Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Инструкцията за използване на картата както и актуален FAQ се намира тук: http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...=116342#116342
    ^Защо не работи линкът?

    ----

    Въпрос втори. Искам да търся блок в гр.Пловдив, квартал Тракия. Например блок 175, да речем. Как да го направя?

    Със GPSMap 60CSx съм!

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Здрасти на всички. Искам да попитам как по-точно се случват нещата с тия навигации, че нещо май съм индианец! Подариха ми Нуви 250W и на мен ми харесва, въпреки че карам повече мотор. Та, въпроса ми е как се пуска Офроуд картата за пътеки в гората. Би трябвало в пакета си да имам такава, така поне пише. А и не съм се регистрирал още в Гармин. И това ми е сложно. Ако някой помогне-ще съм благодарен. Имейлът ми е yanko.simov aт yahoo.com. Ако може там да драснете нещо ще съм щастлив Мерсиии предварително
      Последно редактирано от sabin; 19-09-08, 09:36.

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Първоначално публикуван от Yanko99 Преглед на мнение
        Zdrasti na vsichki, Iskam da pitam kak po tochno se sluchvat nejtata s tiq navigacii, che nejto mai sum indianec! podariha mi nuvi 250w ,na men lichno mi haresva, vupreki che karam dosta motor i ne e mnogo za tva, no shte se spravq. ta vuprosa mi e kak se puska offroad kartata za puteki v gorata! Bi trqbvalo v paketa si da imam takava, taka pone pishe.A ne sum se i registriral oshte v garmin,i tva nejto mi e slojno. AKO NQKOI POMOGNE SHTE SUM BLAGODAREN !!! email-a mi e yanko.simov@yahoo.com ako moje tam da drasnete nejto shte sum shtastlivvvv mersiiii predvaritelno.
        Картата има офроуд пътища. Не е нужно да правиш каквото и да било относно активирането им. Те са си на картата. В Гармин не е нужно да регистрираш нещо. Единствено си прегледай книжката с инструкцията, там пише как да регистрираш картата, за да получаваш ъпдейтите й
        Светът на Владо

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Здравейте купих си скоро GARMIN Nuvi 255 с инсталирана на него OFRM Geotrade 4.60 CYR. Установих че доста обекти в него които се намират кв. Младост гр. София на надписа им пише че са в Горубляне или Студентски град. Казвам това ако имате време до пускането на новата карта да го оправите че маалко дразнещо.

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            И при мен в прохода между Мелник и Гоце Делчев ми се получаваше гореспоменатото преизчесляване и приканване за обратен завой, но предполагам това се получава не толкова заради неточност в картата, а по-скоро заради това, че завоите там са много остри дори голяма част от тях са обратни и навигацията се бърка по кой път в коя посока се движиш и когато сгреши те подканя към обратен завой. Според мен тва не е болка за умиране, там и без това няма как да сгрешиш пътя, е верно е малко дразнещо това.
            Като цяло картата е много добра.

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              В Сливен от скоро заради новата организация на движението някои от улиците ги направиха еднопосочни. Надявам се че ще ги оправите за новата версия.

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Уважаеми потребители, драги приятели и GPS ентусиасти,

                Екип ОФРМ Ви благодари за споделянето на Вашите впечатления от представянето на карта ОФРМ. Тази обратна връзка допринася много за подобряването на картата между отделните й версии. За да оптимизираме ефекта от това сътрудничество нашата молба към Вас е оттук нататък да изпращате всякаква информация за открити неточности и липси в картата, както и нови данни под формата на тракове директно на нашия е-мейл адрес: karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com. Там има изградена система за обработка на съобщенията и информацията която изпращате ще бъде разгледана по-бързо и без възможност да бъде пропусната от екипа по разработка на картата. Също така полезната информация, изпратена на нашия е-мейл адрес Ви носи удължаване на абонаментния срок за безплатно обновление на картата. Неточностите и липсите по картата сами по себе си не представляват обект на дискусия и запълват страниците на форума с ненужно съдържание. Занапред съобщенията в раздел GPS, касаещи липса на данни или неточности по карта ОФРМ ще бъдат препращани към посочения по-горе е-мейл адрес и ще бъдат изтривани. Поради това ще ни улесните много ако не ги публикувате във форума, а ги изпращате директно на нашия е-мейл адрес.

                С приятелски поздрав,
                Екип ОФРМ
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  зашто когато карам по главен път не ми дава да карам по него а ме кара да минавам по странични пътища,магистрала тракиа или бул.цариградско шосе

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Проверете в настройките на Вашия ГПС да не е зададено Отбягване (Avoidance) на магистрали.
                    OFRM Team
                    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Някой знае ли кога ще е готов септемврииският упдейт на картата?

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Септемврийският пъдеит ще излезе през октомври. Работим по него, но не е готов още. Мисля че е по важно да е възможно най пълен и без сериозни проблеми, отколкото да излезе точно преди 30-ти септември!

                        Глупавите, заядливи коментари ги изтривам!

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от goaman Преглед на мнение
                          Някой знае ли кога ще е готов септемврииският упдейт на картата?

                          eeeee имате да получавате нещо,ревете като магарета а ако имаше да давате щеше да се криете като п......


                          бългасрак му работа
                          ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

                            Глупавите, заядливи коментари ги изтривам!

                            Ако имаше как изобщо да не излизаха
                            Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Аз не мога да разбера едно нещо. Трудно ли е да се досетите че всеки ден в които не е излязла новата версия е ден който става все по-добра! Не е ли това което всички искаме???

                              Просто имаме да довършим още няколко започнати проекта(градове, корекций и пр.) и ще излезе веднага щом е готова! Какъв е смисъла да излиза без да е готова не мога да разбера

                              Това не е канавка да я изкопаем ей са, тази вечер!

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от asentop Преглед на мнение
                                eeeee имате да получавате нещо,ревете като магарета а ако имаше да давате щеше да се криете като п......


                                бългасрак му работа
                                Не е този пост проблема - човека пита просто...

                                Ама я виж тези:

                                wkris: не е ясно въобще дали ще има такав....току виж, се обърнал в годишен ъпдейт

                                chavdarlk: Тази година със сигурност няма да има Септемврийски ъпдейт


                                Първият има 2 поста във форума, ама много съдържателни!

                                Вторият с очевидно чувство за хумор, но все пак е спам.

                                Подобни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат изтривани, а потребителите ще получат предупреждение и бан!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X