Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    Първоначално публикуван от poketo Преглед на мнение
    Имах предвид навигационен уред за автомобил - да стои на стъклото на автомобила. Защото ръцете ще са ми заети от пушкала, дърпащи се кучета и др.
    Автомобилните навигатори на Garmin не са предназначени за прецизно записване на тракове и съответно функционалността на самите уреди в това отношение, както и записаните тракове с тях имат известни ограничения. Моделите от серията Montana са доста скъпи, но могат да се използват както за автомобилна навигация (ако закупите и стойка за автомобил, която има вграден говорител за гласова навигация), така и за ръчно навигиране, като моделите от тази серия предлагат и прецизен запис на тракове. Ако имате възможност, посетете нашия фирмен магазин в София на ул.Генерал Гурко 45, за да се консултирате с нашите сътрудници.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Имам едно питане.
      Имам доста записани тракове, на Nuvi 3490 , което ще рече , че когато съм ползвал уредчето за навигация , траковете са с включена функция за заключване към пътя. Има ли начин да разбера , кои тракове а такива и да ги изтрия ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Заедно да направим картата още по точна

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Имам едно питане.
        Имам доста записани тракове, на Nuvi 3490 , което ще рече , че когато съм ползвал уредчето за навигация , траковете са с включена функция за заключване към пътя. Има ли начин да разбера , кои тракове а такива и да ги изтрия ?
        Отваряш траковете с Mapsource или BaseCamp и, ако точките от траковете съвпадат с пътя, значи са били заключени. Ако на много места се разминават с картата, значи не са.

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Пътят преди и след село Дълга Лука (Трънско) трябва да бъде маркиран като черен.
          Няма и не зная някога дали е имало асфалтова настилка.




          Реални снимки - ТУК.
          Трак на отсечката, която трябва да се преквалифицира - ТУК.
          Враг усраине

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            На това кръстовище има неточност:
            http://street-view.bg360.net/bg/#42....;0.67;18;1;h;0
            От това място не ми дава да завивам наляво или в обратна посока.Рутира през кръстовището със светофара малко по-надоло.
            Рутира така,че все едно не е прекъснат учасъка и не може да се преминава.
            Ако идвам от тук http://street-view.bg360.net/bg/#42....;0.67;18;1;h;0 От бул.Княгиня Мария Луиза не ми дава да завивам наляво ама насочва надясно към светофара и от там да завия в обработна посока.
            От другите възможни пресичания на мястото,за да не ги изброявам всички варианти реагира като непрекъсната с разделителна ивица улица.

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Искам да информирам издателите на картата за грешка в гр. Пловдив на кръстовището между бул. Ал Стамболийски и ул. Димитър Талев.
              Посока от затвора по булеварда при ляв завой към Д. Талев. Навигацията ма кара да мина през насрещното и да влезна в бензиностанция Еко - в ляво на снимката, и от там да излезна на Д. Талев ,което е супер невероятна маневра в разрез с всички правила на движението, вместо до кръстовището което е със светофар и е на 20м .Маршрута е избран бърз и така си се ползва, картата е q1 city cyr 2014 Прилагам снимка
              http://picbg.net/u/61639/57053/764892.bmp

              Коментар


              • От: Заедно да направим картата още по точна

                Това кръстовище (разклона за Цалапица) вече е с кръгово движение:
                http://street-view.bg360.net/bg/#42....;0.67;14;1;h;0

                Коментар


                • От: Заедно да направим картата още по точна

                  И тук от тази седмица е с кръгово
                  http://street-view.bg360.net/bg/#42....;0.34;19;1;h;0

                  Коментар


                  • От: Заедно да направим картата още по точна

                    Промяна на картата в Симеоновград. Източния мост над река Марица ( стария ) е затворен вече за движение на автомобили. Може да се преминава само по западния.

                    Коментар


                    • От: Заедно да направим картата още по точна

                      Благодарим Ви много за всички корекции, които ни изпращате!

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        Първоначално публикуван от rado.com Преглед на мнение
                        Промяна на картата в Симеоновград. Източния мост над река Марица ( стария ) е затворен вече за движение на автомобили. Може да се преминава само по западния.
                        За пешеходци отворен ли е? Или изцяло е затворен за всякакво преминаване?
                        "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
                          За пешеходци отворен ли е? Или изцяло е затворен за всякакво преминаване?
                          Пешеходците си ходят без проблем.
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            Вчера ходих до Паничище , до хотел Планински езера. Да, но гармина ме закара до хотел Магнолия ,който е на почти километър от целта. Много неприятно! Ето коректните координати взети пред хотела N 42° 15.941 , E 023° 17.961 . Опитах да се свърха с офиса на Гурко , но никой не вдига. Да не е закрит? И защо в сайта на карта бг няма телефон за връзка с Гурко 45, а само линкове. Ползвам 2014Q1 CITY CYR

                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              Нямам Гармин устройство под ръка, но в Мапсорс, 2014Q1 TOPO25 CYR хотел "Планински езера" е точно там, където сте указали координатите. Хотел "Магнолия" не намира.

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                Точно така ,не знам дали правилно съм разбран че координатите ,които съм дал са снети пред хотела от мен лично и с цел да направим корекция на картата. Четете какво съм писал внимателно! Неточен е адреса на същия хотел при търсене в категориите на картата. Когато се рутира по намерения адрес се стига до друг хотел реално и това е причината да повдигам въпроса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X