Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    За версия 4.60 (очаквана след 2-3 седмици) ще направим всякакви версии. Какво ще реши обаче нювито да показва си е друга тема. Принципно може да си качиш картите от предишният GPS, като копираш само gmapsupp.img файла и ще работят но без топо-то.
    Това е супер ако има всякакви версии в новата версия 4.60.Не мога да кача предишната карта защото ми е заключена към SD картата / така съм я купил от Геотрейд / пък и не ми се иска да губя качествата на топо-то. При вкарване на SD-картата в новия GPS той просто не я открива. Предполагам, че това е заради дублирането на имената на фаиловете на двете версии на картие.

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      малко неточности:
      - в района на Юндола пътя към Якоруда е прекъснат и не рутира правилно
      - същия път преди Баня на прелеза (N41.89489 E23.54241) има съшия проблем
      Оправетего че не мога да стигна в Банско
      "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
      "LZ1WAN"

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Да задам и тук един въпрос/зададох го в правилната тема,но.....там с дни никой не отговаря/.Тествах Колорадо300 и виждам,че при текущ трак и при сейфнат такъв/говорим за същия трак/броят на точките е еднакъв,т.е при сейфнатия апарата не ги ограничава до 500точки.Това означава ли че мога да изпращам и сейфнати тракове.Предварително благодаря.Поздрави.
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България



          Това коя версия е бре
          Искам и ааааааз (релеф)

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Първоначално публикуван от vnsh Преглед на мнение
            малко неточности:
            - в района на Юндола пътя към Якоруда е прекъснат и не рутира правилно
            - същия път преди Баня на прелеза (N41.89489 E23.54241) има съшия проблем
            Оправетего че не мога да стигна в Банско
            Баня е оправена, но не виждам проблем в рутирането от Юндола до Якоруда???

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение


              Това коя версия е бре
              Искам и ааааааз (релеф)
              Имаш лс

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Точно в Юндола е проблема (и на един ЖП прелез на североизток от Баня)
                Ето - художествено оформление:
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Имаш лс
                  Защо не получавам Ъпдейт мисля че, досега трябваше да получа? С ver 4.50 съм регистрирал съм картата ми.

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                    Защо не получавам Ъпдейт мисля че, досега трябваше да получа? С ver 4.50 съм регистрирал съм картата ми.
                    Това е най новата версия на картата до момента. Новия ъпдейт се очаква към края на месеца.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от makso Преглед на мнение
                      Това е най новата версия на картата до момента. Новия ъпдейт се очаква към края на месеца.
                      Мерси

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Защо на ТОРО-версията рекичките не са в най-ниското на деретата, а са отместени?
                        Това от Пулково42 - WGS84 ли става?
                        Кое е вярното от двете - DEM-а, или начертаните реки? (че не ми се проверява).

                        Просто се притеснявам, ако пресичам някоя бара през нощта, да не я прескачам напразно, зяпайки в GPS-а, че ще ми се смеят катеричките в тъмното!

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Нито едно от 2-те не е вярно, но реките са по грешни. Отделно, това се вижда само на голям зум, където се съмнявам да можеш да разбереш къде точно е реката, защото милиметър на екранчето е доста метри. Когато приближиш много навътре пък е трудно да се ориентираш по топото, защото то става доста размито. До сега не съм успял да намеря по точни реки

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            Нито едно от 2-те не е вярно, но реките са по грешни. Отделно, това се вижда само на голям зум, където се съмнявам да можеш да разбереш къде точно е реката, защото милиметър на екранчето е доста метри. Когато приближиш много навътре пък е трудно да се ориентираш по топото, защото то става доста размито. До сега не съм успял да намеря по точни реки
                            Ами мисля, че тук ще могат да помогнат онези, които притежават ГПС-и, способни да плават над водата ...

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Имаш лс
                              и все пак това някаква модификация ли е ?

                              или бета версия на 4.60?

                              защото и на мене ми се иска, ама ако е редът такъв - с чакане, ще си чакам кротко

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                и все пак това някаква модификация ли е ?

                                или бета версия на 4.60?

                                защото и на мене ми се иска, ама ако е редът такъв - с чакане, ще си чакам кротко
                                Не, това е 4.50 ТОПО за мапсорс, продукт който не се продава все още.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X