Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Брава, Пенча - ты наш!

    Иначе - досието вече е затворено в comdos.bg.
    Остават косвените признаци: ако този беше такъв злостен невъзвращенец, изцяло отдаден на упадъчното опаковъчно изСкуство и неоказващ услуги на родната ДС как така братята му Анани и другия си направиха успешно кариерите в НеРеБея? Че и ги пускаха да ходят да се срещат с него? И майка им?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

      Брава, Пенча - ты наш!

      Иначе - досието вече е затворено в comdos.bg.
      Остават косвените признаци: ако този беше такъв злостен невъзвращенец, изцяло отдаден на упадъчното опаковъчно изСкуство и неоказващ услуги на родната ДС как така братята му Анани и другия си направиха успешно кариерите в НеРеБея? Че и ги пускаха да ходят да се срещат с него? И майка им?
      На тези екзистенциални въпроси, според мен, само хора оказващи услуги на ДС могат да отговорят. Например татко ти /ако и да се е водел даскал/.

      Коментар


      • E, къде видехте Кристо като аген "Опаковчик"?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

          На тези екзистенциални въпроси, според мен, само хора оказващи услуги на ДС могат да отговорят. Например татко ти /ако и да се е водел даскал/.
          Топло. Със сигурност съм чувАл за него много преди тебе.
          А бае КристО и кака Людмила го била канѝла...
          По онова време Кристо беше все още мистична фигура в България, за него се знаеше, че опаковал предмети и сгради и че Людмила Живкова му предложила през 1980 г. да опакова каквото си пожелае в България за 1300-годишнината, но че в крайна сметка проектът не е могъл да се осъществи. Жан-Клод и Кристо подтвърдиха, че да, имало е разговори с официални български представители през 1980 г. за евентуален проект в България, но че в крайна сметка се е стигнало до задънена улица
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • Пиши ги, бре Гагич, тези неща, кой те е спрял?!
            Колкото по-навреме, толкова по-добре. Къде - ми ще намериш, не си вчерашен. Ма недей при некролозите, все пак. Че там удивително ми напомни автора на темата и изключително "уместната" му забележка по отношение на друг некролог.

            Коментар


            • Тропчо
              Тропчо коментира
              Редактиране на коментар
              Я ми припомни, че не се сещам. Най- обидното, което съм си позволявал в темата с некролозите е, м-м-м-м-м, "Да, почина!". Един, единствен път. Малко ми се губи по повод чия кончина беше... просто не ме обля особена скръб и липса, а в такива случаи е много подло да лъжеш колко мнооооого скърбиш и страдаш. Не се сещам защо, но се почувствах длъжен да напиша нещо, все пак.... мамка му, ще поровя в историята.

            • сто
              сто коментира
              Редактиране на коментар
              Автора на темата за Кристо, ти къде се сложи
              Добре де, вероятно аз не съм се изразил правилно и ти дължа извинение. Ми...Извинявай!

            • Тропчо
              Тропчо коментира
              Редактиране на коментар
              Офффф, аз помислих, че визираш автора на тукашната тема. Ясно!

          • Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
            Пиши ги, бре Гагич, тези неща, кой те е спрял?!
            Колкото по-навреме, толкова по-добре. Къде - ми ще намериш, не си вчерашен. Ма недей при некролозите, все пак. Че там удивително ми напомни автора на темата и изключително "уместната" му забележка по отношение на друг некролог.
            Няма да стане - току-що ме изтриха.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              ...Иначе - досието вече е затворено в comdos.bg....
              Пу , да му се не види . Поради тази причина нивга нема да разбЕреме какво е съдържало пустото му досие

              Добре , че ти си го чел доде не е било затворено .

              ПС. Чел си го , нали ?

              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

                Пу , да му се не види . Поради тази причина нивга нема да разбЕреме какво е съдържало пустото му досие

                Добре , че ти си го чел доде не е било затворено .

                ПС. Чел си го , нали ?
                Да. Бил изтОчник, няма данни (ма то като ЖюлиА КристевА, същото) за подписани декларациЙ, получавани възнаграждения, саморъчни сведения и т.н.
                Ама съм и чувал едни неща.
                Откъде са му началните пари, как мислиш?
                От продажба на "колетни пратки"? Ти би ли купил опакована в хартия и вързана с канап празна картонена кутия за повече от 1$ ?
                Не би? Значи си проЗд и нищо не разбираш от изкуВство!
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  ....Да. Бил изтОчник, няма данни (ма то като ЖюлиА КристевА, същото) за подписани декларациЙ, получавани възнаграждения, саморъчни сведения и т.н....:
                  Чекай де , нали викаш , че офицер от ДС бил Ся па изтОчник .
                  Вероятно доносник имаш предвид , или що ? А и кво ше е "донасял" по линия па Първо главно от проклетите ФАЩ ? Кой с какви боички рисува при Капитализъма ?

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  ....Откъде са му началните пари, как мислиш?....
                  Първоначални за какво ? Ама ти верно като ДС пропагандатор от квартален тип . Чавдар по едно време беше изпаднАл до подобно ниво ...
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    Чекай де , нали викаш , че офицер от ДС бил Ся па изтОчник .
                    Вероятно доносник имаш предвид , или що ? А и кво ше е "донасял" по линия па Първо главно от проклетите ФАЩ ? Кой с какви боички рисува при Капитализъма ?



                    Първоначални за какво ? Ама ти верно като ДС пропагандатор от квартален тип . Чавдар по едно време беше изпаднАл до подобно ниво ...
                    Къде съм писал, че бил офицер? Цитирах крилата фраза на тука един многоуважаван Член - "Един достоен български офицер" и побързах да добавя "агент, де".
                    КристО е бил информатор, агент на влияние (отявлен марксист, както сам изтъква), явочник и т.н. ДС за сметка на целокупния български матрял по нареждане на Кака Л. щедро спонсорира проектите му (които той, горканчо, "с лични средства" правел - тук 15 мельона, там дваесе...). Аре, молА вА.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • Vlado_Ts
                      Vlado_Ts коментира
                      Редактиране на коментар
                      Е па мола ви се де .
                      Кога КристО е емигрирАл у французко - Кака Л още си е играла на Чичо Доктор , та не знам как го е спонсорилала . .

                      А туй с мельонитьи е по- късен етап . Американската мечта , братче .Колкото и да не им се вЕрва на българските ортодоксални куманисти - оттатък Големата локва е възможно да се случи . Стига да си кадърен . А Кристо беше кадърен . Справка : паметника на Ленин ( на бившия площад "Ленин" ) .

                      ПС. Под " мельонитьи" имам предвид милионите обикновени хорица ( нищо неразбиращи от авангардизъм) , коЙто даваха по 200 долара да гледат отблизо "опаковъчна хАртия", наречена от бг- куманистическите кратуни "упадъчно капиталистическо изкуство" . Ама сноби всекакви , кво да прайш.
                      Последно редактирано от Vlado_Ts; 05-06-20, 15:50.

                  • Vlado_Ts коментира
                    А Кристо беше кадърен . Справка : паметника на Ленин ( на бившия площад "Ленин" ) .
                    Не е опаковал паметника на Ленин! Нито го е правѝл!
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • Vlado_Ts
                      Vlado_Ts коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ми Велко Верин разправяше , че го е правил . Също и разни барелефи на ГошоТарабата и други ком величия . Това наред със скулптурите му по това време ( у нас не е опаковал , щото комисиите по оценка на "творците " са го смятали за несъвместимо със социалистическото изкуство) . Та помня ( това по "Свободна Европа" във времето , когато децата на комунистическата дипломация учеха в съвецки училища , то го знаеш това ) , че споменаваше , че като избегАл и нашите куманисти му изпотрошили всичките скулптури . Обаче , казва ( с чист сарказъм) , а да видим дали ше посмеят да строшат и паметника на другаря Ленин ...

                  • Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    Първоначални за какво ? Ама ти верно като ДС пропагандатор от квартален тип . Чавдар по едно време беше изпаднАл до подобно ниво ...
                    За първите му монументални опаковки, как за какво? Не съм запознат с творчеството му - ти като негов почитател би знаЯл повече какво е опаковал за първи път - там стената на язовир "Рузвелт", някакви острови покрай Бахамамамите, нещо такова. Пак е струвАло мЕльони и пак КристО с лични пари се бил бръкнАл.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • cecoa1
                      cecoa1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Стена на язовир?! Това може да е било некъв шпионаж, или подготовка на диверсия.

                    • Vlado_Ts
                      Vlado_Ts коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ами да. Всяка стена си има слаби точки . Стига да ги знаеш и да поставиш там съответното количество взрив .
                      Кристо ги е разузнал и е предал строителните ( инженерните ) чертежите на българското разузнаване по линия на художествено- творческата интелигенция.

                  • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Не е опаковал паметника на Ленин! Нито го е правѝл!
                    Vlado_Ts
                    #1339.1
                    Vlado_Ts коментира
                    Днес, 19:01
                    Ми Велко Верин разправяше , че го е правил
                    Паметникът на Ленин (предшественик на "кахърната котешка физиономия" на Алиса Софиянска) до днешната "Булбанк" е подарък от Братския Съветски Съюз !
                    Ленин дълго време е било забранено "да се прави" от несъветски скулптор. А да се рисува или скулптира от непрофесионалисти (незавършили съответния художествен институт) - забраната си остана до края.
                    Агент КристО, роден 1935 г. напуска Клета Майка (щателно са изтрити от публичното пространство данните как аджеба го е направил) на 22-годишна възраст... една година след Паметния Априлски пленум. Баш по това време, без да бъде гръмнат от някой батко на Гагич? Братята му тука правят блестяща кариера, въпреки, че освен с "невъзвращенеца" КристО са роднини и на разстреляния от "Народния съд" Иван Багрянов.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от kra_kra
                      Къде се загуби Стефан, няма го във форума.
                      Във вермахта имало ли е педера...ия?
                      В червената армия? Какво казват историците?
                      За Стефан не знам, но сексуалните наклонности много сме ги объркали с понятия като поведение и ценности. Един хомосексуалист може да е много повече мъжкар от хетеросексуален женкар. Като почнеш от Херкулес, минеш през Левски, та стигнеш до половината рок-звезди.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение

                        За Стефан не знам, но сексуалните наклонности много сме ги объркали с понятия като поведение и ценности. Един хомосексуалист може да е много повече мъжкар от хетеросексуален женкар. Като почнеш от Херкулес, минеш през Левски, та стигнеш до половината рок-звезди.
                        За Левски ама изобщо не е сигурно. Времената са били такива, че неженен мъж да ходи по жени се е считало за много непристойно. Затова го изкарват "сексуален монах", "жена не бил познал" и дъра-бъра, поради което, естествено родната ЛГБТ или как там беше последователността (вече даже се казвало LGBTQ - кю-то значело Queer / Questioning, демек "питали се" ората какво аджеба им се иска дайибът) общественост веднага прегърна светлият идеЙ, че Дяконът бил п@д@р@ст.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X