Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Работа с Garmin 60 CSx

    Е това ако не е телепатия 23:24ч еднакъв отговор
    Благодаря

    Коментар


    • До: Работа с Garmin 60 CSx

      Здравейте,Вчера ми дадоха един Garmin 76 CS.Апарата е на фирма на един приятел,но не го използват,защото предишен служител е отмъкнал всико дори няма и софтуер за него.Има вкарана някаква карта на BG но само основните пътища,аз тях си ги знам.Та питам мога ли от някаде да си дръпна софтуера за връзка с PC и евентуално някаква инструкция.И дали този модел върши работа.Това ми е първото докосване до такава техника и съм тотално бос.Благодаря предварително.

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        Инструкция може да си дръпнеш от www.geotrade.bg

        Инструкциите за 60csx и 76csx съответно 76cs са на 90% еднакви, така че каквото си намериш се ще ти свърши работа.

        За софтуера на гармин може да го дръпнеш съвсем законно от тях с лека заобикалка. Първо дърпаш и инсталираш това:

        http://www8.garmin.com/support/colle...t=999-99999-04

        После това:

        http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=209

        Програмата се казва MapSource и чрез нея се свалят и качват карти, точки, тракове и маршрути.

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
          Е това ако не е телепатия 23:24ч еднакъв отговор
          Благодаря
          Жестока конкуренция братче

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            Сабин,благодаря за бързия отговор.Сега ще кача нещата.Ще те помоля за инфо около картата която предлагаш.Отново благодаря.

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              Е, не ми се отдаде да направя карта и това си му е. По-скоро да я кача на приемника. Все ми изписва едно и също съобщение.
              Искам толкова елементарно нещо: успоредно с картата на Сабин да имам и карта която аз съм направил от моите тракове. Толкова ли много искам

              Коментар


              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                Това съобщение означава че не си направил ново preview след като си модифицирал img фаиловете. Някъде из форума имаше информация как да си го направиш Preview-то, само трябва да я намериш

                Коментар


                • До: Работа с Garmin 60 CSx

                  Здравей Сабин,прочетохох инструкцията на 76-цата и разбрах защо не можах да инсталирам програмите,които ми посочи.Просто тези данни вървят през серииния кабел,който аз нямам,а се опитвам през макото USB.Само че от там PC-то не разпознава устройството.Въпроса ми е мога ли да купя такъв кабел от някъде и дали с него ще успея да прехвърля данни,или пак ще са ми необходими някакви драйвъри?

                  Коментар


                  • До: Работа с Garmin 60 CSx

                    И с USB-то трябва да става. Те тези програми се инсталират на хард диска а не на ГПС-а.

                    Коментар


                    • До: Работа с Garmin 60 CSx

                      Сигурно си прав,но аз като започна да инсталирам Garmin conect,ми изка да свържа GPS-a с PSто,след което windows щял да инсталира нужните файлове.Сам че на мен ми дава че устроиството не може да бъде инсталирано и ми изка съответния софтуер ако го имам на диск.Нещо се губи по веригата или аз бъркам нещо.

                      Коментар


                      • До: Работа с Garmin 60 CSx

                        По-точно ми иска да свържа USB-ANT stick.Това какво ще рече?

                        Коментар


                        • До: Работа с Garmin 60 CSx

                          Най-накрая успях да инсталирам драйвърите и вече имам връзка м-у PC и GPS.Пробвах да прехвърля данни от Map source-Успешно.

                          Коментар


                          • До: Работа с Garmin 60 CSx

                            Сподели защо не ставаше?

                            Коментар


                            • До: Работа с Garmin 60 CSx

                              Тъй като нямам нищо за този приемник съответно нямам и драйвър за PC-то.Та когато го свържа през USB входа, Компа не го разпознава.Като се порових в саита на Гармин намерих драйвъри за всичките им модели и си дръпнах моя.От там натък всичко си е по каналния ред.

                              Коментар


                              • Запис на тракове?

                                Значи, това, което намерих в документацията е че поже да записва до 10000 точки. Или 20 трака по максимум 500 точки.

                                Обаче нали има опция да записва върху SD картата, и пише че тогава ограничението е само от свободното място на SD картата, това какво значи?

                                1. Отняся се само за активния, демек тоя, дето се записва в момента?
                                2. Могат да се записват повече на брой тракове?
                                3. Могат да се записват тракове, по-големи от 500 точки?
                                4. 2+3?
                                5. 1+2+3?

                                Малко е вероятно да не ми стигнат 10000 точки, ама човек все пак трябва да си познава машинката, нали?

                                Ако някъде е обсъждан същия въпрос, моля дайте линк или нещо такова. Търсих, но не намерих.

                                Edit: Става въпрос за 76CSx, ама то е същото. Само за уточнение.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X