Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Мъж седи на бара в кварталната кръчма и пие уиски. Така няколко часа и вече бил мъртво пиян, едвам се задържал прав на стола. По едно време в кръчмата влязъл негов приятел, видял го и веднага отишъл да види какво става.
    - Абе, Киро! Какво има? Познаваме се от 15 години, никога не си бил толкова пиян.
    - Остави ме, бе! - провикнал се пияният - Жена ми избяга с най-добрия ми приятел!
    - Абе, Киро! Аз съм най-добрия ти приятел! - казал мъжът.
    - Вече не си! Оня е!
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Вицове

      – Къде ще ходиш на почивка?
      – Преценявайки бюджета си реших, че не съм уморен.
      ****************************
      Реших да отслабвам по съвременен метод: да ям често и малки порции. С първата част вече се справям...

      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

      Коментар


      • От: Вицове

        Разболях се от хрема. Купих си лекарство. Чета: странични ефекти - Сънливост, Болка в очите, Шум в ушите, Нервност, Безсъница, Гърчове, Суха уста, Повръщане, Депресия, Гастрит, Диария, Запек, Мигрена... Седя и си мисля - мога и с хрема да живея!
        ********************
        Ето как ще изглежда обява за работа в интернет след 10 години:
        Спе6но тарсиа сАтрудник с добри пузнания по бАлгарски език.
        Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

        Коментар


        • От: Вицове

          Пред св. Петър стоят четири дами. Контролният въпрос е с колко мъже са спали.
          - Който ми е поискал, не съм отказвала.
          - ОК. Влизай. Търси група I.
          - Който ми е харесал...
          - Група II. Влизай.
          - С мъжа си и с любовника.
          - Група III.
          - Само с мъжа си
          Бясно трякане по клавиатурата... Вярно, само един ред излиза Вдига телефона:
          - Шефе, тук една спала само с мъжа си! Какво да я правя?
          - Няма заради нея да отваряме нова група. Тегли й една патка и я пращай в трета!
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • От: Вицове

            При шефа на цирка идва жена - дребничка, с очила, същинска божа кравичка. Казва:
            - Искам да стана при вас укротител на тигрите!
            Шефът се засмива:
            - Ами ето ги там тигрите, точно са се разбеснели, ходете да ги успокоите.
            Жената спокойно влиза в клетката и се развиква оглушително:
            - ИЗРОДИ! КРОТНЕТЕ СЕ!
            Тигрите направо приседнали от изненада, а един по-малък се опикал чак.
            Ошашавеният директор:
            - Вие така сте правили и на предишната си работа...?
            - Да.
            - А къде?
            - Класна съм на седми "Б" в спортното училище..
            **********************
            Ако мъж е готов на всичко заради жена, значи я обича.
            Ако жена е готова на всичко заради мъж, значи тя го е родила.
            ***********************
            Купих си чай за отслабване. Нищо особено...но с шоколад е ок.
            ***********************
            Кайли Миноуг си застрахова дупето за 5 милиона долара.
            5 МИЛИОНА ДОЛАРА ЗА ТОВА МАЛКО НЕЩО!!!
            Значи аз мога да взема най-малко 35 милиона
            ***********************
            Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

            Коментар


            • От: Вицове

              Измъчена от горещината мишка се доближава до един слон и пита:
              - Извинявай, умирам от жега, може ли малко да постоя под сянката ти? После, ако искаш, ще се сменим.
              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

              0885372997 - Дани

              Коментар


              • От: Вицове

                Из дневника на извънземен:
                Ден 45. Дойдоха някакви американци, за 4 часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни с хамбургери.Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги.
                Ден 81. Сега пък японци някакви нанотехнологии и са два часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни със суши.Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги.
                Ден 153. Долетяха българи. С помощта на лост и някаква майка (ама много пъти) за две минути разбиха вратата. Всички ядохме шамари (че не сме отворили) .Не беше вкусно, но имаше за всички.
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • От: Вицове

                  - Тате, ти циганин ли си?
                  - Да
                  - А мама?
                  - И тя и ти, всички сме 100% цигани
                  - Значи сме за БСП?
                  - Аaaa, чак такива цигани не сме!
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                    - Тате, ти циганин ли си?
                    - Да
                    - А мама?
                    - И тя и ти, всички сме 100% цигани
                    - Значи сме за БСП?
                    - Аaaa, чак такива цигани не сме!

                    В тази връзка се сетих старият виц:
                    двама евреи си говорят:
                    -казват, Моше станал п...раст.
                    -верно? Взима пари и не връща?
                    -Ааааааа Не! В добрият смисъл на думата!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Гатанка.
                      Джипа ми се развали. Свети някаква оранжева лампа на таблото.
                      Ремонта струва над 200лв, но ще изкара само около 1000км.
                      Каква е повредата?

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        Гатанка.
                        Джипа ми се развали. Свети някаква оранжева лампа на таблото.
                        Ремонта струва над 200лв, но ще изкара само около 1000км.
                        Каква е повредата?
                        Късметлия си ти На моя джип с такъв ремонт за 200 лв. изкарва максимум 500 км
                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Може и да не е виц ама умрях да се хиля като гопрочетох

                          Мнозина от платените интернетни "хейтъри" не са на особено високо интелектуално ниво и имат нужда от кратък речник с думички, които да ползват за оплюване на определени хора. Например любимата на тези неуморни интернетни писачи думичка "седераст" еволюира в "либераст", а по-късно и в "гербераст". Речникът се модернизира...
                          Владимир Лeвчев
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Гледам депутати ... гледам гейове ... бе на пръв поглед - все пед@@@и, ама вторите доста по-безобидни сякаш...
                            ;-----------------------

                            Някога планетата Земя се е борила с неконтролирания прираст на населението с динозаври, ледници, вулкани, наводнения, болести .... напоследък обаче явно нищо не помага и Земята минава на последното средство:
                            - Абе я се е@@те в г@@а...
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              - Ало, Юли?
                              - Да.
                              - Август е!
                              .
                              .
                              .
                              .
                              .
                              .
                              .
                              .
                              .
                              .
                              Телефонен разговор между актьорите Юлиян Вергов и Август Попов
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Влиза някакво къркънде в бар и се усуква край барплота, но не поръчва. Бармана го поглежда въпросително и къркъндето си признава: нЕма с'тинки.
                                Бармана бил на кеф, а и клиенти нямало много все още и предлага игра: забърква коктейл и ако къркъндето познае какво има вътре от първата глътка, печели коктейла, ако не - в мивката и кой от къде е.
                                Първа чаша, нашия човек отпива замислено, примлясква, почесва се по носа и казва:
                                - Водка с малко ром.
                                Докато го допива, бармана забърква друго. Пак отпиване, примляскване и :
                                - Джин, тоник ... само не знам що си сложил и коняк вътре?
                                Бармана впечатлен, започва да забърква все по-сложни и невъзможни бъркочи, обаче къркъндела познава всичко без грешка. Накрая на бармана му писнало и скришом пълни една чаша с вода. Наш'то момче отпива глътка, втора, трета и след дълго мислене, връща чашата на бармана с думите :
                                - Не го знам какво е това. Обаче ти гарантирам, че тук няма да се харчи много!
                                Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X