Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Жените са като паркоместата, останалите свободни са за хора с увреждания.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
      Цветанов от трибуната на парламента обяснява, че баща му умрял от рак на 62 години...
      Глас от залата: - Ама, още десет години ли ще те чакаме и теб?
      Уникално голяма простотия!!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Вицове

        Катаджия догонва кола и я кара да спре.
        - Защо не спряхте когато свирнах?
        - Не съм чул!
        - Така и ще запиша:" Шофьорът превиши скоростта на звука! "
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Вицове

          Полицаи се опитват да спрат една кола.
          Шофьора дава газ и се опитва да избяга,
          Преследването продължава дълго, но на накрая успяват да го спрат.
          Започват проверка,и се оказва че освен опит за бягане, друго нарушение няма.
          Старшия полицай пита : - Защо бягате като всичко ви е наред? Дай те ми някакво приемливо
          обяснение и ви пускаме.
          Шофьора: - Миналата седмица жена ми избяга с един полицаи , и се мислих ,че ме гоните за да ми я върнете..

          Коментар


          • От: Вицове

            - Kакво предпочиташ, сех или Коледа?

            - Сех-а, разбира се, Коледа има всяка година!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Вицове

              Коментар във връзка със стрелбата по началник в НАП, бивш полицай:

              Този Цацаров що не го назначат за говорител в новините?
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • От: Вицове

                От Дир-а:

                Пълен интелектуален колапс:
                - Когато от гледане на Биг Брадър, не ти остава време да прочетеш книгата на Криско.

                Коментар


                • От: Вицове

                  От няколко десетки видове елени, само при северния женските имат рога. При това мъжките хвърлят рогата в началото на зимата, а женските по-късно. Значи Дядо Коледа оперира с женски впряг. Тогава обаче, КОЙ Е РУДОЛФ!?

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Как кой - Елена Рудолф...
                    o888 37 63 69

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Еленът Рудолф е женски, в краен случай - травестит с рога...
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
                        От няколко десетки видове елени, само при северния женските имат рога. При това мъжките хвърлят рогата в началото на зимата, а женските по-късно. Значи Дядо Коледа оперира с женски впряг. Тогава обаче, КОЙ Е РУДОЛФ!?
                        Първоначално публикуван от Yulianski Преглед на мнение
                        Как кой - Елена Рудолф...
                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Еленът Рудолф е женски, в краен случай - травестит с рога...
                        'Баси, тук е мястото където въобще не очаквах да има коментар по популярната тема за политкоректната джендър неутралност
                        Същото като новите емоджита на iPhone за фейсбук, дето има 2-ки, 3-ки, GangBang, но най-вече избиват рибата мъжките русалки с всякакъв цвят на кожата.....
                        "Bis dat qui cito dat"

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Той падна на колене пред нея и каза:
                          – Баси, мно'о хлъзгаво тука, бе!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Претъпкан автобус, всички са притиснати почти интимно. Стои висок младеж, към него са притиснати 20-годишна девойка и 70-годишна баба. Младежът постоянно намигва на девойката и гледа да се притисне по-силно към нея, но тя изведнъж се провиква:
                            – Извратеняк!
                            Всички се извръщат към троицата в пълна тишина. Младежът:
                            – Какво си се развикала?! Самата ти ми галеше по топките преди пет минути! И ми вика още на всичкото отгоре! Девойката:
                            – Изобщо не съм ти барала нищо!
                            Бабката:
                            – Какво ме зяпате така?! Просто исках да се запознаете!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Инструктор по ръкопашен бой пред баретите:

                              За да стигнеш до ръкопашна схватка значи:

                              Трябва да си си проср@л автомата, захвърлил пистолета, да си изгубил тактическия нож, да нямаш колан, да ти е изпаднала каската, да си затрил лопатата.
                              Освен това трябва да намериш равно място без камъни, без дървета,

                              ИИИИИ най-важното- да намериш поне един противник, който е проср@л всичко като тебе, еб@лник такъв, спецназовец недоклатен!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Габровците Иван и Петър си вървели по улица във Велико Търново. Иван погледнал в една витрина на магазин и видял нещо, което хванало окото му:
                                "Костюми 10.00лв., ризи 2.00лв., панталони 4.50лв.".
                                Иван казал на приятеля си:
                                - Виж цените! Ние може да си купим много бройки и когато се върнем в Габрово ще направим цяло състояние! Сега, като влезнем в магазина, искам да си мълчиш, нали? Остави ме аз да говоря с тях, защото ако разберат, че сме габровци ще се опитат да ни прецакат.
                                - Добре, Ванка! Ще си мълча. - казал Петър.
                                Влезнали в магазина и Иван казал:
                                - Здравей, добри човеко! Искам да купя 50 костюма от 10.00лв., 100 ризи от 2.00лв. и 50 панталона от 4.50лв. Ще докарам камиона, за да ги натоварите, мой стари приятелю!
                                Собственикът на магазина казал тихо:
                                - Ти си от Габрово, нали?
                                - Ами да! - казал изненадано Иван. - Как разбра?
                                Собственикът отвърнал:
                                - Това е химическо чистене...
                                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X