Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Работа с Garmin 60 CSx

    Проблема му е че 60-тките имат някакъв бъг и не търсят правилно двуезична NT карта. Разследвам проблема....


    Ако търсенето по блокове ти е важно, пусни ми ЛС, да ти дам карта с която ще работи, но пък ще рутира по зле.

    Коментар


    • До: Работа с Garmin 60 CSx

      Привет ,а аз съм нов във форума но се регнах само заради GPS темата .. макар че като видях снимките на 4х4 зверовете се изкефих яко .

      От два дни имам 76CSx и не мога да разбера как да си направя waypoints като знам само координатите на точките без да използвам картата и показалеца.

      сори ако някъде другаде е задаван същия въпрос може и линк да ми дадете .

      П.С. Поздрави за готиния форум.
      Жоро

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        как могат да се създават waypoints без да се използва курсора като се знаят само координатите на точката .
        Например намирам се на връх Ком и искам да си направя маршрут до връх Емине .

        блг

        П.С. Поздрави за готиния форум

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          Първоначално публикуван от djamsow Преглед на мнение
          как могат да се създават waypoints без да се използва курсора като се знаят само координатите на точката .
          Например намирам се на връх Ком и искам да си направя маршрут до връх Емине .

          блг

          П.С. Поздрави за готиния форум
          Добре дошъл във форума!

          Задържаш "Enter" за да създадеш нова точка. След това отиваш надолу и като станат маркирани координатите, натискаш пак ентър за да ги редактираш. След това като избереш "ок", точката се записва с координатите които си въвел. До нея отивъш с бутона "Find"/waypoints и си избираш твоята точка.

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            Много благодаря

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              Ето че и аз стигнах до задънена улица. На SD-картата на GPSа имам записани около 50 трака но не ми ги показва на картата ,а всичко от оперативната памет съм истрил. И въпроса ми е как могат да са видими директно от SD-то.
              [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

              Коментар


              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
                Ето че и аз стигнах до задънена улица. На SD-картата на GPSа имам записани около 50 трака но не ми ги показва на картата ,а всичко от оперативната памет съм истрил. И въпроса ми е как могат да са видими директно от SD-то.
                Не можеш да използваш директно траковете, записани на картата. Ще трябва да включиш GPS-а в режим USB mass storage, да дръпнеш gpx файловете с траковете на РС-то и оттам през Mapsource да си ги зареждаш в приемника.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: Работа с Garmin 60 CSx

                  А има ли друг начин по който мога да ползвам повече от 20трака, защото до колко знам като ги кача по описания от теб начин може само 20.
                  [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                  Коментар


                  • До: Работа с Garmin 60 CSx

                    Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                    Бутон "find" =>

                    Здравей,

                    Аз съм с 60CSx с картата ОФРМ 4.40 и имам същия проблем - не мога да търся блокове и адреси. Както и при другия потребител и при мен не излизат такива неща като блокове, а всякакви други ПОИ, като ресторанти, училища, поликлиники. Какво не правим като хората? Ще съм ти много благодарен ако можеш да помогнеш. Вече 1 седмица откакто имам картата и не мога да се оправя с този проблем.
                    Благодаря ти предварително.
                    Поздрави,
                    Пламен

                    Коментар


                    • До: Работа с Garmin 60 CSx

                      find => ALL POI, а сега като се заиграх открих, че става и с OTHERS.

                      може би:
                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Проблема му е че 60-тките имат някакъв бъг и не търсят правилно двуезична NT карта. Разследвам проблема....


                      Ако търсенето по блокове ти е важно, пусни ми ЛС, да ти дам карта с която ще работи, но пък ще рутира по зле.

                      Коментар


                      • До: Работа с Garmin 60 CSx

                        Благодаря ти за отговора denislav!
                        За съжаление в All POIs нямам такова нещо, а менюто Others изобщо не съществува при мен. Ще пратя ЛС на Събин, дано може да ми помогне.

                        Благодаря,
                        Пламен

                        Коментар


                        • До: Работа с Garmin 60 CSx

                          едно въпросче.
                          при отчитане на скорост в определена точка от трака възможно ли е примерно по причина на по малко локализирани спътници или липса на покритие да дава неточности в показанията и какви??
                          нали когато не сме добре "покрити" точността на координатите на мястото където сме дава +- до над 10 метра.
                          може нещо несъвсем точно да съм се изразил, но поне имам 60цсх
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: Работа с Garmin 60 CSx

                            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                            едно въпросче.
                            при отчитане на скорост в определена точка от трака възможно ли е примерно по причина на по малко локализирани спътници или липса на покритие да дава неточности в показанията и какви??
                            нали когато не сме добре "покрити" точността на координатите на мястото където сме дава +- до над 10 метра.
                            може нещо несъвсем точно да съм се изразил, но поне имам 60цсх
                            Да.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Работа с Garmin 60 CSx

                              За определена точка от трака да но не и за определен участък... там всичко ще си излезе...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                                така де. трака е съставен от точки, ние си програмираме честотата на точките. при по нарядко програмирани точки дали ще се появи грешката за цялото разстояние между двете точки?
                                или по друг начин седят нещата.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X