От: Вицове
- Ало, отиваме да пием! Идваш ли?
- Да! А, кой се обажда?
- Ало, отиваме да пием! Идваш ли?
- Да! А, кой се обажда?

Тук са 17 потребители онлайн. 1 потребители и 16 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар