Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Странно. На симулация на МапСорс си го дава през Владая. През магистралата нито е по-бързо, нито е по-кратко. Разликата според Мапсопрс е само 3 мин, което ако спазваш ограниченията и не се забиеш в някаква бясна тапа на околовръстното вероятно е така. Подобен случай имаше и на друго място. На нювитата нещо май са им дали по-голям приоритет на магистралите и иска да минава през тях независимо че сметките не излизат. Кой модел ползвате?
    Аз имам същия проблем с 3760LMT.

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Започвам да чертая балкана над с. Лозенец и Петолъчката.. Зад с. Горно Александрово и с. Трапоклово.. Има страхотни места за разходка.. На места терена е опасен, така че е добре маркировката на картата да бъде за подготвен джип..
      20130120_094027.rar

      Коментар


      • От: Заедно да направим картата още по точна

        Ако не е късно да добавя, тук вече не може да се прави ляв завои към ул. Кирил Ботев.




        Това от както пуснаха МОЛ-а.... ясно се вижда промяната.
        Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Късно е (защото компилираме и тестваме), ама сме го оправили де.
          Благодаря все пак.

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            Нямах съмнения, че ще го фикснете ама аз да си кажа.
            Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Към ОФРМ,
              то е ясно, че съм закъснял, новата версия вече излиза. Преди много време удължихте пътя на БГ картата да влезне в турско за да не се разминават на ГКПП- Капитан Андреево за до може да направи маршрут. Вчера ми се наложи да ползвам двете карти и от Хасково ме прекарва през Малко Търново. Ако е възможно пак да съедините двата пътя , сега се пресичат. Преди нашия път свършваше в/у тяхния.

              Коментар


              • От: Заедно да направим картата още по точна

                Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                Към ОФРМ,
                то е ясно, че съм закъснял, новата версия вече излиза. Преди много време удължихте пътя на БГ картата да влезне в турско за да не се разминават на ГКПП- Капитан Андреево за до може да направи маршрут. Вчера ми се наложи да ползвам двете карти и от Хасково ме прекарва през Малко Търново. Ако е възможно пак да съедините двата пътя , сега се пресичат. Преди нашия път свършваше в/у тяхния.
                Тъй като потребителите ползват различни версии на европейската карта (в която данните също се променят) и различни версии на карта OFRM Geotrade, няма как да се постигне пълно напасване между двата картови продукта. За да избегнете проблеми от подобно естество, препоръчителният вариант за пътуване от България към/през съседна държава е при включена единствено карта OFRM Geotrade да зададете маршрут до граничния контролно-пропусквателен пункт през който ще напуснете страната. Това можете да направите като от главния екран влезете в "Накъде?" > "Интересни места" > "Име по букви" > ГКПП ххх, където ххх е името на граничния контролно-пропусквателен пункт, през който искате да минете (например ГКПП Златоград). Когато стигнете до границата, от главния екран влезте в "Настройки" > "Карта" > "Карта Инфо" (или "Данни") и махнете отметката срещу карта OFRM Geotrade, а включете отметката срещу картата, която ще използвате в чужбина (например карта City Navigator Europe NT). След това се върнете на главния екран и през екрана "Накъде?" задайте крайната дестинация. На връщане процедурата е аналогична, но в обратен ред, като е добра идея още на отиване при достигането на изходния ГКПП да запаметите точка в "Любими места", за да можете да я изберете лесно като дестинация на връщане, когато ще бъде включена другата карта, в която може да няма удобно създадени точки за ГКПП, каквито има в карта OFRM Geotrade.

                Не Ви препоръчваме да оставяте включен повече от един картов продукт, тъй като е възможно да възникнат конфликти между различните продукти, в резултат на което търсенето може да не работи коректно, както и изобразената информация на екрана може да е непълна.
                Последно редактирано от OFRM_Team; 05-02-13, 16:48.
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • От: Заедно да направим картата още по точна

                  Нещо не успях да кача файла, но ще пиша на Дани да погледне защо така.
                  А иначе ето едно ново тракче около петолъчката:
                  http://dox.bg/files/dw?a=ae6a500c26
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Заедно да направим картата още по точна

                    Здравейте, какво ново да очакваме в новата версия,която се очаква тези дни?

                    Коментар


                    • От: Заедно да направим картата още по точна

                      Днес пътувах от София до Бяла Слатина. На отиване не знам защо не ме отклонява на първото възможно отклонение на дясно преди Враца по околовръстното, а по второто, където след около 600-700 метра ме изкарва на въпросния път. На връщане обаче ми е малко по интересен маршрута. Вместо пак да ме върне по същия път навигацията рутира направо през града по бул. Мито Орозов и после по бул. Васил Кънчов.

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        Явно в картата е забранен левият завой към околовръстното като се идва откъм Козлодуй. Трябва да се разреши, там е позволен левият, има и табела за София наляво.
                        "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          Някой може ли да направи два маршрута в двете посоки как трябва да минава пътя да го направим, че да не объркаме нещо. Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            Някой може ли да направи два маршрута в двете посоки как трябва да минава пътя да го направим, че да не объркаме нещо. Благодаря предварително!
                            В момента нямам Mapsource на компютъра, затова го направих в Google earth. Синята линия е от Козлодуй към София, червената е обратно.
                            Качил съм го тук:
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/javoresku/Vraca.kml
                            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                            Walter Rohrl
                            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              Благодаря, и така става.

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                Всеки момент ще започне изграждане на продължението на околовръстното на Враца. На това място ще има кръгово, а в последствие и надлез. В моята карта има точното трасе (имаме проекта за пътя), както и трасето на бъдещото околовръстно на гр. Монтана. Мога да пратя .mp файловете от нашия район, правил съм доста неща напоследък.
                                "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X