Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мани тва ми кажи какви дънки имаш че имотите чакат копане и еб...
    Опаа
    Цимент трябва да бъркам
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Сини са. Тъмносини. Дънките. Дето ги имам. По 10 лв. Дънки. Тъмносини. Продавам. Дънки!
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • Искам принципно
        Прави или потурести?
        Има ли еластан?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Псилютно преднамерено и псевдоекспирементално се опитах да нажежа обстановката в тая тема. Предизвиквайки модератор (в лицето на Бенца) и потъпквайки повечето от правилата на форума. Изводът е, че либерализмът властва и тук, администрацията подминава нарушенията, които не влияят пряко на изборните резултати. Да не говорим за диалога Гагич- Бенц. Мисля си... това ли е началото на жълтата преса тук, или е закономерно продължение на упадъка.
          В момента може да не им е до тая тема и любовта в нея.Самата тема е в раздел и със заглавие което предполага леко притваряне на окото от страна на модераторите ако ме питаш мен.
          Вижда се,че няма угодия - ако почнат да трият Ууууу фашисти.......ако притворят око......Кьорави ли сте бре......

          А ако се чустваш обиден от мен ммммммм извинявай,не знаех,че си толкова нежен,не ти личи по нета и не го казвам да се заяждам,а съвсем откровено.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • Ти па да не му поверва?! Точно обратното, ама умело го маскира!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Ти па да не му поверва?! Точно обратното, ама умело го маскира!
              Кой на кого?

              На мен не ми ли личи като искам да тегля една?Щеше да си личи ако беше на Тропчо
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • Кво да псуваш грозен човек
                Знам по себе си
                Подобен грозник съм
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • Човек се учи докато е жив! Знаех, крокодилите са дълги и зелени, но не очаквах, че между тях имало и простаци.

                  "Голема работа. Е сега вече си разплетох чорапите, мълчаливо."
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • А и простотията се увеличава! Нашият крокодайл нема спирка!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • Понеже това е off от темата там, да пробвам да отговоря тук на долното твърдение:


                      windwarrior коментира
                      Вчера, 23:37
                      Басовете са си басове. Ако звездите твърдо ти го говорят, че утре слънцето ще изгрее от юг, нема лошо да изкараш едни донги от балъчетата, дето традиционно вярват че изгрява от Изток.

                      В противен случай излиза, че сам не си верваш на Гласовете в главата ти, и все пак допускаш източния вариант. В който случай лекинко олекваш, като спореща страна.

                      QED.

                      Докато апологетите на 6:1 Апокалипсиса не са готови да ми (ни) скочат с една МРЗ - ще ги приемам като форумни лаладжия (лапацала).

                      Как точно е добре да изкараш "донги" е в правото на всеки сам да прецени. Грешната преценка си е за негова сметка. Или както казва един популярен каскет - не си прави вятър на устата.
                      Дали излиза че "сам не си верваш" щом нещеш да се лОвиш на бас и доколко олекваш поради същата причина, е също толкова състоятелно, колкото да твърдиш че щом моЕ да ошамариш някого, то той явно не е прав и е "лаладжия". И лекинко олеква, нали?

                      Впрочем... спомням си с каква ирония се отнесе към твърденията на английските служби за руска намеса в отравянето на Скрипал. Към днешна дата какво ти говорят звездите, м?

                      Та... басовете са си басове, спорът си е спор. В едното се раждат сто кинта, в другото въобще не е задължително.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Кольо
                        Абе, днес докато си карах трактора, понеже е голяма скука си направих труда да мисля малко. Не ми се удава много, ама колкото...
                        Та-ние грубо сме 7 милиона.
                        10% са 700 000
                        1% е 70 000
                        0,1% са 7000
                        0,01% са 700.

                        Заразени(а не болни) имаме малко над 400. Което е 0,006% Ако сметнем само болните сметката изтънява още повече.
                        Аз ли съм луд, на луд ли ме правят, цялата държава ли е луда?..
                        А ако сметнем за населението на света ще е още по.
                        Луд ли е света?

                        Да де-най-вероятния отговор е че аз съм тъп и не схващам
                        Абе, аз вчера си говоря с един приятел, дето има стотици ли са, хиляди ли декари праскови и ябълки. Оня ми вика- Ние отдааааавна сме намерили начин за справяне с нелечимите болести по овошките- и почва да ми цитира въпросните болести. Малко е тъпо да сравняваш овошки с човешки животи, но принципът не е ли един и същ? Минимизиране на щетите и последствията.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • Хубу де, да сметнем какви са процените на умрелите хора от грип, рак(хайде рака не е заразен), малария, разни други подобни болести.
                          Ще се окаже, че процента е доста по-голям, но за тях не въвеждахме световната паника.
                          Сега какво му стана света не знам.

                          Обаче и друго ми идва на ума-колко податливо на внушения е стадото.
                          Ако имах мошенически уклон в характера-след тази криза можех да направя добро състояние от стадното мислене.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Хубу де, да сметнем какви са процените на умрелите хора от грип, рак(хайде рака не е заразен), малария, разни други подобни болести.
                            Ще се окаже, че процента е доста по-голям, но за тях не въвеждахме световната паника.
                            Сега какво му стана света не знам.

                            Обаче и друго ми идва на ума-колко податливо на внушения е стадото.
                            Ако имах мошенически уклон в характера-след тази криза можех да направя добро състояние от стадното мислене.
                            Глей ся! Аз неслучайно дадох пример с овошките. Следващото "звено" е животните (съвсем примерно прасетата) и как противодействаме? Ся, тоя коронавирус по- опасен ли е от свинския грип? Ъ-ъ-ъ-ъ, неслучайно прехвърлих и разсъжденията си тук.
                            Какво ще кажеш, всички заразени и контактни с тях- директно на кладата? Ама, то не било толкова смъртоносно, па повечето си го карали без да го усетят...
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Хубу де, да сметнем какви са процените на умрелите хора от грип, рак(хайде рака не е заразен), малария, разни други подобни болести.
                              Ще се окаже, че процента е доста по-голям, но за тях не въвеждахме световната паника.
                              Сега какво му стана света не знам.

                              Обаче и друго ми идва на ума-колко податливо на внушения е стадото.
                              Ако имах мошенически уклон в характера-след тази криза можех да направя добро състояние от стадното мислене.
                              Кога са се препълвали тотално болници заради всички изброени от теб на куп?

                              Сравнение с грип:
                              - От грип макар да излизат различни щамове голяма част от населението има имунитет който помага дори при нов щам. От това изглежда има полза от ваксината срещу туберкулоза.
                              - При грип явни симтоми се появяват на втория ден, от това може и седмица да мине и да нямаш явни симтоми, а през това време заразяваш.
                              Комбинацията от гормите две води (липса на имунитет + скрити разносители) до много пъти по-бързо и по-масово разпространение.
                              От грип на година боледуват 2-3% от населението основно за 4-5 месеца с пик 1-2 месеца, от това без мерки пламват 20% от населението за под 2 месеца.
                              От грип умират под 1000 души на година също с усложнения от други болести - под 0,5% смъртност.
                              От актуалния вирус умират не по-малко от 3,5%, процента на усложнения е много по-голям и нуждата от болнична помощ много по-сериозна. Като се препълнят болниците процента смъртност скача двойно и покрай тях има и други жертви от липса на болнична помощ.

                              При нас за сега не се разминава. Дано и да ни се размине. Преди 2-3 седмици подобни проблеми имаше само в 1 област в Италия, сега е в половин Европа. Където закъсняха с мерките и изпуснаха масово разпространие сега страдат и мерките им са много по-строги, където решиха да се застраховат превантивно с по-ранни мерки резултата се вижда.

                              Иначе съм съгласен, че се драматизира прекалено, света няма да свърши. Жертвите също няма да са чак толкова много, но можеше и да са много по-малко от това което ще се събере до края на годината. Реално теб и мен мерките почти не ни засягат, така, че спокойно можем да ги изтърпим без да се оплакваме.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • gy6ter
                                gy6ter коментира
                                Редактиране на коментар
                                Мисля ,че след тази истерия с корона вируса ( истерия я наричам ,защото в истерията си човек не знае какво прави ) каквато и да е епидемия с какъвто и да е вирус ,ще пълни болниците ,и искрено се надявам да греша .Не знам каква ,ще е статистиката на починали хора за ден в месец март в Италия сравнена с миналата година ?

                              • Кольо
                                Кольо коментира
                                Редактиране на коментар
                                Да допълня гищера-Страшни картини, едни трупове палетизирани, с военен конвой ги изнасят...
                                Ама това за колко болници? От колко болници в Италия?

                                Ами случват се такива неща, света е голям, а живота многообразен. Ебола като е мнооого, ама много по-смъртоносна що няма паника? Щото мори само мангалите в Африка, да го духат.
                                Друго си е да се снима конвой с трупове в центъра на цивилизацията(според нас).

                                Мислете глобално.

                            • Ааа, аз не се и оплаквам.
                              Единственото ми неудобстъво е, че трябва да спирам на излизане и влизане от града, на блокадата.
                              Ама си ме пускат без проблем, та изобщо не го броя за проблем.
                              Другото е, че утре например ще ми трябва спринцовка за да меря един препарат, нямам подходяща, и трябва да си купя. Ама до 10:30 не може в аптеката.
                              Но и това изобщо не го броя, ако се разминем с тези дреболии-супер ще е.

                              Но като общ процент на заразени, болни и умрели е смешно.
                              Има си доста по-сериозни болести които не доведоха до такава масова психоза.
                              Да-масова психоза, която след години ще влезе в учебниците по психология.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • Иван Жоров
                                Иван Жоров коментира
                                Редактиране на коментар
                                Не гледай при нас. Гледай след няколко месеца как ще хвърчат глави там където изгоряха с вируса. На американците примерно изобщо не им харесва да гледат как изнасят палети с трупове от болниците в Ню Йорк и се очертават няколко стотин хиляди жертви до края на годината. Те толкова жертви нямат във войни за последните ... много години.

                              • gy6ter
                                gy6ter коментира
                                Редактиране на коментар
                                Ще хвърчат пари ,много пари ,защото трупове си карат от целия свят , но не спират да влагат пари в оръжие .А и още не се знае кой вариант ,ще е по сполучлив ,днес да умрат 1 000 ,или утре 10 000 .Изключвам революции .

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X