Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Новата клетва била:„Мис България да ти е гадже!"
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Вицове

      Е то и успокоението за Федерер след АТП е, че е по-красив от "Мис България".
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Вицове

        Не разбрах, Гришо нея ли е бил?
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
          Е то и успокоението за Федерер след АТП е, че е по-красив от "Мис България".
          Федерер е извънземен и не се вписва в землянските критерии за красота.

          Коментар


          • От: Вицове

            Е тая не съм особено сигурен, че знае какво е тенис или още по-малко къде се държи тенис ракета.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Вицове

              Не казвам, че я е бил на тенис. Само, че я е бил.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Вицове

                Ми с "пръчката на любовта" гарантирано не я е бил. Не ми мяза на извратен.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Едва ли Гришо може да пие толкова . Тая идва въс грозничка даже и по критериите на тежкото машиностроене
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Имах предвид стандартен класически бой. Какво се размечтахте не знам.

                    Баба Меца се напушила здраво и тръгнала из гората. Видяла една гъбка и й рекла:
                    -Гъбке-е-е , ще те набера!
                    А гъбката отговорила:
                    -Затвори, аз ще те набера. Имам безплатни минути!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Въпрос: “Здравейте! Имам Honda Accord 85год., двигател В18А, купе СА2. Та от няколко дена карбуратора взе да се ебава. Въпроса ми е: има ли някой схема (чертеж) на този карбуратор, или нещо подобно. Предварително Ви благодаря!”
                      Отговор: “През 85-а на априлският пленум на ЦК на КПСС бе избран М.Горбачов. Започна перестройката. Тука наще също поеха курса. 89-та падна Берлинската стена, бай Тошо също падна. После Лукановата зима, дефицит, купони... СДС, митинги, избори, Ж. Желев, борците. 96-та, Жан, хиперинфлация, митинги, Костов, реформи, валутен борд. Почина майка ми... Реформи, деноминация, нови банкноти. СИК, ВИС-2.. 98-ма синът ми тръгна на училище. 99-та войната в Югославия, разведох се, приватизация, пирамиди-фараони. Настъпи 21-ви век! Падат кулите-близнаци в Ню-Йорк. После идва Царя, пак реформи, затварят енергоблокове, България в НАТО, Първанов, Станишев...Умира татко... България в ЕС. Тройната коалиция, женя се за втори път. 08-ма световна криза. Борисов-1. Обама е първият чернокож Президент на САЩ. Симеон Дянков с постната му пица, и пак реформи. Магистрали, интернет. Войната в Ирак. После в Либия. Тероризъм по цял свят. AC/DC в София! И Мадона също. Орешарски. Пеевски. Пак протести и митинзи. Оставка! Кой? Борисов-2. Реформи. Магистрали, саниране и т.н. Аварията във Фукушима. Войната в Сирия, Путин, Украйна, Крим. Цената на нефта за Барел пада драматично. Атентати в Европа. Брекзит, Тръмп, а руски хакери хакват всичко. Бежанци и мигранти...Чупя крак. Москов. Пръстови отпечатъци. Шарли Ебдо. Цунами... Ражда ми се дъщеря! Избори. Ген.Радев -Президент. Пак оставка. Нов служебен кабинет. Реформи... Корнелия Нинова и Нова Република. Да, България! Урагани! Нов Световен Ред и нов бардак със стари курви..Ммммда. Прощавайте, ако съм пропуснал нещо.
                      А на тази Honda, чак сега почнал да ѝ се ебава нещо карбуратора! Ай стига бе!”

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Слушам един депутат по телевизията:
                        "Кадри няма, кадри не останаха в България..."
                        -Особено ясно си личи липсата им в парламента - допълвам го аз...

                        За жалост не е виц.
                        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          - Добре дошли в AUDI. Как бих могъл да ви помогна?
                          - Бих искал да поговорим за BMW-то на витрината.
                          - Но ние нямаме BMW на витрината.
                          - Вече имате...
                          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Прибирам се - жената изчистила, наготвила, не дудне, в очите ме гледа. Викам си, ей това е любов, щастие и семеен уют...
                            Оказа се мигач, огледало и задна лява врата.
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                              Телефонът на ветеринарен лекар звъни около 12 часа през нощта.
                              - Да!
                              - Ало, ветеринарят ли е?
                              - Да! Какво има?
                              - Абе, докторе, тука един котарак е нагънал една котка и правят секс. Котката мяука ужасно и не може да се спи.
                              - Я извикай котарака на телефона!
                              - Докторе, мислите ли, че той ще спре да чука котката ако го викна на телефона?
                              - Ами, аз как спрях!
                              Па , он котакот си ебе за кеф.И ти така , де.Ма телефоно гу дигаш за пари!
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                На Бъдни вечер Смъртта почукала на една врата. Отворил Чък Норис.
                                – Кого търсиш?
                                – Ой Коледо, мой Коледооо…

                                Попитали Чък Норис, колко лицеви опори може да направи.
                                Той отговорил: "Всичките!"
                                Пътят е целта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X