Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На изчезване ли са истинските автомобили?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение

    И прочее - през колко от старите поршета си минал ?
    Подкарвал съм, не съм ги притежавал, 993, 997 и панамера. И съм барал и виждал разфасовани. Но то не е и нужно да притежавам, за да разбера, че за такъв хавтомобил не е нормално да къса бомбетата. Сигурно съм един от малкото тук карал и пърдял в ай8, съжалявам че си изтрих снимките да ти покажа замазаните болтове на вратите, или бех снимал детайли на последното х6м, да видиш немърлива изработка за толко пари. До вчера под носа ми беше едно от истинските 911, вчера си го взеха. Или да ти разкажа за течащите трансаксъли на мазерати куатропорте. Не бъркай фитнеса с боя, това, че примерно тука питам за паджеро или джийп е просто защото практиката не ме е сблъсквала с точно тоя тип автомобили, а ме интересуват. Определено знамот коя страна на волана се сяда,ако и да не се занимавам вече активно с кошниците, за мое щастие.
    Та мани ти рибата, ами молим ти се недей да въртиш палачинката. Вкарай ги тия кинти и си вземи едно порше от тия , и като скъса бомбето пак пиши тука готино ли е и радваш ли се на тая прекрасна конструктивна, производствена и всякаква оптимизация, До тогава не ме питай у какво и колко съм седел и пърдел.

    ааа,пропуснах и вездесъщия кайен, стария. От новия - само дизелов ама за малко. Отдавна не са ми интересни.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

      ....
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

        Вече шеста година карам едно такова презряно НещУ,дето за нищо не става,разпадащо се. Гледам в нета, хвърлят двигатели на по 60 000 км,ужаст,всичко им се разваля...Да чукам на дърво,да не му е уроки,дано така и в бъдеще да продължава.Ама сигурно е сглобявано в сряда...
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          ... ... ...
          Куче със салам плашиш. Като се опарича просто ще си купя един nsx 2005та и една s2000 за по-мързеливите дни когато не си търкалям хюндая. Отделно ще взема едно мазерати Шамал от 90те и ще оправя икономиката на някой средно статистически малък български град оставяйки го там да ми го поддържат. И ще сваля с пари и блага дума братята от яхтите и ще ги заключа в едно хале с климатик, мадами и кебапчийница докато не ми сглобят w140 4матик с дванайсетак. Такъв съм си палавник.

          Порше ако купя ще е само за да ти го дам да го опърдиш с кеф. До тогава не можеш ме стресна понеже изпитвам пълна незаинтересованост към подобни марки и модели по всякакъв начин. Малко коли са ми по-противни от оригиналната 911ка, от тази марка ме привлича единствено 928цата (да се таковам, бях писал 924ка ужас) и отчасти някои панамери понеже приличат на нея, но до там. От "суперколите" имам немалко мечти, но всичките са с дръпнати очички.

          Междувременно можеш да си го раздаваш както си искаш, но си остава факта че статийката която цитираш се крепи на няколко снимки чийто произход ти показах. Останалото е пяна.
          Последно редактирано от Goblin; 25-01-17, 22:34.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

            Дреме ми за статията, ясно се вижда на снимките. Ако не си виждал, да ти кажа че така скъсано бомбе при истинския автомобил можеш да видиш при зверски инцидент , дето трудно ще му разбереш марката и модела, а не да е на колела и да ми снимат лъскавите джанти. Та само ти си знаеш какво доказваш и защитаваш.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Ще си платиш ти, ще си платиш, три ракети Нитаку с ненам какви гуми събрах вече а не играя тенис на маса въобще...
              Хилки! Виж, те непрекъснато се осъвършенстват. Да се чуди човек, как технологии, конструктори, инженери, счетоводители... могат да докарат работата дотам, че едни неща да стават все по- добри, по- надеждни... по- по- по, а други (като автомобилите) да стават все по- лоши.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                А какви педер@си имаше на времето,магьосници...
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  ....
                  Бях написал, че даже не бих се зарадвал на таргата и карерата(911), даже не ми е минало през главата да съхранявам такова. Експлоатирал съм неинцидентно. Кефя им се по парадите не повече от кабрио голф/пасат1. 124 бих си я чувал и карал с кеф, без в никакъв случай да и ставам роб.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    928цата (да се таковам, бях писал 924ка ужас)
                    И аз това ти се зачудих, а иначе явно си те влече към мерцедесите от ония години.

                    Глей, глей ся

                    Последно редактирано от Самодържец; 25-01-17, 23:03.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Хилки! ...
                      Уффф...
                      Ти се радвай че не писах по инерция "острие" че превъртях последните седмици...
                      Хилки де.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        И аз това ти се зачудих, а иначе явно си те влече към мерцедесите от ония години.
                        Споменах вече че си падам по дръпнатите очички, но да откажеш на w140ка е като да откажеш на Бриджит Нилсен.

                        Чочонето - винаги малко с тъга в очите го гледам, като импреса sti. Искам го или двуврато, или комби Но е факт че току що отвори още работа на братята в деня в който забогатея и ги отвлека както обещано по-горе. Ще им намеря три чочонета, и ще ги накарам едното да ми го направят от седан на комби, другото да го прехвърлят от седана в съществуващо двуврато купе, третото да го прехвърлят от седана в съществуващо комби купе. Ский колко съм добричък, няма да ги карам да режат четвърто чочоне да го правят двувратка.
                        Последно редактирано от Goblin; 25-01-17, 23:24.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                          Ставало е дума и в други теми, в БГ новата кола трябва да я избираш по ред показатели. Очудващо, обаче, се оказва че водещото не е марката, качествата, сглобката, материалите от които е направена, пасивната и активната защита на блъснатия пешеходец... водещото се оказва сервизът, който ти я обслужва. Е, поне докато е гаранционна. Щото съм имал гаранционна кола, дето седи в сервиз една седмица за смяна на тампон, а на другата ѝ сменят маслата и филтрите за 2 часа.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                            Това не е водещо само в България. У наше село като установиш читава връзка с даден дилър купуваш каквото продава. Вярно е че повечето дилъри рядко сменят марката но все пак се случва. И в Европа съм го виждал. И има някаква логика все пак.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              Уффф...
                              Ти се радвай че не писах по инерция "острие" че превъртях последните седмици...
                              Хилки де.
                              Трьмп е виновен........





                              е не се сдържах Сори
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: На изчезаване ли са истинските автомобили?

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Трьмп е виновен........





                                е не се сдържах Сори
                                "Острие" е "blade", на хилката за тенис на маса дървената част без гумите. "Дърво" май и викат поетично по родному.

                                Но не мога да отрека че предвид развитието на нещата концепцията да се въоръжа за да се защитя от правителството започва да ми изглежда не толкова налудничава

                                Уф. Спама до тук. Ма знай'ш ква хубава хилка е. Не мога да и се нагледам. Гледам я като маймуна цигулка, и горе-долу така я ползвам.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X