Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Айшето отишла на лекар с болки в корема. Прегледал я човекът и поставил диагноза:
    - Гастрит на нервна почва.
    Прибрала се тя у дома и Манго от вратата я пита:
    - Какво ти е ма, Айше?
    - Какво ми е, какво ми е... Аз като ти викам: Недей на камъниту, ти - на камъниту. И сега - ГЪЗ ТРИТ НА НЕРАВНА ПОЧВА!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Вицове

      В пернишкото семейство, обикновено съпругата има по-набито око...
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • От: Вицове

        Звъни телефона и отсреща глас:
        - Дома на госпожа Иванова ли е?
        - Да. Аз съм зет й, кажете.
        - Ами, обаждам се от Йерусалим. Както знаете, тъща ви бе на поклонение по Светите места. Но за съжаление тя почина. Сега ще трябва да бъде погребана. Може да я погребем тук, в Светите места, ще ви струва 1000 лв. Или да я върнем в България за 5000 лв. Човека се позамислил малко па рекъл:
        - Докарайте я.
        - Позамислихте се. Ще ви направя по-добро предложение. 5000 лв. в България, 800 тук, в светите места. Нашия пак се замислил:
        - Добре, върнете я.
        - Добре още по-добро предложение ви правя - 5000 лв там и 500 лв по нашите Свети места... Нашия герой се замислил и отговорил:
        - Вижте какво. Преди време по вашите Свети места един умря. И го погребахте. И после възкръсна. Няма да рискувам с тъщата...
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Вицове

          .... Надпис в тоалетната: Важното е не да бягаш, а да стигнеш навреме!
          .... Аз не съм тъжен, а трезвен.
          .... Жените са непобедими, защото могат да те възбудят и да не ти пуснат.
          .... Аз лично си инвестирам парите в ракия. Къде другаде можеш да получиш 40%?
          .... Колко бързо лети времето, още не съм се събудил, а вече съм закъснял за работа.
          .... Да си самотен означава, че винаги знаеш кой е натворил цялата свинщина в къщи.
          .... Заобикаляйки пръснатите из двора гребла, ти губиш ценен житейски опит
          .... Когато пресичате улицата гледайте не светофара, а колите. Никой не е бил прегазен от светофар досега
          .... Изгониха ме от къщи заради неизвинени отсъствия
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: Вицове

            В чата:
            - Искаш ли да правим виртуален секс?
            - Да.
            - Свалям сутиена си... Бавно танцувам пред теб... Как е малкият ти приятел?
            - Ванката ли? Добре е, миналата седмица си купи една вектра на старо. Утре ще ходя у тях да гледаме мач.
            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
            Стефан Арзатов

            Коментар


            • От: Вицове

              В операционната:
              - Докторе, как мина операцията?
              - Идеално! Направо супер! Вашата мечта се сбъдна! Вече сте жена не само душевно, а изцяло!
              - Ама как така? Изродииии! Аз бях за апандесит!
              - Ей това, жените, все сте недоволни.

              Коментар


              • От: Вицове

                Командос от специалните служби закъснява за работа. Шефът му е много ядосан.
                - Чакам обяснение! Един час закъснение ми идва малко множко.
                - Шефе, много се извинявам. Всичко ще обясня. Тази сутрин всичко направих както си трябва. Станах в 5 часа. Пробягах 10 километра. Направих 300 лицеви опори. Измих се. Облякох се. Сложих си бронежилетката. Сложих си кобура. Пъхнах пистолета. Сложих ножа. Газовия флакон. Препасах си гумената палка. Овесих си и белезниците на колана. Метнах автомата на рамо. Сложих си маската и каската. Тръгвам да излизам и каде и тряяше на жената да купува тва огледало и да го слага в коридора погледнах се в огледалото и като се видях ... се насрах от страх.
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • От: Вицове

                  Къде другаде по света на въпроса "Къде си тръгнал?", отговорът е: "Ей ся се връщам!"
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    На връщане от морето англичанка
                    закъсала с колата си в планината.
                    Незнайно откъде се появил атлетичен овчар, който успял за минути да я поправи.
                    - Пари или секс? -как да ти се отплатя, попитала го тя.
                    -За какво са ми пари в тази пустош,
                    казал й овчаря, й я започнал.
                    Възхитена от секса англичанката му казала: - Ела с мен, богата съм ще ти
                    дам всичко в замяна на секса ти.
                    Аз немога, но брат ми е ерген, ако
                    иска нека доиде той с теб.
                    - Като теб ли и добър в секса, полю-
                    бопитствала тя.
                    - Ооо даа- казал и овчаря, миналата
                    година изчука една мечка, още мед
                    му носи.
                    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      След свършване на работното време, мъжът се прибира на бегом от работа, хвърля се към жена си, целува я и я носи в спалнята, където правят бурен и страстен секс. Уморени лежат:
                      – Е, скъпа, как ме намираш без мустаци?
                      – Ама това ти ли си? Я иди и хвърли боклука!.....
                      SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                      0878299791

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Селянин от нашенско имал много свинье. Един ден дошъл инспектор и го попитал:
                        - С какво храните свинете?
                        - С кво… Като има кукуруз – с кукуруз, коги нема – с боклучак. Що?
                        - Аз съм от Асоциацията за защита на животните. Не ги храните както трябва – те не трябва да ядат отпадъци. – И го глобил.
                        След два дни дошъл друг и па го питал с кво рани свиньете.
                        - Сьомга, хайвер, скариди, само убави работи… Що? – излъгал нашиот.
                        - Аз съм от ООН. Не може, когато милиони хора измират от глад, да храните свинете с деликатеси. – Също го глобил.
                        След дни дошъл трети и попитал с кво рани свиньете.
                        - Аа, ич ги не раниме… Давам инги по четри лева и они кво сакат си купуват.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          От женски форум...разбира се grin emoticon
                          - Ivana: Здравейте! Подскажете ми, моля, колко дупки трябва да има в барабана на пералната машина модел ZANUSSI ZWQ-5100. От един месец съм я купила от “Техномаркет” и забелязах, че на барабана и има 3691 дупки (3583 в обиколката на барабана, 4х10 в пластмасовите ребра и 68 в задната секция на барабана). Моята съседка има същият модел, но нейната пералня е със 3700 дупки на барабана (3592 в обиколката на барабана, 4х10 в пластмасовите ребра и 68 в задната секция на барабана).
                          Мисля, че моята пералня пере по-лошо от тази на съседката ми. Възможно ли е това да се дължи на липсата на 9 дупки в моята пералня?
                          Моля, който знае да ми каже колко дупки трябва да има този модел пералня. Има ли заводска спецификация на броят дупки в барабана? Къде да се обърна за смяна на пералнята, ако броят дупки в барабана не отговаря на спецификациите на завода производител?
                          - Dan4o: Скъпа ми Ivana! Ти си абсолютно права! Обърни се към най-близкият сервизен център на Zanussi за да ти пробият допълнителните дупки в барабана на пералнята. Ако им шитнеш и 20 лева отгоре на ръка ще ти пробият и още дупки – по твое желание. Забелязал съм, че колкото повече дупки има барабана на пералнята – толкова по-добре пере. Моят съвет е да ги накараш да ти пробият два пъти повече дупки от сегашното положение. Тоест 3583х2=7166. и съседката ти ще има по-лошо изпрано пране от теб.
                          - Ot4eto: Ivana, за подобряване на качеството на изпиране ти препоръчвам да добавяш по 25 ml светена вода на всяко пране. Ще се изпира по-добре и ще е защитено от нечисти сили!
                          ПС: и цилълът на изпиране се съкращава с 2%.
                          - Robert: А аз по друг начин реших проблема с качеството на изпиране. В големите строителни хипермаркети се продават дупки на бройка. От “BauMax” си купих 70 броя по 3mm и ги монтирах на барабана на моята пералня NEO. Комплекта дупки е съвместим с всякакъв модел перални и се монтира много лесно.
                          - Serviz23: Да, този проблем често се среща в нашата работа с перални Zanussi. Но на руският пазар продават от година цели комплекти с дупки за барабани на всякакви перални машини. Само миналата седмица монтирах 4-ри такива. Но на опаковката си пише как може и сам да си ги сложиш. Ама хората си ги е страх и идват при нас в сервиза…
                          - Kerviz: Опа! Ivana, тези те будалкат нещо… Готови дупки, комплекти.. А никой от тях не ти каза колко трябва да бъде разстоянието между дупките на твоят модел перална машина! Нямам фабричната инструкция за твоят модел, но мисля, че е като моят – трябва дупките да са на не повече от 6.345mm разстояние една от друга.
                          - tankobg: Ако правилно се изчисли броят на дупките и формата им според диаметъра на барабана и оборотите на пералната машина може и въобще да мине без прах за пране. Аз така направих и вече 3 години не съм купувал прах за пране.
                          - amilli: Кво, кви, що дупки бре! Мен мама ми пере!
                          - newcreation: Скъпа Ivana! Заеби ги тези дупки! Слагай в барабана стоманени топчета. Повишава се качеството на прането с 55%. И слагай прах за пране! Не слушай tankobg!!!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Как щеше да се образува цената на един хляб, ако се използваше формулата на ЕРП-тата (ЧЕЗ; ЕВН; ЕНЕРГО ПРО)?
                            1. Хляб – 0,50 лв.
                            2. Пренос на хляб – 0,45 лв.
                            3. Достъп на камиона за пренос по магистралата – 0,35 лв.
                            4. Пренос на хляба на ниска скорост – 0,25 лв.
                            5. Пренос на хляба на висока скорост – 0,50 лв.
                            6. Добавка за минаване на зелено – 0,75 лв.
                            7. Високоефективно комбинирано производство на хляб-0,30 лв.
                            8. Невъзстановяеми кражби на хляб от поточната линия-0,60 лв
                            9. Нещо за държавата: 20%
                            Всичко: 4,44 лв.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              - Скъпи, хайде остави компютъра и ела да вечеряме!
                              - Идвам, мамо.
                              - Идиот, аз не съм майка ти, аз съм жена ти!
                              - Баси, как минава т'ва време...
                              Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо. Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Пияници си говорят:
                                - Да ти викам ли такси?
                                - А, викай ми както си искаш!
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X