До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България
Версия 4.5 за Варна не става. Няма никаква разлика с предишната. Или поне аз не открих такава. Има преградени пътища от няколко години, които са отразени като кръстовища. На места не се спазва посоката на движение, бул. Република половимата е международен път и е в западна промишлена зона, която куца с имената на улиците и номерацията.
Иначе за София поздравления, последния път карах все едно, че съм у нас и след 4 ракии и 5 бири отивам до тоалетната - няма грешка спирам където трябва .
Версия 4.5 за Варна не става. Няма никаква разлика с предишната. Или поне аз не открих такава. Има преградени пътища от няколко години, които са отразени като кръстовища. На места не се спазва посоката на движение, бул. Република половимата е международен път и е в западна промишлена зона, която куца с имената на улиците и номерацията.
Иначе за София поздравления, последния път карах все едно, че съм у нас и след 4 ракии и 5 бири отивам до тоалетната - няма грешка спирам където трябва .
Коментар