Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Само да попитам още нещо. Трака минава през Миролюбово, Изворите, Бръастоветс. Това първокласен път ли е или някакъв шорткът?
    Шорткът е

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от Johnny81 Преглед на мнение
      Аааа аз искам да ви питам за 4.50 Геотрейд случва ли ви се да ви кара да скачате от мостове по маршрута който изчислява? на мен вече на 4 места в София само от днешното каране ми го даде като "опция". И аз съм с нуви 200.
      Дай някое място да видим какъв е проблема, така нищо не мога да помогна.

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Дай някое място да видим какъв е проблема, така нищо не мога да помогна.
        Ами моста до КАТ. Като карам от Дървеница по Драган Цанков и отивам към Изток когато съм най-отгоре на моста ме кара да завия надясно. Това с 4.40 незнам за 4.50.

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от sslavov Преглед на мнение
          Ами моста до КАТ. Като карам от Дървеница по Драган Цанков и отивам към Изток когато съм най-отгоре на моста ме кара да завия надясно. Това с 4.40 незнам за 4.50.
          С 4.40 мен ме караше да скокна от автогарата на моста. Де да можех.

          С 4.50 не съм пробвал.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Да това за кат е така само че мен ме накара да се кача отдолу нагоре, друг проблем има на моста на Бакърена фабрика посока люлин ми казва от моста по 463 улица мисля че беше там има още един проблем изчислява маршрута по улица танкист и вляво през жп спирка връбница ТАМ НЕМОЖЕ ДА СЕ МИНЕ!!! от както се помня има ограждения точно под самия мост на гарата. На улица черковна на моста над Данаил Николаев също ме кара да скокна и още един проблем детелината на филиповци не ме прекарва през нормалния път а направо от изхода на филиповци посока Банкя ми казва да се покатеря на моста във 4.40 детелината работеше нормално!

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от nuvi-ak Преглед на мнение
              Здравейте,съвсем отскоро съм с навигация и въпросите ми могат да се сторят лаишки на повечето от вас ,но все пак :
              Инсталирах си ъпдейта само на кирилица.Първото което забелязах е че иконката в долния десен ъгъл "ТУК СЪМ" се промени на "SET LOC"-не е кой знае какво но дразни.Има ли начин да се оправи?
              Можеш да си променяш българският текст както ти харесва. Включително и SET LOC можеш да го преведеш. За целта от директорията Text отвори файла Bulgarian с notepad и просто промени текстовете, които желаеш. И не забравяй преди да започнеш с промените да си направиш едно резервно копие на файла за всеки случай. Успех!

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от torggg Преглед на мнение
                Можеш да си променяш българският текст както ти харесва. Включително и SET LOC можеш да го преведеш. За целта от директорията Text отвори файла Bulgarian с notepad и просто промени текстовете, които желаеш. И не забравяй преди да започнеш с промените да си направиш едно резервно копие на файла за всеки случай. Успех!
                nuvi-ak,
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=30973

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Може ли някой да ми каже какво означават черните чертички от скрийншот-а. Благодаря
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
                    Извинявам се за спама, ама нема такава сатира
                    Абре Охлуо Покраи зала триадица ниама нищо даже и залата я няма КВА САТИРА КВИ 5 ЛЕВА княжево също няма 90% от уличките Понеже сам от жк.Гоце Делчев там ми направи впечатление наи много има доста пропуснати улици.Посока Дупница по магистралата нарисувани са реки които ги няма поне от 5 години.В Софиа също е пълно с улици от преди 1 година и ги ниама на картата.
                    LZ1RVD

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от Rado1 Преглед на мнение
                      С версиа 4.40 сам на нуви 200 когато се отклоня от маршута казва че преизчислява и ме кара постуяно да права обратен за да ме варне по стариа път чак гогато стигна целта ни казва че може и от тука.Пример от Гоце Делчев мо давам надежда 2 прекарваме през бакърена фабрика аз минавам през гарата и докато не стигнах на 500 от задатенотумо място не спря да ме кара да права обратен да се варна на опалченска.
                      Княжево посока перник никаде няма преки се едно караш по магистрала в ЖК Гоце делчев улиците окуло зала Триадица и блоковете ги няма а те са там от бая години.И като се замисля няма да ми стигне цял ден да изброявам проблемни места само в софиа не ми се мисли за други вобще.само в западните раиони на софия има доста пропуски на меила ли трябва да прата всичко за да се корегира.
                      Първоначално публикуван от bokser Преглед на мнение
                      Ти разби (УБИ) граматиката!
                      Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
                      Извинявам се за спама, ама нема такава сатира
                      Първоначално публикуван от Rado1 Преглед на мнение
                      Абре Охлуо Покраи зала триадица ниама нищо даже и залата я няма КВА САТИРА КВИ 5 ЛЕВА княжево също няма 90% от уличките Понеже сам от жк.Гоце Делчев там ми направи впечатление наи много има доста пропуснати улици.Посока Дупница по магистралата нарисувани са реки които ги няма поне от 5 години.В Софиа също е пълно с улици от преди 1 година и ги ниама на картата.
                      Прав си всъщност, не е сатира ! - трагедия е.
                      TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                      "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Първоначално публикуван от ivocho Преглед на мнение
                        Може ли някой да ми каже какво означават черните чертички от скрийншот-а. Благодаря
                        Черни пътища.

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от Rado1 Преглед на мнение
                          Абре Охлуо Покраи зала триадица ниама нищо даже и залата я няма КВА САТИРА КВИ 5 ЛЕВА княжево също няма 90% от уличките Понеже сам от жк.Гоце Делчев там ми направи впечатление наи много има доста пропуснати улици.Посока Дупница по магистралата нарисувани са реки които ги няма поне от 5 години.В Софиа също е пълно с улици от преди 1 година и ги ниама на картата.
                          САТИРА (и трагедия в личен план) ТИ Е ПРАВОПИСА ! Егати, а ние от провинцията СофиА я пишем с Я накрая?!

                          да ме прощават модераторите!
                          eTrex LEGEND Cx, NUVI 200

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            аз ли не намерих или няма карта на Ловеч , ако не е правилно мястото на вапроса тук Моля да ме извините

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Първоначално публикуван от zvers Преглед на мнение
                              аз ли не намерих или няма карта на Ловеч , ако не е правилно мястото на вапроса тук Моля да ме извините

                              Все още няма карта на Ловеч, ще има в някоя от следващите версии, вероятно в 4.70 - Септември месец, ако успеем и по рано.
                              OFRM Team
                              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Цитат:
                                Мнение на V93
                                Малко експерименти с Mapsource показаха, че при стандартни настройки за рутиране наистина се получава това.
                                Положението обаче се променя при преместване на настройката за предпочитанията (виж прикачения файл) с едно деление по посока "Предпочитане на магистрали" (по подразбиране е по средата).


                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Ясно ще го оправя това.
                                Оправено ли е това в версията на картата която се тегли от линка.
                                Ако е коригирано моля кажете за да преинсталирам наново картата. Ако ще се поправи в следващата версия сащо какажете за да не чакам промяна до излизането на новата версия.

                                Благорадя за отговора

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X