Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От стрийт вю-то са минали - https://www.google.bg/maps/@42.75251...=bg&authuser=0
-
Благодаря Веско!
Промених малко кръстовището на Лъвов мост да видим дали ще говори и в двата случая. В момента беше направено да говори само ако ще се качваш на кръговото. Северната явно ще трябва да мина да я огледам, по сателита нищо нередно не забелязвам...
Остави коментар:
-
На северната тангента има доста затворени отбивки, които на картата са отворени. На лъвов мост ми беше направило впечатление, че не ме кара да избера лява или дясна лента (карам направо) и ако не знаех - можех да мина и през кръговото. Мислех, че като живеете там поне София ще е изрядна.
Остави коментар:
-
Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнениеОт: Заедно да направим картата още по точна
взимат информация от телефоните с андроид.........впрочем, отсечката я има на картата, на вю-то само я няма
Имат си и поне една фирма в бг, която се грижи за обновяванията.
Оправили са частично и Житница и Цар Борис 3-ти. Връзката към Борис от Каварна обаче вече я няма и сградите върху пътя са пропуснали...
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Вече я има. Като писах поста я нямаше.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнениеПо-назад се чудех на гугъла как са го направили автоматизирано веднага да отразяват промените по пътищата, но явно не е автоматизирано, защото още не са отразили новия участък на магистрала Хемус.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
По-назад се чудех на гугъла как са го направили автоматизирано веднага да отразяват промените по пътищата, но явно не е автоматизирано, защото още не са отразили новия участък на магистрала Хемус.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Моя е такъв - http://navigacia-gps.com/Garmin-Nuvi-3597LMT-EU-BG и не намерих там такава възможност. Пуснал съм го за продажба и един ме пита дали за камион ставал и тогава търсих такава настройка, но не открих.
И да не съм съвсем офф - тоя завой го мисли за кръстовище и ме кара да държа вляво - https://www.google.bg/maps/@42.72446...=bg&authuser=0 Аз съм му свикнал, но като возя други и приемат навигацията за смешна. Мисля, че и преди съм казвал за него. Има някакъв едва доловим черен път, но на друго място така да обръща внимание на черни пътчета не съм го виждал.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Весо, я провери- да не си му казал, че си ”ходопешец”?
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Днес ме караше да мина от Охрид до Воденска с колата https://www.google.bg/maps/@42.00637...=bg&authuser=0
Тоя мост е пешеходен, а ме караше и през него да минавам - https://www.google.bg/maps/@42.01728...=bg&authuser=0
Тук има прекъснат път, а на картата не е - https://www.google.bg/maps/@42.14234...=bg&authuser=0
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Това кръстовище беше кръгово само за няколко години - https://www.google.bg/maps/@42.01156...=bg&authuser=0 Сега пак си е обикновено със светофар.
За това кръгово споменавах по-нагоре, но пропуснах да кажа, че и улица Минко Радковски в участъка между Васил Левски и Любен Каравелов вече е направена и отворена за автомобили - https://www.google.bg/maps/@42.89046...=bg&authuser=0 Преди беше глуха със стълби. Гледам, че това и гугъла не го е отразил (като превключиш от сателит на карта)
По същия начин и тук гугъла не е отразил и това кръгово - https://www.google.bg/maps/@41.77772...=bg&authuser=0 но на снимката се вижда, че си е кръгово. Това преди няколко месеца го видях - може и да сте го оправили.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Благодаря, в новата версия ще е отразено!
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте. Тези дни посетих гр. Копривщица като навлязох от посока гр. Стрелча. Това е улица Хаджи Дончо Палавеев, която върви успоредно на реката и е еднопосочна. Връщането по маркировката на града се извършва също в еднопосочна улица, която е от другата страна на реката. Навигацията ми обаче всячески се стремеше / на всеки мост/ да ме прати в другото платно. На два от мостовете имаше знак който забраняваше, но на третия липсваше и аз така се отзовах в насрещното движение. Моля, тази неточност да бъде коригирана, защо човек може да се окаже в много неприятна ситуация.
Остави коментар:
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Остави коментар: