Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
    Четирите бутона в сивото поле в дясно (Цитат, Коментар, Уведоми и Харесвам) продължават да не работят и все пак в публикациите има коментари. Да не би да е в моя телевизор ?
    Бачкат и при мен.
    Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.
    Карайте ПРЕДВИЖДАЙКИ!!!! Така и спирачки ще сменяте по- рядко.

Коментар

• zippel
      zippel коментира
      Редактиране на коментар
      Вече и при мен. Дано да е за постоянно.

• След последния ъпдейт и при мен спряха да работят, но не съм споменавал за тая нова екстра тъй като намирам писането в тая тема за загуба на време...
    Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Коментар

• Исках да кача тук: https://offroad-bulgaria.com/forum/%...55#post6568755 , директен линк със смешен gif файл, след като го качих чрез бутона вмъкване на линк, видях че не иска да се визуализира, реших да махна линка чрез отметка, премахни връзка, след което при запази, ми излиза прозорче въведи валиден линк, а аз не искам да слагам нов линк, а просто да го премахна и не става? Пробвах и от мобилния телефон, същата работа.

п.с. Няма да е лошо да позволите публикувана тема, ако има някакъв технически проблем, да разполагаш с примерно 10 минути време от публикацията, през това време да можеш да го изтриеш директно?
      Последно редактирано от Еделвайс; 08-03-20, 09:32.

Коментар

• Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gif_250.gif
Прегледи:320
Размер:7.27 МБ
ID:6569017

Коментар

• Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Това исках да се визуализира, ще споделиш ли как е правилно да се пуска такъв линк с gif файл?

• Чавдар (V93)
          Чавдар (V93) коментира
          Редактиране на коментар
          Свалих картинката от линка при мен и я качих тук като изображение, с бутона от лентата. Ти си го качил с "Публикувайте линк" и то си излиза като линк. И да, има някакъв проблем. И аз не можах да изтрия линка, качен по този начин.
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-03-20, 19:19.

• Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси, не бях сигурен че би станало както се качва снимка, това поне е лесно, тъкмо и другите колеги да знаят вече за това.

• Гледах го на телефона ония ден . Мисля че е нагласено . Няма как при такъв ,, малък скок ,, да се откъсне купето. За пример , навремето имах един доста луд колега , караше УАЗ. Бяха му измерили 8 метра скок на спускане от връх Ореляк. И този маниер на каране години наред , на УАЗа само предницата разбиваше ,
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

Коментар

• Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          То е ясно че е нагласено, затова исках да го пусна към смешни снимки ама не стана, Чавдар успя и чакам да ме светне как го направи

• Четирите бутона в сиво отново не работят. Пробвано с Chrome и Firefox. Хайде де, докога с този един и същ проблем ?
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

Коментар

• aldr
          aldr коментира
          Редактиране на коментар
          Проба.......

• Чавдар (V93)
          Чавдар (V93) коментира
          Редактиране на коментар
          ?!? 1234567890

• Стоян Боюков-Sariones
          Стоян Боюков-Sariones коментира
          Редактиране на коментар
          Работят коректно.

• Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2020-03-09-00-57-40-502_com.android.chrome.png
Прегледи:211
Размер:195.0 КБ
ID:6569463
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

Коментар

• Колеги, не си правя майтап. Току-що се логнах и видях коментарите ви. Опитах с коментар, после с цитат. В момента при мен НЕ работят. Натискам бутоните и нишо не се случва. Ако повредата е моя телевизаор моля помогнете. Това ми пречи на основните публикации, които са главно пътеписи.
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

Коментар

• viperr
            viperr коментира
            Редактиране на коментар
            Почисти кеша на браузъра.

• Без много да се замисля почистих кеша. Тази операция с нищо не помогна, а си затрих сума ти запаметени сайтове, които не знам как ще търся.
          И още нещо. Не е от браузъра, защото пробвах с два, освен това от време на време бутоните работят. Рядко се случва, но се случва. Събин беше писал, че трябва да се чисти кеша на форума, а не на бразуъра. Есетествено е, че не може да го прави постоянно, вероятно работят по отстраняване на проблема, но засега без успех.

Коментар

• Проблемът не е само при теб. Както бях написал малко по-нагоре, се появи и при мен след последния ъпдейт. Забелязах, че в някоя от "железарските" теми някой също се оплакваше.
            Добрата новина е, че и 200 пъти да напишеш за проблема, това няма да промени нищо. Затова не се хаби. Току виж някой ден ни посетят добронамерени извънземни с познания по VB5 и оправят каквото има за оправяне.
            Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Коментар

• Колеги, не си правя майтап. Току-що се логнах и видях коментарите ви. Опитах с коментар, после с цитат. В момента при мен НЕ работят. Натискам бутоните и нишо не се случва. Ако повредата е моя телевизаор моля помогнете. Това ми пречи на основните публикации, които са главно пътеписи.
              И при мен е така от известно време, нито коментарите, нито цитатите, нито лентата с отговорите работят. Понякога полето за въвеждане на текст е някъде по средата, друг път хич го няма. Пробвано с Опера, Мозила, Хром, интернет Експлорър, на телефон с андроид, на настолен компютър, на 3 лаптопа - все същото

Коментар

• Имайте предвид, че напоследък много често проблемът се корени в инсталиран адблокер. Иначе проблемът беше тестван на всякакви компютри и конфигурации при нас и не можем да го видим... Отново и напомням, че за да може да се пробваме да установим от какво иде рече трябва да се пише на каква операционна система, коя версия на браузера и задължително снимка на екрана... Иначе каквото да си пишете ако не можем лесно да го повторим нищо не може да се направи...
                VPetrov.photography

Коментар

• KingofROAD
                  KingofROAD коментира
                  Редактиране на коментар
                  А изчезването на снимки от някои теми на какво се дължи?

https://offroad-bulgaria.com/forum/%...56#post6567256

• Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз съм с ад блокер(няма начин да съм без...) и всичко си ми работи.
                  Има някои дреболии за оправяне които не ми харесват, но вече съм ги писал, и не виждам защо да ги повтарям.

Може би си зависи от настройки на блокери, браузъри, антивирусни...

• И според мен е причината в адблокера, но без него няма как да ползвам интернет изобщо. Просто става адски досадно....

Коментар

• Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  И аз така де.

• Тъкмо изчистих всичкия кеш, бисквитки и каквото се сетите. Спрех адблока и всичко в тази посока. Изгасих браузъра, логване наново и _|_ ...
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:102
Размер:182.2 КБ
ID:6570067Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitledv.jpg
Прегледи:90
Размер:190.3 КБ
ID:6570068

Коментар

• И тъй като бутона редактирай не работи добавям:
                  Уиндоус 7 x64 , лаптоп Asus N55VV , i7, 16GB RAM, Nvidia Gforce 740, 500GB SSD, преинсталиран с оригинален уин, преди 2 месеца!
                  Версия на Хром " Версия 80.0.3987.132 (Официално издание), (64 бита) "

Проблема - не работят оградените от горния пост в червено бутони, под не работят да се разбира не функционират при натискане. При публикуване на отговор изчезва написаното и се появява в темата след рефреш. Всички притурки за блокиране на реклами, антивирусни и дрън дрън са блокирани за форума. Това не е дерт, но да го спомена - на всяко последно мнение пред текста се появява цифрата 11.

Ако е необходимо още нещо моля питайте.

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,660 в 19:02 на 07-04-20.

Зареждам...
                  X