Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Работа с Garmin 60 CSx

    Благодаря за отговорите.Опитите продължават.Нещо СендМап не ми вижда ИМГ файловете.Но ще се боря.Важното беше да знам как да качвам фаиловете,специално на този ГПС.
    Благодаря още веднъж.
    Честита Коледа на Всички.








    Коментар


    • От: Работа с Garmin 60 CSx

      Има и друг начин за качване на карти:
      C:\Garmin\WebUpdater\WebUpdater.exe /upload_file rgn=49 path=C:\Garmin\gmapprom.img -autorun usb /i
      само не съм сигурен дали регион 49 е подходящия регион за 76ЦС

      Весела Коледа и от мен!

      Коментар


      • От: Работа с Garmin 60 CSx

        Качих си новата карта /5.40/ всичко точно. Не знам какво ме прихвана да си обновя софтуера на приемника и го направих. Пускам. Изнедада! Все едно си купих чисто нова 60-ка. Както и да е оправих си настройките, но ми изчезна българското меню.
        Това поправимо ли е от разтояние или пак трябва да го нося в София? И за напред все така ли ще е или ползвам някакво старо .ехе за ъпдейт?

        Коментар


        • От: Работа с Garmin 60 CSx

          Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
          Качих си новата карта /5.40/ всичко точно. Не знам какво ме прихвана да си обновя софтуера на приемника и го направих. Пускам. Изнедада! Все едно си купих чисто нова 60-ка. Както и да е оправих си настройките, но ми изчезна българското меню.
          Това поправимо ли е от разтояние или пак трябва да го нося в София? И за напред все така ли ще е или ползвам някакво старо .ехе за ъпдейт?
          http://htftp.offroad-bulgaria.com/sabin/map/60csx/

          Коментар


          • От: Работа с Garmin 60 CSx

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Благодарско
            LZ1PER

            Коментар


            • От: Работа с Garmin 60 CSx

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              Наскоро ми пристигна една МТК 60-ка от САЩ. Това дали ще сработи с нея?
              Warp. Timewarp.
              Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
              LZ1VAS

              Коментар


              • От: Работа с Garmin 60 CSx

                @ pneumothorax

                Не няма. За 60CSX с МТК последните фърмуери са 4.10 и 4.20. Мога да ти дам линк към русифициран 4.20. Ако не ме мързи мога да му добавя и български:

                http://dox.bg/files/dw?a=341fd06924

                Този фъмуер не работи със сърф 3. Ако не се лъжа само 4.10 работи със сърф.

                http://dox.bg/files/dw?a=798aa95a25

                Все пак ако не ви е наложително не експериментирайте

                Коментар


                • От: Работа с Garmin 60 CSx

                  За наложително - не е. Просто търсенето на български е по-лесно, а няма такава клавиатура. Менюто ми е последна грижа Мерси все пак.
                  Warp. Timewarp.
                  Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                  LZ1VAS

                  Коментар


                  • От: Работа с Garmin 60 CSx

                    Колеги , аз ли съм зле ... или нещо системата е неясна
                    Днес дойде 60csx-а ... и искам да му сложа City Navigator Europe NT 2011.32 (защото тоя си дръпнах).

                    Само веднъж съм имал взимане даване с продукт на Гармин ... на Нокиа Е71 ... ама там ползвах едно опътване.

                    Има ли някъде такова за новата ми играчка ?
                    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                    Коментар


                    • От: Работа с Garmin 60 CSx

                      Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
                      Колеги , аз ли съм зле ... или нещо системата е неясна
                      Днес дойде 60csx-а ... и искам да му сложа City Navigator Europe NT 2011.32 (защото тоя си дръпнах).
                      Този уред е подходящ най-вече на открито в извънградски условия, поради което споменатата карта, чието основно предназначение е за автомобилни GPSr, определено не е най-добрия възможен избор. Малко повече информация за други възможни решения, поне що се отнася до територията на България, има тук: http://web.uni-plovdiv.bg/vedrin/index.html

                      По отношение на инсталирането на картите има два основни начина:

                      1) На компютъра се инсталира първо MapSource (http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=209) и след това интересуващата ни карта. Впоследствие картата се зарежда в уреда посредством MapSource през USB.

                      2) Ако картата е в готов вид за ползване в уреда (gmapsupp.img), може да се прескочи стъпката с MapSource. Вместо това този файл се копира през USB в папката Garmin на microSD картата на уреда.

                      Коментар


                      • От: Работа с Garmin 60 CSx

                        Купих навигацията, за да я ползвам на мотора. За сега ще се ползва за каране по асфалтови пътища (за колата си имам друга играчка )
                        В България няма да се ползва никога ...

                        До къде стигнах ...

                        Значи, инсталирах MapSource сложих му някакъв Patch ... отключих картата ... но на нея има само главните пътища ... никакви детайли ... пък уж трябва да е пълна на Европа ...
                        Къде бъркам ?


                        ОПРАВИХ се вече
                        Доста тъпа грешка ... просто не бях пуснал детайлите
                        Последно редактирано от Faca; 26-04-11, 23:42.
                        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                        Коментар


                        • От: Работа с Garmin 60 CSx

                          и аз да се включа със един въпрос.
                          наскоро си закупих използван 60сsx , четох старите постове , но така и не разбрах защо когато включа устройството към компа. не му виждам паметта.
                          когато изкарам картата нищо не се вижда, когато има карта се вижда само тя.
                          А.А.

                          Коментар


                          • От: Работа с Garmin 60 CSx

                            Защо тази памет на устройството не е предназначена да се пипа и да се качват неща в нея различни от базова карта и фърмуер. Пробвай това Interface -> USB Mass Strage Mode

                            Коментар


                            • От: Работа с Garmin 60 CSx

                              ок разбрах.
                              благодаря.....
                              А.А.

                              Коментар


                              • От: Работа с Garmin 60 CSx

                                Имам зарядно 12v (за кола) от телефон с miniUSB. Мога ли да го ползвам и на 60csx? Питам защото когато го включа към USB на компютъра започва да работи на ток, а не на батерии.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X