реалната ти позиция.
                          OFRM Team
                          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                          Коментар


                          • До: Работа с Garmin 60 CSx

                            Здравейте,от скоро имам 60CSX и сериозно се каня да изчета всички коментари написани досега в темата!!!А и да се включа с идеи...
                            Това което направих, е че качих basemap-а от Colorado-то на мой приятел,на моят 60CSX!Всичко си тръгва без проблем, файлът gmapbmap.img не иска никакъв откючващ код или нещо подобно,просто го преименувах на gmapsupp.img и го поставих в папка Gramin,че иначе уредчето не го разпознава!Интересен фактът,че това файлче Ви показва надморска височина на всяка точка от земното кълбо,на която дадете и е по пълен като пътна мрежа,и изобщо информация, от basemap-а,който идва с европейската 60-тката!Забелязах също,че с топографската карта на Събин,ми дава че надморската височина на домът ми е 602м,на връх Черни връх 2279м,на връх Мусала-2909м,а връх Ботев 2369м.А с basemap-a на Colorado вкъщи-594м,връх Черни връх-2127м,връх Мусала-2597м,връх Ботев-2256м...странно!!!...файлчето ще го кача на ftp-то след малко...

                            Коментар


                            • До: Работа с Garmin 60 CSx

                              Разликата в надморската височина е поради различната резолюция която се използва за генерирането на надморската височина на различните места където ти е курсора. В картата няма всяка една точка а има една мрежа и между точките на мрежата се генерират стойностите. Колкото по гъста е мрежата толкова по точно. Мрежата на базовата карта е доста на рядко, поради малкият и размер.

                              Коментар


                              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                                Здравейте!
                                Закупих си Garmin 60 CSx и карта ofrm от Геотрейд на MicroSD. Оказва се, че не мога да създавам тракове на Мапсорса, които да прехвърлям в апарата, съдейки по мейла от екипа на ОФРМ"Не качвайте тази карта през MapSource на Вашето устройствоили SD карта!
                                Освен че няма да работи, ще изтриете работещото копие което е записано там!
                                "
                                Това така ли е ?
                                Благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X