Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    14 неща, които научихме от рекламите:

    1. Всяко момиче с ярка рокля носи в чантата си двулитрова бутилка с препарат за цветно пране.

    2. Хората, живеещи в огромни, луксозно обзаведени апартаменти, се хранят с най-евтиния салам и маргарин.

    3. Крайно време е да се създадат банкноти с номинал 9,99 лева!

    4. Добрата домакиня винаги има в дома си безобразно мръсни плочки, ръждиви кранове на чешмите и бъкаща от микроби тоалетна.

    5. Мармотите, прекалили с алпийската трева, обичат да се возят на гърба на мечки.

    6. Напълно е възможно в хладилника ви да се засели огромен говорещ кренвирш.

    7. Основният проблем на човечеството е пърхотът.

    8. Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон.

    9. Ако две деца злобно мърсят омразните си бели тениски, ще дойде не татко с шамарите, а някаква лелка с прах за пране.

    10. При подходящото настроение хората могат да разговарят с маргарина.

    11. Ако добре сте си измили косата, тя ще започне да се движи на забавен каданс. С музикален съпровод.

    12. Бирата кара мъжете да скачат с парашут, да се бият с мечове и други интелигентни неща.

    13. Известните хора нямат пари за храна и ще дойдат да ядат от вашия хладилник.

    14. Шоколадът решава всички проблеми!!!
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Вицове

      Кръщават мъж на около 40 години. По едно време отчето казва:
      - Отговори три пъти - отричаш ли се от Сатаната?
      Завалията потресен:
      - Отче, ти кръщаваш ли ме, или ме развеждаш?!
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Вицове

        Хората, които страдат от запек, са по-начетени от останалите.
        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

        Коментар


        • От: Вицове

          Благодарение на рекламите, ние научихме също:

          15. Имунитет - това е космата топка , бягаща редом.

          16. По някаква причина, за нас винаги мисли Tefal.

          17. По ръба на тоалетната чиния живеят чудовища и правят демонстрации.

          18. Че всички мъже имат проблеми с мъжествеността си.

          19. Във всеки супермаркет има дежурен зъболекар.
          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

          0885372997 - Дани

          Коментар


          • От: Вицове

            - Те Дядо Коледа го направиха негър,вие сега за едни викинги правите проблем.
            - Аз казвам, да направят римейк на Шака Зулу и вожда там да е финландец.
            - Орфей е негър, откакто Мексико превзе Персия. В тоя ред на мисли, великият еврейски бог Плутон е казал:
            "Зиг хайл, братушки! Джордж Фицджералд Линкълн е с нас! За робството и джедаите, напрееед!"
            - Това не са негри. Това са скандинавски нинджи, след солариум за да изравнят разликата.


            родено в мрежата относно: некфи викинги с чукове а?
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Вицове

              И аз със своя скромен извод от рекламите - не смея да си купя македонска наденица , шот ке ме утепат (за нея)
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Вицове

                -О, колко си отслабнала! Нова диета?
                -Да, моркови, картофи, цвекло..
                -Ама вариш или печеш?
                -Копая!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Рекламите:
                  20. Ако не държите жена си за ръка постоянно, лилава крава ще ви припомня за любовта...
                  21. Докато лапате наденицата обезателно си представяте как ще оправите Стойка...
                  22. Майка и дъщеря, които си подсвиркват из къщи със сигурност очакват гологлав мъж с дъх на лимон...
                  23. По плажовете в България, като си купиш мастика, веднага се напълва с едрогърди фолк певици...
                  24. Ако вещите около вас се чупят, в ДСК имат много добри майстори...
                  25. Всяка ипотека ви кара да цъфтите от щастие, съпругата ви също...
                  26. Новите безконтакни кредитни карти са ключа към младостта...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Едно габровче казва на друго: – А моят татко вчера ми поправи касичката. Вече не дрънка…

                    ---------------

                    Преди две вечери жената гледа някаква мелодрама – направи романтична вечеря. Снощи пък гледа някакъв еротичен филм – беше фантастична нощ! Сега седя и трия всички канали с филми на ужасите!
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
                      ...22. Майка и дъщеря, които си подсвиркват из къщи със сигурност очакват гологлав мъж с дъх на лимон...
                      По тоя повод: прибира се някакъв в къщи и що да види - апартамента овършан, всичко потрошено, паркета изкъртен, а на средата на кухнята жена му седи на пода и реве с глас.
                      - Миме! Кой? Защо? Крадци ли или данъчни? А?
                      - Ниеееее.... - реве жената - Мистър Пропър и Мистър Мускуло се сбиха кой да помогниееее....
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        А моята жена е на зърнена диета-яде каквото зърне
                        Калин Владов,09РСПБЗН

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Жена вижда готин мъж във фитнеса и леко закачливо се пробва с него:
                          - Знаеш ли, че си сладък? Какво ще правиш в петък вечер ?
                          - Е как какво, гърди и бицепс...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Мамоооооо, мъжът ми пак ми вдигна скандал. Не мога вече, идвам при теб!
                            - Не маме, той трябва да си плати! Аз, идвам при теб!



                            п.п. Моята ми го прилага вече 3-ти ден
                            "Bis dat qui cito dat"

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              По телефона:
                              -Мамооо, тоя моя още не се е върнал. 10 часа е вече, мамоооооо. Той сигурно с някоя другаааа.
                              -Ееее пък и ти винаги най-лошото мислиш. Може просто трамвай да го е сгазил.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                "На пазара в Белград една жена продължително избира яйца от количката на продавача.
                                Тя ги опипва едно по едно, вади ги, някои връща обратно, други оставя настрана.
                                Продавачът я гледа известно време, след което добродушно казва :
                                - Све са яйца, госпожа, к*рец нема!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X