Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едва ли са нужни подигравки! Хората вярват и чакат изцеление. Оказа се и началството е силно вярващ.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Едва ли са нужни подигравки! Хората вярват и чакат изцеление. Оказа се и началството е силно вярващ.
      Не само изцеление. Искат пари, късмет, успех в любовта и т.н. Може пък каманюгите затова да са затрили "мощите" на Левски, каЙш? Че егати пошлостта би станала - да оди Ценка да се моли: "Дяконе, направи тъй, че оназ Станка чумата да я тръшне и Пенчо при мен да се върне и друга да не заглежда, много та мола?!"
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Ясен
        По повод яденето на сол, захар, люти чушки и други: Това че не усещате вкус не значи че не можете да си направите някоя беля.

        В кабинета на моя зъболекар има такъв инструктаж: не си хапете бузите и езика, за да разберете дали ви е минала упойката. МНОГО ще съжалявате после.
        Болката е, вероятно, най- същественият фактор за оцеляване на индивида. Боли те- взимаш мерки, не те боли- умиргваш. Споменатите от мен дразнители ги поемах с ясното съзнание, че те си работят върху мен, въпреки че не ги усещам. Просто исках да се убедя, че кафето, ракията, тютюнът и лютите чушки не са изветряли едновременно.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от veskov
          Много преживели, някой ще сподели ли какво боли сабахлем след зъбар и упойка с първак
          При ваденето на мъдрец, някой ми беше стиснал цялата лява страна с менгеме (това беше тъпата болка) а някъде зад ухото и в слепоочието имах забодени шишове (това беше острата болка). Острата болка изчезна за 3-4 дни, тъпата остана за 10-15-20... не помня вече. Бузата ми прие нормални размери за около месец.
          Моето беше с всички екстри- мъдрец тръгнал хоризонтално, цепене на венеца, срязване на зъба на части, вадене на парчетата, пълнеж с изкуствена кост, шиене.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • davc
            davc коментира
            Редактиране на коментар
            И-иба-а га! Вий напрао мъченици брат, а мен се нищо ми няма - да са у кръндъка, да са...

          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Убуу де, не бяха шишове. Игли за ако- понктура, ма от по- дебелшките. То-о-о-о и менгемето беше от дървените... бе, кат са замисла, нищо ми нямаше. Само тилифонят не щеше да ма познае, та си пазех левия показалец куту кандидаттъща чеиза.

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Сега пусни описанието на страданието в корона-темата. Да видят, че има и по-страшни страдания от това да те хване най-свирепия вирус...

        • Една от хитрините на коронавируса е че обезболява. Затова и много от болните не се усещат колко всъщност са зле.

          Загубата на обоняние и вкус е страничен ефект от тази хитрина.

          Коментар


          • davc
            davc коментира
            Редактиране на коментар
            Скарване ли му казват вече?

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Хаха, много точен въпрос. Щом кръста минава след "скарването"...

          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            МръсТници, гиди, дърти пергиши!! (картинка с две бири)

        • Едно време ,малко след преврата /на датата му Милена ми беше на гости/ си пих ракията с е тези браточки .... и те дърти пиргиши и нямам идея живи ли са още.Загубихме връзка и квот такова ....

          Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
          Nissan Terano 2.4i дълго с газ
          0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

          Коментар


          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Добри са. Ма не са толкоз дърти.

        • windwarrior
          Дон Диего Армандо Марадона, най-големият!
          Понеже там, от където е цитата, не е място за спорове а само за поне минута мълчание, ще пиша тук

          В спорта има едно високо ценено нещо, дето му казват феърплей. Или чиста игра. Ценят го тези, от които са парите. Покойният Диего Армандо Марадона никога не е играл такава. Вярно че "победителите не ги съдят", но да го пишеш по-голям от един Пеле, примерно,... просто не е вярно. "Божията ръка" да не си пропуснал?


          Коментар


          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Времената са много различни

          • сто
            сто коментира
            Редактиране на коментар
            Така е.
            Но и един Марио Жардел има 169 гола в 166 мача. Недостижимо дори за Марадона.

          • Vlado_Ts
            Vlado_Ts коментира
            Редактиране на коментар
            За Супер Марио е така . Ама вкарА толкова голове , щото игра в слабото португалско първенство .
            Като дойде в най- конкурентното и силно първенство на Европа - направи 1 гол в 8 мача за легендарния клуб Ч.море Варна - и толкоз.

            Иначе си прав де - не само за головете . За Марадона са недостожими и 13 бири на едно сядане .

        • Малко трудно се ориентирам в новия форум, а ми се налага същевременно да мигрирам от Линукс на Мак, но... дано съм се справил с линковете. Дерзайте!
          Първоначално публикуван от cross4funbg

          На теб май ти е любимо нещо да се правиш на ощипана мома...

          Вземи си прочети коментар 77 и току виж си разбрал, че с драматичния си пост сам си се пусна по пързалката. Ама все пак, ако държиш с тези елементарни софизми да докажеш, че аз съм ти ср@л в гащите - нема проблем аз бях. Халал да ти е.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            ... а ми се налага същевременно да мигрирам от Линукс на Мак...
            За другото заеви, но стискай палци някой линукс талибан да не прочете това, че ринга ще ти се види тесен.
            Life is good... on a dirt bike!

            Коментар


            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              ке-ке-ке

              Аз съм линукс талибан.

              Нека се забавлява Тропчо, ще му гледаме сеира като тръгне да мигрира наобратно.

          • Ка-ка-ка! Хуай?
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • Туй MacOS не е ли роднина на "Линукса" ?
              Не знам някой от Apple да се е върнал на друга машина - освен ако му е бил служебен и са му го взели (или мноо-о-о-о-ого остарял, пък не е имал пари да си купи нов).
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • Ясен
                Ясен коментира
                Редактиране на коментар
                Не е роднина, но имат много общи неща.

                Аз пък за разлика от тебе познавам много хора изхвърлили ябълките. Ааа впрочем и аз съм от тях ама аз не съм критерий.

            • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Не знам някой от Apple да се е върнал на друга машина - освен ако му е бил служебен и са му го взели (или мноо-о-о-о-ого остарял, пък не е имал пари да си купи нов).
              Мдаа, мигрирАл съм от уидоуса към линукса за малко време, сега съм на МАК ОС, ми не можеш с пушка да ме върнеш обратно. Ама аз съм лузер де, професионалистите са друга бира!
              П.С. Голем недостатък на МАК-а е цената на хардуера за съжаление.

              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • Всъщност, Макака дето купих на щерката преди три години за 3 и кусур кинти, нещо вече слаб идвал и за няквиситампрограми не ставал. Купихме нов (баси, тия не познават парите, дееееба) дето става, ама тригодишният дядка ми се стовари, да го мисля. Единият вариант е да го подаря на някого за 5-600 кинта, другият е да се погъбаркам с него. Бях на път да го метна през балкона, докато разбера по колко идиотски начин се инсталират програми. Два часа ми отне, за да мина от латиница на кирилица, така и не можем да се разберем с командите, а бях толкова горд, че знам какво е sudo...
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                  ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ако ще го подаряваш , свиркай

                • Ясен
                  Ясен коментира
                  Редактиране на коментар
                  Иване, беля ли си нямаш?

                • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                  ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                  Редактиране на коментар
                  Племенницата ми стана студентка и учи кино анимация , та си мисля , че ще и лепне идеално Що да е проблем , 3 годишна Ябълка особенно на тази цена

                  Иначе проблемите са толкова, че май почна да ми харесва с тях , не знам как ще живея като се решат ....

              • Търтей каза:
                Споко Венци, само адаша ти и събин харесват коментарите )))))

                Тропчо отговаря:

                То-о-о-о, в този ред на мисли, мястото на оная дискусия "Избори 2021" не ѝ е мястото в тоя форум. Тя трябваше да е в другия. Тогава, в този щяха да останат конкретни въпроси и колектирани варианти, решения и коментари към тях. Тогава, можеше да има смисъл. Сега се пуска изстрел в тъмното, пък после се почва кой е стрелял, с халостни или бойни, какво е утрепал, кой и какво му е казал...
                Та-а-а-а, както и в други области на съвремието ни, идеите са едно (почти винаги са чудесни) осъществяването им е друго. Пак опираме до хората.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • Не. В конкретния случай не бих казал че идеята е чудесна.
                  Е, освен ако целта ѝ не е да се генерират просто хитове.
                  Щото за яснота на дискусията е пълна скръб.
                  От друга страна, дискусии в този форум няма от поне пет години, та знам ли каква е целта на упражнението.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X