Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Моля, пишете на кирилица!
    Не е все едно "Пена отиде на къра" и "Pena otide na kura".
    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

    Коментар


    • От: Вицове

      Най-важното условие, за да бъдеш щастлив, е да се научиш да се радваш на малките неща. Например - на заплатата си.
      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от dembito Преглед на мнение
        Най-важното условие, за да бъдеш щастлив, е да се научиш да се радваш на малките неща. Например - на заплатата си.

        Сега разбирам какво е нещастие - от 6 месеца не съм взимал заплата

        Коментар


        • От: Вицове

          Два дълги и стари:

          Бележка под чистачките

          Скъпи приятелю!

          От 1 март насам всяка вечер паркирате тази Тойота Лексус с номер С 2002 АК на паркинга пред кооперацията на ул. Лермонтов #10.

          Всяка нощ обитателите на тази кооперация са принудени по няколко часа да слушат гръмогласни мелодии, издавани от алармата на Вашия автомобил. През гореспоменатия период Вие нито веднъж не си дадохте труда да спрете сигнала за тревога.

          Затова искам да Ви помоля нещо: отнасяйте се с по-голямо уважение към хората, които живеят във Вашия блок, и се постарайте да контролирате звуците, издавани от Вашата прекрасна нова кола. Препоръчвам Ви от днес насетне да изключвате навреме лъжливите сигнали, които алармата Ви подава и при най-малките странични шумове: преминаване на кола по улицата, лай на бездомно куче, потропващи дамски токчета и т. н. В случай, че не удовлетворите молбата ми и продължите да оставяте алармата да вие за повече от десетина минутки, то разкошният Ви автомобил ще бъде сполетян от тежка участ.

          Първо, безшумно ще пробия дупка в стъклото на вратата от шофьорската страна, ще вляза в колата и ще натисна копчето за отваряне на предния капак. След това с лозарски ножици ще срежа всички кабели на смотаната Ви аларма. Ще неутрализирам имобилайзъра и в рамките на две минути ще съм подкарал автомобила Ви в неизвестна за Вас посока.

          В един приятелски гараж ще модифицирам малко Лексуса. А след седмица той ще пищи с нова алармена сигнализация пред нечий друг дом, на друг паркинг, в друг град. Там, където аз, за мое щастие, няма да бъда.

          Имате два дни да помислите по молбата ми. През това време аз ще се упражнявам да подкарвам кола без да използвам ключове. Искам да подобря рекорда си от 53 секунди — времето, което ми беше необходимо да разкарам Линкълн Навигатора, дето пищеше по цяла нощ пред апартaмента на родителите ми.

          Училище в САЩ. Учителката представя нов ученик – Такиро Судзуки от Япония.
          Часът започва и тя казва:
          - Сега ще видим дали познавате историята. Кой е казал “Свобода или смърт!”?
          Никой не знае, но Судзуки вдига ръка:
          - Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 г.
          - Много добре, Судзуки. А кой е казал “Държавата е народът и като такъв никога не може да умре”?
          Сузуки става:
          - Ейбрахам Линкълн, Вашингтон, 1863г.
          Учителката поглежда другите деца и им казва:
          - Засрамете се, деца! Судзуки е японец, а знае по-добре от вас американската история.
          Тих глас от последните чинове:
          - Да им го начукам на японците!
          - Кой каза това? – изкрещява учителката.
          Судзуки вдига ръка:
          - Генерал Макартър, Пърл Харбър, 1941 г. и Ли Якока на събранието на акционерите в Крайслер, Детройт, 1982 г.
          Учениците стоят в пълна тишина, когато пак някой се обажда:
          - Да го духаш!
          Учителката, извън кожата си:
          - Стига вече! Кой беше това?
          Судзуки:
          - Бил Клинтън на Моника Люински, Белия дом, 1997 г.
          Някой друг извиква:
          - Судзуки е лайно!
          Судзуки веднага отвръща:
          - Валентино Роси, мото-състезанието Гран-При в Рио де Жанейро, Бразилия, 2002 г.
          Всички изпадат в истерия, учителката припада, а на вратата се появява директора:
          - Да го еба! Никога не съм виждал такъв хаос.
          Судзуки е готов:
          - Министърът на финансите Симеон Дянков, за новия бюджет, София, 2013 г.

          Коментар


          • От: Вицове

            Терминатор отива на баня. И естествено, както става на такива места си изпуска сапуна на земята.
            В момента, в който се навежда да го вземе, на дисплея му се изписал надписа :
            " Found new hardware device ".
            Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
            “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

            Коментар


            • От: Вицове


              Баба пита внучето:
              - Как се казваше баби, оня немец дето ни крие нещата из къщата?
              - Алцхаймер бабо Алцхаймер!


              О” казало на “Q” ?
              - Брат, прибери си го ...
              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

              Коментар


              • От: Вицове

                СТИРОПОР................................СТЕРЕОПОР .


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-.jpg
Прегледи:1
Размер:43.6 КБ
ID:5497619 .......Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-1.jpg
Прегледи:1
Размер:27.7 КБ
ID:5497617 .........Натиснете снимката за да я уголемите

Име:por.jpg
Прегледи:1
Размер:40.9 КБ
ID:5497616

                Коментар


                • От: Вицове

                  Стереопор-а е един познат, музикант бре

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    Стереопор-а е един познат, музикант бре
                    - да му пратиш много здраве
                    Последно редактирано от I.Stoyanov; 29-06-13, 18:56.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      На пазара. Купувачка се връща при продавача на череши и му казва:
                      - Господине, Вашите череши са пълни с бели червеи, моля да ми ги смените!
                      - Не мога, госпожо, моите червеи всичките са бели!
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Отишли двама сърби на корида в Испания. Както си гледали коридата единият паднал на арената. Бикът го подгонил и той започнал да бяга.
                        Тогава другият се провикнал от трибуната:
                        - Брате Зоране, не можеш бега толкова бръже щото ще добиеш инфаркт!
                        -А ти що искаш да добием, теле ли?

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Иванчо пита майка си:
                          -Защо татко има толкова малко коса на главата?
                          -Защото мисли много!
                          -А защо твоята коса е толкова голяма?

                          Иванчо, харесва ли ти новата учителка?
                          - Харесва ми, татко. Тя е млада и хубава, но не е интелигентна.
                          - Защо мислиш така?
                          - Защото за всичко пита мен!

                          Чапай и Петка са преследвани от отряд казаци. Влизат в едно село и тук да се скрият, там да се скрият, но няма къде. Намират една кожа от крава и се вмъкват в нея. Чапай отзад, Петка отпред. На казаците им се сторила съмнителна тази крава и решили да проверят истинска ли е. Дават и наръч сено. Петка проплаква:
                          - Чапай, дават ми сено!
                          - Яж, Петка, яж!
                          След малко Петка пак проплаква:
                          - Чапай, дават ми вода!
                          - Пий, Петка, пий!
                          В един момент Петка започва да се кикоти. Чапай пита:
                          - Петка, какво е толкова смешно?
                          - Казаците водят селския бик...

                          Заседание на парламента. Разгорещен депутат:
                          - Половината парламент се състои от корумпирани типове!
                          Председателя:
                          - Да се извините веднага и да си върнете думите назад.
                          Депутата:
                          - Извинете. Взимам си думите обратно: половината парламент не се състои корумпирани типове...

                          По-добре на колене пред бара, отколкото прав пред струга!
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Голем комита с два пищова и пет бомби на пояса, влязъл в препълнен хан и поръчал ядене и пиене. Седнал и започнал да се храни юнашки.
                            По едно време в препълнения хан се чул глас:
                            - Варди! Ке ти узнат коньо!
                            Комитата обърнал масата, извадил пищовите, скокнал навън, гръмнал два пъти, хвърлил две бомби и се върнал да яде.
                            Както си пиел виното обаче нещеш ли пак некой се провикнал:
                            - Варди! Ке ти узнат коньо!
                            Комитата бутнал каната с вино, изкокнал надвор, извадил пищовите, гръмнал два пъти, хвърлил две бомби и се прибрал да си довърши яденето.
                            Минало се малко време:
                            - Варди...
                            Изкочил обаче ханджията зад тезгяха и изкрещял :
                            - Момчиня, сoпрете с тоя шах бе, прoклети да сте, комитата ке изтепе селото !
                            Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                            Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                            0885372997 - Дани

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Три часът през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал:– Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш.
                              – Абе, човек, ти полудя ли! Три часът през нощта е! Ходи помоли някой друг.
                              Връща се мъжът в леглото и жена му го пита:
                              – Кой беше?
                              – Някакъв идиот, искаше да го бутна.
                              – И ти какво направи?
                              – Пратих го на майната му!
                              – Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека!
                              Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там - пълна тъма. Вика:
                              – Ей, приятел! Къде си?
                              От тъмнината:
                              – Тук съм! Ела тук!
                              – Къде тук?
                              – Тука бе, на люлките!
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Снайперист на позиция внимателно настройва оптиката, звъни жена му:
                                - Скъпи, мама пристигна!
                                - Виждам...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X