Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте!
Притежавам Гармин 1310,за съжаление картата която обновявам постоянно не фигурира адресът на когото живея от 28г. гр.Пазарджик ул.''Булаир'' 6,регистрацията на номерата започва от 14ном.В момента съм ОФРМ 5.70!Ще има ли кореция най после или не!!!
Коментар
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от drak2000 Преглед на мнениеНаложи ми се да търся адрес във Варна по бул. Осми Приморски Полк но картата ми предлага само № 76. Струва ми се че има някакъв проблем с номерацията там.LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51
Коментар
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Имам два въпроса:
1. Тракове по пешеходните пътеки събират ли се? Тази седмица бях в района на вр. Ботев и забелязах разни не много големи разминавания между пътеката и позицията, но все пак има.
2. Трябва ли трака да се прави на по-чести интервали от стандартната настройка, или може да си остане на "нормално" (при Colorado 300) ?LZ2NKM
Коментар
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнениеПреди около седмица качих най-новата карта - 2012Q3CYR. Като начало е идеална, но не разбрах има ли го нови надлез на излизане от Бургас към Созопол, защото вместо по надлеза навигацията се опита да ме прекара отдолу - през кръговото кръстовище.
Коментар
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте. Сложих си версия 2012 Q3 на Гармина и няколко дни по-късно отидох до Видин. Оказа се, че там има нови кръгови (на около месец, доколкото разбрах), а в картата са си като кръстовища. Ако искате ги оправете за следващата версия.[URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]
Коментар
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от rockobarocko Преглед на мнениеЗдравейте, аз ли не го виждам или наистина го няма яз.Цанков камък в 2012Q3CYR?
Коментар
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от peshinka Преглед на мнениеЗдравейте. Сложих си версия 2012 Q3 на Гармина и няколко дни по-късно отидох до Видин. Оказа се, че там има нови кръгови (на около месец, доколкото разбрах), а в картата са си като кръстовища. Ако искате ги оправете за следващата версия.
Коментар
-
От: Заедно да направим картата още по точна
На изхода от Разлог в посока Симитли ми показва нещо като дига с височина около 50 метра. Картата е 2012 Q3 TOPO CYR, нувито е 3790“When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
Walter Rohrl
GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.
Коментар
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Малко пой-та и един липсващ път на бургаския мол галерия към входа на подземния му паркинг..
Untitled.rar
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар