Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    -Вече не пия!
    - Що??
    - Докторите не ми дават...
    - Будала, що искаш от докторите бе, искай от келнерите!
    *************************
    Съпруг се прибира изненадващо и хваща жена си в леглото с друг :
    – Глей я! В Лидъл-а са пуснали евтини банани,тя се занимава с глупости...
    *************************
    Работник в почивка. Пуши цигара, гледа надписа на кутията - "МЗ предупреждава, че цигарите са опасни за вашето здраве" - и се възмущава:
    - А на лопатите нищо такова не пише...

    Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

    Коментар


    • От: Вицове

      Мъж влязъл в аптека и попитал
      аптекаря дали може да му даде нещо за
      хълцане. Без предупреждение
      аптекарят се пресегнал и силно го
      зашлевил по лицето.
      - Защо го направихте? - възмутил се
      мъжът.
      - Е, вече не хълцате, нали?
      - Аз и преди не хълцах, хълца жена
      ми!
      What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

      Коментар


      • От: Вицове

        Тази сутрин шефа ми пише във Фейса:
        - Прати някой виц от твоите...
        Отговарям :
        - Шефе, не мога, сега работя...
        - Хахахааа... този е супер прати още някой ...
        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

        0885372997 - Дани

        Коментар


        • От: Вицове

          Попитали радио Ереван:
          - Има ли повече от китайците?
          и отговора е бил:
          - Да! Има! Мераклиите....
          АИГ-Заваряване ООД
          Производител на заваръчни апарати "DEL"
          http://www.aigwelding.com
          0889 522 036

          Коментар


          • От: Вицове

            Въпрос с повишена трудност:

            - БСП са на власт
            - Десните създават нов съюз
            - Едвин Сугарев обяви гладна стачка
            - Синдикатите искат Велико народно събрание
            - „Доктор Куин – лечителката“ върви по една телевизия
            - „Далас“ върви по друга телевизия
            - Кеворк Кеворкян води „Всяка неделя“
            - Къци е в ефир

            Коя година сме?

            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Вицове

              Ако видите по телевизията Волен Сидеров, но не чувате крясъци, не се плашете - не се е развалил звукът на телевизора, вероятно показват само негова снимка.

              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

              0885372997 - Дани

              Коментар


              • От: Вицове

                Двама приятели докато пътували ги застигнала буря и останали да пренощуват в дома на богата вдовица.
                След 9 месеца единия от тях получил писмо от адвоката на вдовицата и ужасен позвънил на другия:
                -Помниш ли, че по време на похода ни пренощувахме в дома на една вдовица?...
                -Помня....
                -Помниш ли как ти няколко пъти ходи в нейната стая и след това се хвали колко добре си я ..... ?
                -Ами.... помня....
                -Ти да не си използвал моето име?
                - Ъъъъ... да..., защо, да не би да е родила?
                - Не, но можеш да ме поздравиш!..... Вдовицата е умряла и ми е завещала цялото си състояние.
                Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Жената непрекъснато се оплаква, че отдавна не сме ходили на някое скъпарско място.
                  Вчера я закарах до бензиностанцията...
                  *********************************
                  Обява в рубрика "Търся работа":
                  Безплатно взимам участие в снимане на реклами на бира. По-малко от 20 дубъла не приемам. Тел. 089Х ХХХХХХ
                  *********************************

                  Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    В купето двама много се харесват, но не знаят как да завържат разговор. По едно време той пита:
                    - За къде пътувате?
                    - За Варна!
                    - А, и аз съм за там! А какво работите?
                    - Учителка съм.
                    - Хубаво, а аз съм лекар.
                    - Какъв? Гинеколог ли?
                    - Не, но мога да погледна...
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Ако гледаш на нещата трезво, обикновено ти иде да се напиеш...
                      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        На един чукча му подарили Камаз. След два месеца отиват при него и го питат харесва ли му.
                        Онзи казва:
                        - Много е гот, гледам си залеза на топло, имам си и клаксон, само че има един сериозен проблем.
                        - Какъв, бе, чукча? - питат го с изненада.
                        - Абе много бавно го теглят тия кучета!
                        LZ1UFS

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Алкохолик кандидатства за членство в клуб на алкохолиците. Изпитва го комисия и му задава въпрос:
                          - Колега, кажете едно питие с ”Ш”.
                          - Шише ракия.
                          - Отлично, колега! Едно питие с ”Б”?
                          - Бутилка водка.
                          - Страхотно, колега! Едно питие с ”К”.
                          - Каса бира.
                          - Великолепно, колега и последен въпрос - едно питие с ”Е”.
                          След дълго мислене кандидатът отговаря:
                          - Евентуално още една каса бира!


                          **********************************************
                          Той и тя. Той чете:
                          - Ръцете бавно преминават по гърдите и се насочват към раменете, оттам слизат по гръбначния стълб, плъзгат се към бедрата, плавно се връщат към корема…
                          Тя пита:
                          - Скъпи, това 'Камасутра'ли е?
                          - Не, инструкция за митническа проверка…
                          Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                          Коментар


                          • От: Вицове



                            Екскурзия в чужбина. Преди да стигнат границата, автобуса спира за почивка. След 15 минути шофьорът пита:
                            - Някой липсва ли?
                            Тишина. Минали границата, а при шофьора идва мъж:
                            - Нема я жена ми, бе...
                            - Нали питах - вика ядосан шофьорът - дали някой липсва!
                            - Ама тя ми не липсва, бе, само казвам, че я нема...
                            ****************************************************
                            Наумил съм си в бъдеще, надявам се близко, да сменя колата. Търся си аз по страниците за продажба на автомобили и все повече изпадам в стрес. Няма нищо, което да ми грабне окото за скромния бюджет, с който разполагам, но за сметка на това гъмжи от велики правописни хрумвания. Пунктуацията е само една. Липсваща. Ето десетте ми любими реплики.
                            1. идеялно подържана бес забелешки (не вярвам, честно)
                            2. сменени наклатки амортесиори ресйори и вси4ки ролки
                            3. колата е оранжава защото е бойдисвана двойно впослетствие
                            4. реялни километри беззабелешки като нова е чак не ми се продава ама ми тряват парите
                            5. бартери приемам само ако не е италянска испанска или руска и да не е фкарана от австрия
                            6. перфекно работи на бензин и на гас Леки външни забелешки-виждат се на снимките. Палиш и караш!
                            7. отлично састояние, ако намериш някакав косур веднага свалям 500 лв
                            8. сменяни ролки, масла, ремак, филтар. Леки забележки по ваншния вид. Без ражда и изгнило нов акомолатор. Вазможен коментар
                            9. колата няма никакви ремаци, с верига е, напрактика е нечоплива
                            10. нови бой на калниците одзад и на задна лева врата, друго немога да кажа
                            Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Стоят си Хитър Петър и японец, и водят някакъв разговор. По едно време, японецът пита:
                              - Искаш ли да ти покажа нещо японско?
                              - Давай!
                              Японецът го пребил и му вика:
                              - Това е карате.
                              След малко пак:
                              - Искаш ли да ти покажа още нещо японско?
                              Вече колебливо:
                              - Ми, давай?!
                              Японецът пак го пребил и вика:
                              - Те, това е джудо.
                              След малко Хитър Петър го попитал:
                              - Искаш ли аз, да ти покажа нещо японско?
                              Японецът, възхитен:
                              - Давай!!!
                              Хитър Петър го отма'ал през главата с някакво желязо. Японецът след малко се надигнал окървавен и пита:
                              - Какво беше това???
                              - Полуос от Тойота!
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Решили Германците да покажат - що е то, нация техническа. Направили болтче, тънко като косъм и го пратили на Японците.
                                След има-няма седмица ония им го върнали пробито през средата.
                                Германците се засуетили, събрали екип инженери и нарязали вътрешна резба на отвора. Пратили го пак на Японците.
                                За да се отсрамят, Самураите направили винт по вътрешната резба, навили го и го върнали на Швабите.
                                Зачесали се швабите по главите и рекли:
                                - Японците явно ни се подиграват - я дайте да го пратим на Българите да ги видим - те и връзки за обувки не могат да направят.
                                След една седмица получили пратка с голяма бележка, която гласяла:
                                - Установихме, че между болта и резбата има хлабина - навили сме калчища...
                                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                                0885372997 - Дани

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X