Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На изчезване ли са истинските автомобили?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Абе спагети и минети мое и да моат да праат тия, ма коли не
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Абе спагети и минети мое и да моат да праат тия, ма коли не
      Каза Търтей, който... да не би пък да се е отървал от "Алфата" ?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

        Ирония, копеле, ирония
        Не ми казвай, че не си личи
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ирония, копеле, ирония
          Не ми казвай, че не си личи
          Мнение на Bogoljub Gagic
          На Шуми к`во му пишеше на "Ферарито" от Ф1 ?... Т.е. практическия извод, който съм си направил е, че "совите не са това, което са". Просто на пазара на колите, особено в БГ битуват невероятни клишета и самозаблуди. "Колите били три вида - Мерцедес, БМВ и всички останали", само немско и японско и т.н.. Ами, не са верни тия неща и личният ми опит показва друго...
          ...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Икономия на какво ?
            На материал .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Абе спагети и минети мое и да моат да праат тия, ма коли не
              Всеизвестно е "мачка , пичка и елхичка" . Не съм имал много коли но за Алфа 33 и Ксантия лошо не мога да кажа.

              Коментар


              • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Мен не ме интересува дали двигателят на мой автомобил ще бъде дизел или бензин, електрически, L4 или W12. Важното е да не се чупи и да не ме оставя на път. Има, разбира се и някои второстепенни изисквания, като да може бързо да изпреварва, да надбягва "компилацията на Джоу" на светофарите и да не ме вози 12 чАса от София до българското Черноморие. Наивно си мисля, че доста купувачи на коли се водят от първостепенните изисквания по-горе - да не се поврежда двигателят на колата им и да не ги оставя на път. Какво му е несериозното ?
                И мен, обаче искам да се возя и евтино, и за разлика от доста пишещи тук си го казвам.

                А ти може и да ме дърпаш на всеки светофар, но ще трябва да го правиш на всеки следващ, щото на него аз пак ще съм пред теб !

                Гагич, в тоя живот има два радикални начина за решаване на проблемите - с технология или с хамалогия, и поне единия винаги работи. Личен извод от също такъв опит.
                Ти си избрал втория, щото явно тОлко си можеш, и плашиш куците гарги.
                На магистралата имаш предимство (въпреки че зависи колко ти стиска), ама у градския калабалък си труп, особено като те гледам, че избягваш дори павираните улици когато можеш.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  И мен, обаче искам да се возя и евтино, и за разлика от доста пишещи тук си го казвам.

                  А ти може и да ме дърпаш на всеки светофар, но ще трябва да го правиш на всеки следващ, щото на него аз пак ще съм пред теб !

                  Гагич, в тоя живот има два радикални начина за решаване на проблемите - с технология или с хамалогия, и поне единия винаги работи. Личен извод от също такъв опит.
                  Ти си избрал втория, щото явно тОлко си можеш, и плашиш куците гарги.
                  На магистралата имаш предимство (въпреки че зависи колко ти стиска), ама у градския калабалък си труп, особено като те гледам, че избягваш дори павираните улици когато можеш.
                  Blessed are the Believers...
                  По-голема хамалогия от твоята компилация и от снабдяването ѝ с алтернативни горива надали има.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Blessed are the Believers...
                    Нарушаваш форумно правило!!!!Преводач няма да търся.

                    Коментар


                    • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                      Нарушаваш форумно правило!!!!Преводач няма да търся.
                      Двойно при това. Има, както би казал Лютви Местан, "религиозна конотация". Ма то на Джоу си му е религия тая работа с компилацията, де.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Вчера на ортака му бяха донесли за правене една глава от нещо италианско . Двувалка със стебла на клапаните 5 мм . То бива икономия ама чак толкова .
                        То и на мотоциклетните двигатели доста са икономисали ама аналог при колите нямат.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                          Всеки един автомобил който пали и върви от т.А до т.Б е истински. Всяко едно, айде да не е поколение а група потребители си има негови "истински" автомобили. Сещам се, че съм чел за ЗИС-5, така наречения "ЗахАр" на военно-полеви условия са му правили основен ремонт като са подлагали кожа от колан за основни и биелни лагери и е вървял.
                          Та темата е полезва относно мненията на колегите за различните марки и модели, но до единно мнение няма да се стигне
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                            Чичо Краси , темата умре за мен (няма да кажа кой беше ефективният килър).Обаче си реаниматор.Карат покрай мен едни неистински коли , дето не са им цитирани марките в темата.Та се чудя , дали да питам собствениците им , или окачестяващите тук.Па да не стане още по-големо недоразумение...
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Двойно при това. Има, както би казал Лютви Местан, "религиозна конотация". Ма то на Джоу си му е религия тая работа с компилацията, де.
                              Гагич, само идиот може да се кланя на два (в твоя случай два и нещо, май) тона желязо !

                              ... ма, "Блаженни са Верующите !", щом си казАл.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Гагич, само идиот може да се кланя на два (в твоя случай два и нещо, май) тона желязо !

                                ... ма, "Блаженни са Верующите !", щом си казАл.
                                Ми ти се кланяш: боготвориш съставните части на компилацията си гаче си фетишист някакъв. Ма можела да върви на олио - е, това не е ли хамалогия да събираш олио, да филтрираш и т.н., вместо да си сипнеш от бензиностанцийката и да не ти пука колко харчи? Сякаш няма да изхарчи точно толкова гориво, колкото ѝ налееш. Всичкото ще го изхарчи, рано или късно. Не ми се рови сега да ти цитирам хвалбите какви настройки, преправки и "подобрения" си изпълнил по компилацията си. А аз моите коли винаги си ги карам в стоков вид. Та кой се кланя на желязото, а?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X