Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Заедно да направим картата още по точна

    Сабине, имам молба за актуализиране на данните за АДИ 95 - сервиза на околовръстното за гуми за коли и мотори. Има стар телефон, който ще те помоля да се замени с актуален.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PROMYANA.jpg
Прегледи:1
Размер:87.8 КБ
ID:5350069

    Коментар


    • От: Заедно да направим картата още по точна

      Здравейте!
      Притежавам Гармин 1310,за съжаление картата която обновявам постоянно не фигурира адресът на когото живея от 28г. гр.Пазарджик ул.''Булаир'' 6,регистрацията на номерата започва от 14ном.В момента съм ОФРМ 5.70!Ще има ли кореция най после или не!!!

      Коментар


      • От: До: Заедно да направим картата още по точна

        Направи ми впечатление, че на картата 5.70 отстъства "новия" прелез в гр.София - при ул."Източна тангента" и ул."527" - N42.691921, E23.38486.

        Коментар


        • От: Заедно да направим картата още по точна

          Наложи ми се да търся адрес във Варна по бул. Осми Приморски Полк но картата ми предлага само № 76. Струва ми се че има някакъв проблем с номерацията там.

          Коментар


          • От: Заедно да направим картата още по точна

            Първоначално публикуван от drak2000 Преглед на мнение
            Наложи ми се да търся адрес във Варна по бул. Осми Приморски Полк но картата ми предлага само № 76. Струва ми се че има някакъв проблем с номерацията там.
            Не е изключено просто да ги няма. Ако имаш такъв адрес, пусни информацията с координатите на имейла на КартаБг.
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • От: Заедно да направим картата още по точна

              Имам два въпроса:

              1. Тракове по пешеходните пътеки събират ли се? Тази седмица бях в района на вр. Ботев и забелязах разни не много големи разминавания между пътеката и позицията, но все пак има.

              2. Трябва ли трака да се прави на по-чести интервали от стандартната настройка, или може да си остане на "нормално" (при Colorado 300) ?
              LZ2NKM

              Коментар


              • От: Заедно да направим картата още по точна

                По добре да е на части и с точка да се отбележе за къде става въпрос.

                Коментар


                • От: Заедно да направим картата още по точна

                  Преди около седмица качих най-новата карта - 2012Q3CYR. Като начало е идеална, но не разбрах има ли го нови надлез на излизане от Бургас към Созопол, защото вместо по надлеза навигацията се опита да ме прекара отдолу - през кръговото кръстовище.

                  Коментар


                  • От: Заедно да направим картата още по точна

                    Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                    Преди около седмица качих най-новата карта - 2012Q3CYR. Като начало е идеална, но не разбрах има ли го нови надлез на излизане от Бургас към Созопол, защото вместо по надлеза навигацията се опита да ме прекара отдолу - през кръговото кръстовище.
                    В тази версия го няма, поради факта че надлезът беше пуснат в дните около пускането на картата.

                    Коментар


                    • От: Заедно да направим картата още по точна

                      Здравейте, аз ли не го виждам или наистина го няма яз.Цанков камък в 2012Q3CYR?

                      Коментар


                      • От: Заедно да направим картата още по точна

                        Здравейте. Сложих си версия 2012 Q3 на Гармина и няколко дни по-късно отидох до Видин. Оказа се, че там има нови кръгови (на около месец, доколкото разбрах), а в картата са си като кръстовища. Ако искате ги оправете за следващата версия.
                        [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                        Коментар


                        • От: Заедно да направим картата още по точна

                          Първоначално публикуван от rockobarocko Преглед на мнение
                          Здравейте, аз ли не го виждам или наистина го няма яз.Цанков камък в 2012Q3CYR?
                          Има го като точка ако не се лъжа. Няма очертания защото ги нямаме. Трябва да отида с каяка да го обиколя по брега

                          Коментар


                          • От: Заедно да направим картата още по точна

                            Първоначално публикуван от peshinka Преглед на мнение
                            Здравейте. Сложих си версия 2012 Q3 на Гармина и няколко дни по-късно отидох до Видин. Оказа се, че там има нови кръгови (на около месец, доколкото разбрах), а в картата са си като кръстовища. Ако искате ги оправете за следващата версия.
                            За съжаление не планираме командировки до Видин в близко бъдеще. Дано някой удари едно рамо и ги запише и ни ги изпрати.

                            Коментар


                            • От: Заедно да направим картата още по точна

                              На изхода от Разлог в посока Симитли ми показва нещо като дига с височина около 50 метра. Картата е 2012 Q3 TOPO CYR, нувито е 3790
                              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                              Walter Rohrl
                              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                              Коментар


                              • От: Заедно да направим картата още по точна

                                Малко пой-та и един липсващ път на бургаския мол галерия към входа на подземния му паркинг..
                                Untitled.rar

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X