Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    добре а ако от настройките се сложи на оффроуд дали няма да се отключи lock on road и да може да се използват траковете?

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Днеска пътувах до Русе. До там само на ОМУРТАГ на едно кръстовице имаше проблем.
      Иначе добре се престави. В Русе единственно центъра където в пешеходно на картата беше обикновенна улица. В града много добре се престави.Поне от където минах.
      Нямам забележка.
      На връщане реших да мина през Велико Търново. До там също всичко перфекно.

      Обаче реших да Влезна в Велико Търново та от там вече всичко тръгна на зле и то доста зле.
      Започна да ме кара да влизам в насрещни несъществъващи улици.
      Сумати време се лутах докато излезна от този град. По едно време мислех да спра навигатора че с това преизчеслявам беше лудница.
      Та мисалта ми е че за този град има още какво да се желае.

      Коментар


      • От: Заедно да направим картата още по точна

        В гр. Черноморец има ул. Странджа, която грешно е записана като ул. Стражица. Не, че е кой знае какъв проблем, но все пак хубаво е да го оправите в следващата версия.

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Здравейте,
          Опитвам се, за съжаление безуспешно, да изпратя сигнал за грешка през страницата //error.karta.bg. Грешката, която дава е, че не съм попълнил задължителните полета!? Там повече няма какво да се попълва или тези полета са скрити много старателно . Погледнете прикачения файл.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KartaError.jpg
Прегледи:1
Размер:95.5 КБ
ID:5208013

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            Пътища и пътеки правени с GPSMapEdit в .mp формат вършат ли работа за допълване на картата?
            На места с високи дървета тракът никога не става точен и, ако не се "пипне" малко, може да не даде точна представа за трасето. MapSource не е особено удобен за тази работа и за това питам за GPSMapEdit.

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Върши работа.

              Коментар


              • От: Заедно да направим картата още по точна

                Искам да попитам по каква схема се приемат POI-та и изобщо приемат ли се за допълване нови такива?
                Имам предвид магазини или фирми, предлагащи услуги?
                Враг усраине

                Коментар


                • От: Заедно да направим картата още по точна

                  Според мен, зависи...
                  Ако имаш ресторант, магазин за хранителни стоки, банка, бензиностанция, гумаджийница, не би трябвало да е проблем да се вкара - просто изпрати POI-то на OFRM.
                  Ако става въпрос за огромен бизнес-център (Интерпред, Хипо...), който би послужил за ориентир, също е окей.
                  Виж, ако се занимаваш с производство на подложки за лакирани черупки от костенурки или нещо твърде специфично, отговорът ми е по-скоро не, защото в един момент ще се претрупа картата... Но знае ли човек?
                  Разбира се, това е мое лично мнение и не е задължително то да съвпада с това на хората, които правят картата.
                  Петър Събев

                  Коментар


                  • От: Заедно да направим картата още по точна

                    Да де, аз това питам - дали приемат POI-та именно на такива обекти. И през ум не ми е минавало да пращам като точки оптичните муфи, над които работя
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • От: Заедно да направим картата още по точна

                      Приемаме всички точки, който някой някога може да търси.

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        Може ли на nuvi 1350 да се изключи Lock on Road и ако може как? Аз не успявам да намеря начин през менюто.

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          Не, но мисля че може да записва реалните тракове чрез diagnostic logging. Задържа се над скоростта в трип компютъра и се влиза в диагностичните менюта. Там янкъде трябва да има опция да се включи записване на реален трак.

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            Не, но мисля че може да записва реалните тракове чрез diagnostic logging. Задържа се над скоростта в трип компютъра и се влиза в диагностичните менюта. Там янкъде трябва да има опция да се включи записване на реален трак.
                            Мерси, видях го. Още един въпрос: там има 2 типа записване - GPX и BIN (с някакви опции). Кое от двете е за предпочитане да се използва при изпращане на корекции?

                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              GPX е това което се ползва най универсално.

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                Това важи ли като трак за последващо добавяне към картата?
                                Давам личен трак нямаш общо с някакъв нов път или интересно място!

                                http://connect.garmin.com/activity/24468276



                                там има опция за пращане към устройството или експортване на компютъра като KML, GPX и TCX файл.
                                Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X