Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Версия 4.5 за Варна не става. Няма никаква разлика с предишната. Или поне аз не открих такава. Има преградени пътища от няколко години, които са отразени като кръстовища. На места не се спазва посоката на движение, бул. Република половимата е международен път и е в западна промишлена зона, която куца с имената на улиците и номерацията.
    Иначе за София поздравления, последния път карах все едно, че съм у нас и след 4 ракии и 5 бири отивам до тоалетната - няма грешка спирам където трябва .
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Версия 4.5 за Варна не става. Няма никаква разлика с предишната. Или поне аз не открих такава. Има преградени пътища от няколко години, които са отразени като кръстовища. На места не се спазва посоката на движение, бул. Република половимата е международен път и е в западна промишлена зона, която куца с имената на улиците и номерацията.
      Иначе за София поздравления, последния път карах все едно, че съм у нас и след 4 ракии и 5 бири отивам до тоалетната - няма грешка спирам където трябва .
      В 4.60 има много въведени поправки по Варна.

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
        Имаме доста необработени е-мейла, но изграждаме система и до няколо месеца ще има служител който ще се занимава само с това, така че изпращайте - при нас нищо не се губи
        OK че съм ви приготвил тоста тракове от Родопите
        "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
        "LZ1WAN"

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          може ли да дадете линк към сайта на OFMR картата , защото един приятел иска да си я купи и да прочете нещо.Благодаря предварително =]

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Първоначално публикуван от juju Преглед на мнение
            може ли да дадете линк към сайта на OFMR картата , защото един приятел иска да си я купи и да прочете нещо.Благодаря предварително =]
            Присъединявам се към питането. Откъде мога да закупя Картата на Събин за Нуви 660. Има ли възможност да я получа върху SD карта, че да не се занимавам с инсталации и т.н. Предлага ли се доставка или трябва да се ходи до магазин.
            Благодаря

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от otkata Преглед на мнение
              Присъединявам се към питането. Откъде мога да закупя Картата на Събин за Нуви 660. Има ли възможност да я получа върху SD карта, че да не се занимавам с инсталации и т.н. Предлага ли се доставка или трябва да се ходи до магазин.
              Благодаря
              магазина се намира на ул.Гурко 45 на 50-на метра зад спортната палата
              Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Здравейте интерисува ме ще излезе ли и нещо за КАРЛОВО

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Закупих си BG OnRoad & OffRoad MAp за ГАРМИН, и даже преди няколко месеца получих ъпгрейд. Но странно, новата магистрала Карнобат - Бургас я няма на картата а е от повече от две години?????

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Там си е магистралата.

                    Провери дали имаш вер.4.50.
                    После виж дали имаш зададено faster time.
                    После виж дали не ти е кликната City Navigator Europe. Ако е така- махни я и остави кликната само ОФРМ.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Здравейте,
                      Искам да попитам за PDA предлага ли се картата? Имам Dell Axim X50v с Windows Mobila 2003 и проблемът е, че Garmin Mobile XT не ще и не ще да тръгне с него. С някакъв друг софтуер за PocketPC съвместима ли е BG OFFRoadMap 4.50?

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Първоначално публикуван от roshljo Преглед на мнение
                        Здравейте,
                        Искам да попитам за PDA предлага ли се картата? Имам Dell Axim X50v с Windows Mobila 2003 и проблемът е, че Garmin Mobile XT не ще и не ще да тръгне с него. С някакъв друг софтуер за PocketPC съвместима ли е BG OFFRoadMap 4.50?
                        Имах същия Dell, докато не сложиш Windows Mobile 6 няма да успееш да подкараш Garmin Mobile XT.
                        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                        Walter Rohrl
                        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от roshljo Преглед на мнение
                          Здравейте,
                          Искам да попитам за PDA предлага ли се картата? Имам Dell Axim X50v с Windows Mobila 2003 и проблемът е, че Garmin Mobile XT не ще и не ще да тръгне с него. С някакъв друг софтуер за PocketPC съвместима ли е BG OFFRoadMap 4.50?
                          Не, картата работи само на гармин софтуер.

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            здравейте един ? до сега не съм получил нито един ъпгрейт на картата,каква е процедурата ?

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Първоначално публикуван от qyeens Преглед на мнение
                              здравейте един ? до сега не съм получил нито един ъпгрейт на картата,каква е процедурата ?
                              1. Прочиташ си книжката (към всяка продадена карта и закупено устройство с вече инсталирана карта има такава).
                              2. Регистрираш се (в книжката пише как)
                              3. Получаваш ъпдейти на e-mail-a си, стига да не си вече с последната версия. Ъпдейти не излизат всеки ден.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от ivailo99
                                Искам да попитам дали се предвижда подобрение на картата в зоната на летище Варна. Има нов термина, който работи само лятото, а има и доста промени по движението в свободната зона на летище. На старата версия на картата съществува път който рутира през пистата на летище, което е малко неудобно.
                                Движението на места е еднопосочно. Ще бъде добре ако се предвижда записване на тракове от тази зона да влязат в версия 4.60 на картата.
                                Аз не мога да записвам тракове с моето устройство.
                                Благодаря за информацията. Пътя минаващ през летището вече е оправен. Като идваме във Варна ще запишем и промените в района.
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X