Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телешко а-ла Бил Гейтс и т.н.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И ? Както забелЕзваме, 1/5 от месото в световен мащаб е телешко, докато в КаэМБея отглеждаме повече патешко
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      Ами, зависи, драга ми новатех, в каква форма се консумира Свинското отива за колбаси най-вече. Телешкото се готви. Затова хората като им кажеш "месо" си представят телешко.

    • Стария
      Стария коментира
      Редактиране на коментар
      чудим се как в осем страници се написаха толкова простотии....Първо другарят Гагич е абсолютно прав но допусна грешката да обяснява някои неща на учудващо не знам как да се изразя хора....хора които не знаят какво е мраморирано месо създадено само от паша ....какво е абърдийн ангъс..какво е шароле..какво е лимузин Боже мили...и викат с цело гърло........ СРАМ...НЕАМ ДУМИ

    • veskov
      veskov коментира
      Редактиране на коментар
      Остави впечатление, че таквоз животно у нас няма. И е факт. На колко кг и каква възраст колим тук теле от
      същите, тамошните породи, има ли ги и от сега ли са.
      пп и тук са само на трева и млеко
      пп колко са опитвали/ползват телешка (може и сърнешка) лой, освен в магарешки и конски суджуци)?
      Или против миязъм по жипката

  • Или щото, драги ми Гагич, зависи на кого викаш "хората" .... ))) по Холивуд, хората живеят предимно в ЮеС ъф Ей ... ))

    Както стана ясно - у форъмът като кажеш "месо" и си представяме вратна пържола, свинска... ))))
    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

    Коментар


    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      Е, именно, де, аз осем страници какво разправям? А, че бОлг-арийците не са човеци, а СВРЪХ-човеци и полубогове (само бЪртушките са цели богове, както знаем) - това го знае всяко ДСУ

    • deyan_h
      deyan_h коментира
      Редактиране на коментар
      Хероям - сало.

  • Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
    Или щото, драги ми Гагич, зависи на кого викаш "хората" .... ))) по Холивуд, хората живеят предимно в ЮеС ъф Ей ... ))

    Както стана ясно - у форъмът като кажеш "месо" и си представяме вратна пържола, свинска... ))))
    Очевидно дори сърбежите не са хора. То ние това си го знаем, но все пак )))))
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • deyan_h
      deyan_h коментира
      Редактиране на коментар
      всички сме нечовеци ))

  • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

    Очевидно дори сърбежите не са хора. То ние това си го знаем, но все пак )))))
    Чудим се язе отгде ли иде таз джигерица в було кат ни овци гледат, ни телета според домнула Фрайереска.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Стария
      Стария коментира
      Редактиране на коментар
      Върни малко назад

  • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

    Чудим се язе отгде ли иде таз джигерица в було кат ни овци гледат, ни телета според домнула Фрайереска.
    Ти вярваш че ти продават ракия от плодове
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

      Очевидно дори сърбежите не са хора. То ние това си го знаем, но все пак )))))
      ако бехме като сърбежите ехеееей ама не сме
      Последно редактирано от Стария; 02-03-21, 19:49.
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • Стария
        Стария коментира
        Редактиране на коментар
        Аз за учудване на Кольо не само съм виждал но и съм орал с волове там далече на юг на гръцката граница...орехме КСПто..питайте Гагич кво е това...та как да ядеш волове като такива няма в България от години яде се вносен боклук това което другите държави вместо в екарисажа...последния екарисаж в България е в Шумен...това за обща култура...пращат с помоща на нашите мошенници в нашите магазини...дори най хубавия стек от ангъс е негоден за тях и затова е тук а другото ...телешко ...о Боже ако знаеш какво е няма да хапнеш...

      • artefekt
        artefekt коментира
        Редактиране на коментар
        Къде си бе Тони...🍻

      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Тони, хубаво се хвалиш какво телешко с праз правиш, ама според Гагича това не е никакво телещшко, а е волско, или в най-добрия случай е от дръглива крава. Не му ги разправяй ти тези за мраморирано от пашамесо.
        По нашите пасища се отглеждат само гьон и стиропор. Друго си е пуздрата за 250 долара килото.
        И ти си същия простак като мен, ни тъй срам.

    • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20210302-165510.png
Прегледи:166
Размер:109.0 КБ
ID:6715419
      Което реално подкрепя тезата на Боги, че Сашо Величков е закусвал, обядвал, и вечерял изключително и само швайнфлайш мит зауеркраут аус мацедониен.

      Туше!
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Јас сум секогаш во право.

      • deyan_h
        deyan_h коментира
        Редактиране на коментар
        Чул е, Величков, че в Индия не си ядът говеждото, та се е вдигнал со всите македонци, рибай стейк да хапнат )) и месо да видят... ))

    • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

      Ти вярваш че ти продават ракия от плодове
      На определени места и определени видове - да. И си казват напр. (поне на мен ) че dunjevaca-та е най-вече от "шечер". Вече съм "conOIsseur" както пишат на развален френски поробените "екОси" по шишетата на бедняшките си зърнени течности

      Специални благодарности на Стария. Човекът е професионалист, а Кольо... Кольо се е скрил от срам И домнул товарашуль фазануль също странно някак внезапно се дезинтересира от темата
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Какви банани, дай линк?

      • artefekt
        artefekt коментира
        Редактиране на коментар
        Баси линк.... къде остана пословичната честност на българина🙂

      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Гагич и чест?

    • Абе и аз си купувам кианти за 3€, което дори е вкусно, но нямам илюзии от какво се прави.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Вилямовката е от 1,5 до 2 пъти по-скъпа от хубаво уЙски, домнуле. И в Сърбия, и тука в склада на Фносителя, а по магазините да не говорим.
        Е, има и некви парфюмирани ментета, ма те са за тебе (да можеш с основание да твърдиш, че не са истински, де, не да ги пиеш)

    • https://www.meik98wines.com/%D1%80%D...ljamovka_23233

      Тва спирт и есенция ли е?
      Или от захар
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


    • artefekt коментира
      Днес, 21:47
      Баси линк.... къде остана пословичната честност на българина🙂
      Явно се затрудняваш нещо. Опиши го "със свои думи" кога, къде, за какво ?
      Щото и аз мога да те попитам кога аджеба ще ми върнеш онези 10 000 лева, а?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • А кво ще да е това хубаво уЙски за десет кинта
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Динàро паднàл, долàро се покàчил. Преди две години га съм купувàл, червеното "Джони" (все още най-популярното в КМБ уиски) беше по 18 лв., а by default сервираното като поръчаш scotch в английски пъб "Famous grouse" беше още по-евтино. А "Вилямовката" беше от 30 лв. нагоре.
          Аз уиски не купувам. Носят ми и то некви черни-сини етикети, сингъл-каскове и др. под., гледал съм цените на обикновеното като си купувам цигари от "Аванти"

      • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Явно се затрудняваш нещо. Опиши го "със свои думи" кога, къде, за какво ?
        Щото и аз мога да те попитам кога аджеба ще ми върнеш онези 10 000 лева, а?
        Ще ти ги върна, що не....както се разбрахме...кога ми върнеш оная Тойота...150-та😎
        А за бананите....хич не се затруднявам...кога ще почне масовата ваксинация, ставаше въпрос.

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Заеби, кауза пердута.
          А едно време си мислех за Гагича, че е читав.

        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Туй бойкофеновете разлика между "Боеко обяви старт" и "започна" не правите, а? 😀

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Я виж в темата за ваксинирането колко хора са се обадили, че са ги наболи. Без да са от вълните.
          Ако имаше смисъл-щях да ида и аз да се наредя на опашката да ме боцнат още утре, ама ще дам предимство на по-нуждаещите се.

          Нейсе, аз банани мога да си купя един тон, не ми трябват, работата е на чест.

      • Ей сега мисля да опитам да помиря/временно/ враждуващите фракции в темата. Наздраве

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210302_211208.jpg
Прегледи:146
Размер:458.8 КБ
ID:6715649
        Прикачени файлове
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • icos
          icos коментира
          Редактиране на коментар
          Нееее, за дезинфекция. Съгласно препоръката на Шеф Гагич- никаква марината, само черен пипер, сол, в тиганя и фламбе с Щрох. Фламбето не ми се получи и го минах още веднъж вътрешно.

        • pan_rt
          pan_rt коментира
          Редактиране на коментар
          След штроха въобще усещаш ли нещо на вкус ,смятам че и чинията да захапеш не се усеща

        • rosen_offroad
          rosen_offroad коментира
          Редактиране на коментар
          Тъй като гледам телешкото е битер подметка

      • Амадеус, Амадеус.
        червено Джони и хубаво уиски са много различни неща
        И ценово също.

        Изобщо пять для четъйрих
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Famous Grouse е по подразбиране скочът, който наливат в английските пъбове, ако не уточниш марка. То колко струва?

      Активност за темата

      Свий

      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X