Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Лято. Жега. По улицата върви красива и напращяла блондинка. Всичко си е наред, обаче... едната и гърда и се била подала извън деколтето на потника. Всички мъже се заглеждат. Зяпат, но никой не смее да я заговори. Накрая един полицай решил да изпълни задължението си. Приближил блондинката и и казал:
    - Добър ден, госпожо!
    - Добър ден – отговорила блондинката.
    - Има един малък проблем при Вас.
    - Така ли?! Какъв?
    - Едната ви гърда се е подала отвън. Приберете я моля, защото народа много се разсейва.
    Блондинката погледнала деколтето си и изкрещяла:
    - Олеле, Боже! Забравила съм бебето в мола!...
    Калин - О88 б579I9I
    Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

    Коментар


    • От: Вицове

      Кмета пита протестираща жена пред кметството:
      - Госпожо, защо ми искате оставката?
      - Ами, заради смяната на часа. Да си ми върнете старото време!
      - Моля?!
      - На Кире, - мажо ми де, му става точно в 6 часа и половина по часовник!
      - Е, и?!
      - Е, сега му става в 7 и половина! Сещаш ли се? А он веки е в автобуса....
      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

      Коментар


      • От: Вицове

        В България стикерът "Бебе в колата" означава предимно, че водачът не може да излиза да се бие при конфликт на пътя.
        Последно редактирано от silverfox; 02-04-15, 17:24.
        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

        Коментар


        • От: Вицове

          Вчера през нощта ме спря катаджия. Отворих прозореца и като се наведе към мен, изкрясках в лицето му:
          - Бау, бау!
          Той скочи назад стреснат, а аз му показах колана си и му казах:
          - Не бой се, бе! Вързан съм...
          SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

          Коментар


          • От: Вицове

            - Да знаеш, най-щастливия човек е бил Адам.
            - Що бре?
            - Щото е нямал тъща!
            - А, не е така. И там се споменава за някаква змия...
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              Друсан върти около църквата по Великден. Отчето се обръща към него:
              - Христос Воскресе, чадо.
              - Чух брат, страшна работа.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Вицове

                Вечерта си препил доста, ако на сутринта търсиш панталоните си в хладилника ...
                Но ако наистина ги намериш там, положението е много зле .....

                И един съвет:
                Ако сутрин не ви харесва как изглеждате, вечер престанете да правите това, което ви харесва .....
                Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Кренвиршите и салама под 2.50 килото са разрешени и през пости
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    ...и рече Борисов: "Българите да почиват в България!" - и заваля сняг. И за Великден българите тръгнаха към Банско, вместо към Халкидики...
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Една вечер миналата седмица с приятелката ми си бяхме легнали. Страстите започваха да се нажежават, а тя внезапно каза:
                      "Не съм в настроение, искам само да ме прегърнеш." "Какво? Какво трябва да значи това ?!" -подскочих аз. И тя изрече думите, от които всеки мъж на планетата се опасява ... "Ти не си на нивото на моите емоционални потребности като жена, така че аз не съм в състояние да задоволя твоите плътски желания на мъж." На моя втрещен поглед тя отговори: "Не можеш ли просто да ме обичаш заради човешката ми същност, а не заради секса ?" Осъзнавайки, че тази вечер няма да си го получа, се обърнах и заспах. Още на следващия ден си взех почивка и посветих времето си на нея. След прекрасен обяд отидохме на пазар в голяяяям неназован МОЛ. Обикалях с нея докато пробваше няколко скъпи парцала. Не можеше да се реши кой и харесва и затова и казах, че просто ще вземе всичките. Искаше и нови обувки за парцалките - "Да вземем по един чифт за всяка комбинация." - бях отново ларж. Отидохме и до бижутериите - взе си чифт диамантени обици. Абе, с една дума - беше на върха на щастието. Сигурно си е помислила, че съм на ръба на лудостта. Помислих си, че ме изпитва - поиска гривна за тенис, при положение, че изобщо не играе. Обаче аз я хвърлих в музиката - "Разбира се, скъпа." Беше пред оргазъм от възторг. Усмихвайки се и разтреперена от вълнение най-накрая каза: "Мисля, че това е всичко скъпи, хайде към касата." Едвам сдържайки се, измрънках:
                      "Нее, мила, не съм в настроение." Лицето й побеля, ченето увисна в недоизречено "КАКВО?" И тогава додадох: "Скъпа! Просто исках да подържиш тези неща за малко. Ти не си на нивото на финансовите ми възможности като мъж, та да мога аз да задоволя твоите женски потребности от пазаруване." И когато се изцъкли оня усмъртителен поглед, прибавих: "Защо не ме обичаш заради това, което представлявам като личност, а не заради нещата, които ти купувам ?!" Очевидно и тази нощ няма да има секс.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Пълзят два охлюва по тревата на Сахат тепе и гледат наблизо се влачи плужек.
                        -Баси и нудиста нагъл!- ядосва се единият.
                        -Недей така, бе, майна!-казва вторият.- Т'ва е брат'чеда... Просрочи си ипотеката!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          - Брато, вчера водих жената на пластичен хирург.
                          - Е,и?
                          - Викам му "к'во можеш да направиш за нея", оня гледА, гледА и накрая рече: "Освен да и забия кол в сърцето, за друго не се сещам"...
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Някакъв се прибира сутринта, отваря вратата и директно получава една точилка между веждите.
                            След малко се свестява, жена му, силно притеснена, кърши ръце, целува го и тук-там заеква:
                            - Олеле, Васе, извинявай, извинявай, извинявай, забравих, че си нощна смяна...
                            ;--------

                            Блонди сключва договор с мобилен оператор. В пакета влизат 120 минути безплатно (ама че тъпа формулировка, а?) към всички оператори.
                            - Мога ли да използувам тия минути за половин месец?
                            - Разбира се.
                            - А за седмица?
                            - Да, разбира се.
                            - А за един ден?
                            - Ама, разбира се!
                            - А за час?
                            - Е, не. За час не може.
                            - И защо?
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              - Гладен човек с пет букви?
                              - Веган
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Аз като искам да кажа нещо на съседите си го пиша като име на уайфая ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X