Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    Един вече не-черен път и едно странно позициониране..
    20120727_131117.rar

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
      И едно странно позициониране..
      [ATTACH]476796[/ATTACH]
      Довечера ще мина от там с пусната навигация да видя дали и при мен е така. Че там понякога сигнала е калпав
      Иначе всичко си е начертано както трябва и точно.

      Коментар


      • От: Заедно да направим картата още по точна

        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
        Eдно странно позициониране..
        Два пъти в двете посоки с различни маршрути и в различно време го минах. Всичко си е на 6
        Явно е било моментно.

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Мерси ще го оправя.

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            Нещо от вчера и днес..
            ново.rar

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Грешка в картата или по-точно описанието.Лидл в София които фигурира като Лидл в ж.к.Илинден по-конкретно се намира в кв.Света Троица които кв е част от община Илинден.Незнам дали е важна информацията

              Коментар


              • Петолъчката стана кръгово кръстовище

                От 21 август 2012 Петолъчката стана кръгово кръстовище, за следващата версия, като пуснат и първия участък на ЛОТ4 от Тракия от Ямбол-запад до Ямбол-изток.
                http://dnes.dir.bg/news/krastovishte...hkata-11828981

                Коментар


                • От: Петолъчката стана кръгово кръстовище

                  Неофициално от този петък (24. пускат първата ЛОТ4 до I-7 (Ямбол-запад: пътя Ямбол-Петолъчката) само едната посока: към морето, а в неделя (26. и другото платно: към шопско.

                  Коментар


                  • От: До: Заедно да направим картата още по точна

                    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                    офроудовски трак, където се дава направо 4m, B-, Am и т.н.), даваш някои пояснения в мейла, към който прикачваш файла или файловете(с разширение gdb или gpx, сейфани чрез програмата мапсорс) и ги пращаш. Ако всичко е ОК или нещо не е наред, вероятно Събин или човек от екипа ще ти върне отговор в обратен мейл. ...Ми, това е!(поне според мен). Не очаквай, че някой ще ти изпраща инструкции по мейла, когато всичко го има във форума.
                    Здравейте.
                    Искам да попитам някой може ли да даде всички видове обозначения и кое какво значи за да мога да си именовам траковете преди да ги пратя. Интересуват ме основно тези за оффроуд.

                    Коментар


                    • От: До: Заедно да направим картата още по точна

                      Първоначално публикуван от iceheart Преглед на мнение
                      Здравейте.
                      Искам да попитам някой може ли да даде всички видове обозначения и кое какво значи за да мога да си именовам траковете преди да ги пратя. Интересуват ме основно тези за оффроуд.
                      ТОВА отваряш ли го?
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        Пиша за една неточност, когато задам да карам към центъра навито винаги се опитва да ме прекара през малка уличка вместо да завия на ляво по булеварда.
                        Проблема го има от Q3 и сега в Q4 версията.
                        Единственото отбягване е за непавирани пътища и (ферибот)
                        Снощи направих снимки за да е ясно къде се опитва да ме прекара:



                        Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          Не можах да открия дали досега е направено такова предложение, а именно:
                          ако може да се обозначат СИНЯ ЗОНА и ЗЕЛЕНА ЗОНА за София.
                          Според мен ще е лесно и доста полезно.

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            Здравейте! Честита КОЛЕДА и весели празници!!!Имам един важен въпрос: Когато сме свидетели на катастрофа на някоя от магистралите ни, трябва да се обадим на 112 и да дадем точен адрес / на кой километър е произшествието ( със зелени табелки между двете платна на магистралите е указан километража)/ и в кое платно е възникнало. Подаването на бърза и точна информация може да спаси човешки живот. Не всеки водач познава района на магистралите по които се движи. Може на мястото на произшествието да няма в близост такава табелка. Ако може да ползваме функцията на GPS "Къде съм?" и да получаваме точна и пълна информация мисля, че ще е много полезно за нас, като потребители. Разбирасе ние ще помогнем с координати, където е нужно.

                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              В картата може би не е отбелязано, че мостът на гр.Стамболийски е пуснат и дори когато вече бях пред него (гр.Стамболийски е точно на другия бряг) се опитваше да ме накара да обърна и да мина през обиколни пътища. Картата ми е Topo ML.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled1.png
Прегледи:1
Размер:1.43 МБ
ID:5437516
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                Първоначално публикуван от FMEN Преглед на мнение
                                Здравейте! Честита КОЛЕДА и весели празници!!!Имам един важен въпрос: Когато сме свидетели на катастрофа на някоя от магистралите ни, трябва да се обадим на 112 и да дадем точен адрес / на кой километър е произшествието ( със зелени табелки между двете платна на магистралите е указан километража)/ и в кое платно е възникнало. Подаването на бърза и точна информация може да спаси човешки живот. Не всеки водач познава района на магистралите по които се движи. Може на мястото на произшествието да няма в близост такава табелка. Ако може да ползваме функцията на GPS "Къде съм?" и да получаваме точна и пълна информация мисля, че ще е много полезно за нас, като потребители. Разбирасе ние ще помогнем с координати, където е нужно.
                                Има и по лесен вариант ако операторите от 112 са ги обучили както трябва. Казвате им точните GPS координати на произшествието и по точна информация от тази не виждам какво може да се даде, примерно и лентата на магистралата в коя посока е станало например произшествието.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X