Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На изчезване ли са истинските автомобили?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Та въпросния Павка е изключението което потвърждава правилото че дизайн могат да правят само талянците
    Те тоя примерно е направил сто пъти по-красиви коли

    https://en.wikipedia.org/wiki/Franco_Scaglione
    Ма туй ней дизайнер, бре? Човекот кат наш дедо Владо е авио инжИнер? Дизайнерот, както беше упоменато по-горе, требе да бъде художник-педер@ст?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Ма туй ней дизайнер, бре? Човекот кат наш дедо Владо е авио инжИнер? Дизайнерот, както беше упоменато по-горе, требе да бъде художник-педер@ст?
      Този е започнал точно като дизайнер на дрехи
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Този е започнал точно като дизайнер на дрехи
        Да, де ама аз по-горе съм написАл щуетова дизайнер на дрехи и какво общо има с Лагерфелд с ветрилцето, семейната двойка Долче и Габана и онзи / онази английски ЛГБТ...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Все още чакам отговор - какъв е по народност дизайнерът на любимите ти БМВ-та и Мерцедеси (от ония "истинските")? Знаеш ли?
          То не е трудно да се намери в гугъла името Бруно Сако...(тук трябваше да копирам някое от твоите челобития, ама ще си го спестя)!

          Ама какво от това?

          PS - не знам какво общо има той с дизайна на БМВ-тата.
          PPS - Гагич, толкова ли интересен ли изглеждаш в собствените си очи, та не пишеш човешки?

          Коментар


          • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Да, де ама аз по-горе съм написАл щуетова дизайнер на дрехи и какво общо има с Лагерфелд с ветрилцето, семейната двойка Долче и Габана и онзи / онази английски ЛГБТ...
            Ето още малко за дизайнери:

            https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Schreyer

            Коментар


            • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              ...
              PPS - Гагич, толкова ли интересен ли изглеждаш в собствените си очи, та не пишеш човешки?


              Задаваш отговор на който няма да получиш въпрос !
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                ... апогея на БМВ започва от средата на 70те и свършва началото 90те и от там насетнеее...да живее пластмасата и кашкавала. ..
                Ето едно бижу, дълго гледах снимките, оригинална боя, инжекция..., но цената ..

                http://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-5...p%3d10%26r%3d5
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                  Не знам колко ви е опита с дизайнери, но аз имам наблюдение, че инженерите търсят технически решения по задания дизайн, а не обратното. Така че каквито и инженери да са замесени в дизайна, дизайнера е водещия.
                  Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                  Drag Grand Canyon Daily
                  Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                  LZ1JYM

                  Коментар


                  • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    То не е трудно да се намери в гугъла името Бруно Сако...(тук трябваше да копирам някое от твоите челобития, ама ще си го спестя)!

                    Ама какво от това?

                    PS - не знам какво общо има той с дизайна на БМВ-тата.
                    PPS - Гагич, толкова ли интересен ли изглеждаш в собствените си очи, та не пишеш човешки?
                    Ами дал си грешен отговор. Търтей е дал правилния по-горе.
                    Джоу, глупостите си нали щеше да изливаш в нарочната за целта тема?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                      Има някаква малка вероятно си прав...

                      Бруно Сако

                      да почетем книжка, хартиена?

                      или поне от обща култура това име трябва да се знае... нейсе, не е интересно..

                      Прочее, кой е дизайнера на Jeep?

                      Коментар


                      • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Има някаква малка вероятно си прав...

                        Бруно Сако

                        да почетем книжка, хартиена?

                        или поне от обща култура това име трябва да се знае... нейсе, не е интересно..

                        Прочее, кой е дизайнера на Jeep?
                        Не става, Вени. Този Бруно е именно инжИнер по образование, не е художник и нема данни да е педер@ст. Какъв дизайнер е тогаз?
                        А Jeep го мани - това, специално според теб, мигар е изобщо кола, камо ли истинска?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                          Прочее, една от разпространените кроячни системи за дрехи е на базата на програма за разкрой на корабни детайли. Все му викат дизайн. Друг е въпросът, че един архитект на сгради трябва да е малко наясно и със строително инженерство.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            Не знам колко ви е опита с дизайнери, но аз имам наблюдение, че инженерите търсят технически решения по задания дизайн, а не обратното. Така че каквито и инженери да са замесени в дизайна, дизайнера е водещия.
                            Който плаща, той поръчва музиката. Има различни варианти.
                            А и вече споменахме платформите. Отделно, унификацията винаги помага.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Прочее, една от разпространените кроячни системи за дрехи е на базата на програма за разкрой на корабни детайли. Все му викат дизайн. Друг е въпросът, че един архитект на сгради трябва да е малко наясно и със строително инженерство.
                              Именно това се опитах да обясня по-горе. Ама нали "устами Гагича глаголет глупость", веднага ми наскачаха.
                              Ма нещо темата се отклони в неправоверна посока. Къде останаха счетоводителите? Нали те бяха съсипали автомобилостроенето?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ...
                                Джоу, глупостите си нали щеше да изливаш в нарочната за целта тема?
                                Цъ, не аз,

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ... "устами Гагича глаголет глупость" ...
                                аз само ги коментирам.


                                ... а ти кажи колко харчи на градско твоят истински автомобил с мАтор от '29-та, че се пропускаш отговора ?
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X