Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - Ало, отиваме да пием! Идваш ли?
    - Да! А, кой се обажда?
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Вицове

      Партизанското име на Т. Живков е Янко...май. Логично:
      Върви най-напред Добри Джуров, а отряд Чавдар се ниже в индианска нишка...някъде си. Бай Тошо изостава. Бай Добри вика: Айде, бе Лайнянкооооо!
      Ехото отговаря: Янкоооо, Янкоооо...

      Коментар


      • От: Вицове

        Като я подкара на вицове за Тато:
        https://www.24chasa.bg/Article/1879000

        Коментар


        • От: Вицове

          Четирима приятели всяка година ходели на риболов.
          Една година обаче жената на единия не му позволила да отиде с останалите. Другите трима били много разочаровани, но нямало какво да направят и отишли на обичайното място край язовира сами. Като стигнали там, видели как четвъртият вече е разпънал палатка си, хвърлил е въдици, наклал е огън и пече кебапчета.
          – Нали жена ти не ти позволи да дойдеш! Как се измъкна?
          – Ами снощи, както си седях пред компютъра, жената се промъкна зад мен, закри очите ми с ръце и каза “Познай кой е”. Аз още й бях сърдит, задето не ме пусна, но си викам “Хайде, няма да се правя на интересен”.
          Хванах и ръцете и се обърнах, а тя по една дантелена нощница – гледа ме и се усмихва палаво. Заведе ме в спалнята – навсякъде свещи, а на нощното шкафче оная книга “50 нюанса” нещо си.
          Жената легна на спалнята, извади някакви белезници, закопча се за леглото и ми каза:
          – Прави каквото пожелаеш.
          И ето ме тук сега.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • От: Вицове

            В луксозен ресторант млад мъж ухажва дама на неопределена възраст. В един момент не издържа и свенливо пита: - Простете, знам,че е нетактично, но на колко години сте? - Няма да ви кажа на колко години съм. Само ще ви кажа, че дъщеря ми е в детската градина - отвърнала кокетно дамата. - Сигурно е директорка там!- промърморил младежът.
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Вицове

              - Миличка, не мога повече! Виж 3 ч. посред нощите е.
              - Можеш, качвай се!
              - Цял ден бе, мила, ами уморих се.
              - Като почнахме нямаше нищо против, сега хленчиш! А иначе как се пъчеше преди сватбата, колко си неуморен.
              - Разбрахме се само на едната стая да сложим тапети, а в момента довършваме третата стая... Сили нямам.
              - Качвай се бързо на стълбата ве, на кого говоря аз...

              Коментар


              • От: Вицове

                ''СПАСЕТЕ КУБРАТ'' като изпратите СМС на номер 19 с Текст КО!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Премиерът пред Парламента: - Преди нашето правителство да дойде на власт, страната беше на ръба на пропастта. Но ние ѝ помогнахме да направи крачка напред.
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    ''СПАСЕТЕ КУБРАТ'' като изпратите СМС на номер 19 с Текст КО!
                    сигур съм много тъп, ама къде трябва да се засмеем или поне някъв превод няма ли, с картинки, че три пъти е опитвам да пусна СМС и не го приема
                    Последно редактирано от IvanIvanovi; 13-10-17, 09:24.
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Пътува един на долното легло в спален вагон. По едно време през нощта се буди и усеща нещо мокро на гърдите си. Пипа, помирисва - л@йна. Става, бута този, който спи над него и му вика:
                      - Събуди се! Н@срал си се, докато спиш!
                      - Кой спи вее...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        сигур съм много тъп, ама къде трябва да се засмеем или поне някъв превод няма ли, с картинки, че три пъти е опитвам да пусна СМС и не го приема
                        В края на месеца ще е достъпен телефона за СМС-и

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          И?

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Кога последно си поливал кактуса върху хладилника?
                            - Това е хляб.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Пътува някакъв поп с такси. Вечер, тъмно, привалява, на всичко отгоре и пътя лош. Таксито тропва в някоя дупка, таксиджията веднага 'Дебамааму'. След няма и 50 метра тропват в друга дупка, таксиджията пак 'Ох, майка му да...'
                              На третия път попът се обажда с благ глас:
                              - Чадо, не псувай. Всичко е от Господа дадено, по добре кажи 'Блаодаря ти, Господи!'
                              След 50-100 метра - поредната, пълна с вода дупка, яко дълбока, изтропва яко и ... предна дясна гума се откъсва и излита нанякъде в тъмното.
                              Таксиджията едвам успява да спре, въздиша дълбоооооко-дълбоко и промърморва 'Благодаря ти, Господи!'
                              И... гумата изскача от тъмното, застава си на мястото и всичко е ОК!
                              И попа се облещва яко: 'Е..х мааму!'....

                              ;-------------------------

                              На нормалните жени им идва всеки месец, но веднъж в месеца. Виж, счетоводителките са друга порода - на тях им идва всеки месец, всяко тримесечие, 6 месеца, 12 месеца...
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от razs Преглед на мнение
                                И?
                                И? Какво?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 1 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X