Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Базата данни беше повредена, върната е здрава версия, засега работи...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • Esper
      Esper коментира
      Редактиране на коментар
      Преди около 10 мин изби пак SQL грешка при post на коментар.
      По всичко изглежда, че въпреки грешката съобщението се записва но не се визуализира.
      При публикация на коментар без SQL грешка се визуализират всичките.
      Ако това помогне с нещо...

      П.С: Този мина.
      Вчера имаше същите грешки със същият ефект и отново свързани с коментарите.
      Последно редактирано от Esper; 20-04-22, 13:56. Причина: Допълване

  • Днес сутринта като опитах да вляза с редовния си профил Juiced ми каза ,че са минали 180 дни и да си ресетна паролата. Нправих го , даде ми грешка и от тогава не мога да вляза. Създадох нов профил и писах на админ , но все още няма вест. Някакви насоки?

    Коментар


    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      За да си смениш паролата, трябва да ИЗЛЕЗЕШ първо от форума. Не ме питай защо не излиза автоматично в тоя случай.

      Горе вдясно - името ти - излез

      Ако не помага - през забравена парола се минава, ама ПАК трябва да излезеш.

    • Juiced
      Juiced коментира
      Редактиране на коментар
      Стана точно както каза, дано да запомня за следващият път.

  • Да се отчета. Тия дни се бех напрегнал, че отдавна не съм си сменял паролата във форума и комшийката може да я е видяла.
    Днес я смених и отново съм спокоен. За което изказвам безкрайно огромните си и безгранични благодарности.
    Благодаря, че ми дадохте възможността да сменя паролата си. Сънят ми отново е пълноценен. Да илядите.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


  • Защо НЕ виждам тази страница: https://offroad-bulgaria.com/forum/%...80%D0%B8%D0%B6
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


  • От известно време ми се случва следното :
    Отварям нова тема или пиша в стара и следя за активност в темите от "Известия", обаче нищо.
    Като дам на "Какво ново" излизат темите, че някой е публикувал в тях. След като я отворя, отметката "Абонамент" не е активна и за това не получавам известия. При някой друг да е така..?
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Изтрит пост или коментар ти стои като известие но софтуера е зле и не се държи адекватно...

    • disko04
      disko04 коментира
      Редактиране на коментар
      Голямо триене пада.

  • Не е точно проблем, но подредбата ми се струва странна и затруднява търсенето на някои теми.
    Темата озаглавена "Вицове" е в раздел "Спам, чат..."
    Сходна тема "Вицове на чужди езици" е в раздел "Разкази, случки, хумор..."
    Там е и темата озаглавена "Любим автовиц".
    Та ако може да групирате вицовете на едно място, за да не са разпилени из целия форум...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Въпросче:
      Ползвам две устройства - домашното ми дърто мобилно компютърче и стационарен служебен. От нас влизам, от служебния ми отказва - вход, регистрация, забравена парола, пет опита и опитай пак. След бутон "забравена парола" и каквото там следва, получавам известие че ще получа известие на е-поща. Ма известие няма. И влизане няма.
      Къде греша?

      Коментар


      • От доста време след като пиша в някоя тема - не ме абонира автоматично за нея, т. е. не получавам известия при активност в нея ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
          Въпросче:
          Ползвам две устройства - домашното ми дърто мобилно компютърче и стационарен служебен. От нас влизам, от служебния ми отказва - вход, регистрация, забравена парола, пет опита и опитай пак. След бутон "забравена парола" и каквото там следва, получавам известие че ще получа известие на е-поща. Ма известие няма. И влизане няма.
          Къде греша?
          Много сте любезни, благодаря за отговора.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            От доста време след като пиша в някоя тема - не ме абонира автоматично за нея, т. е. не получавам известия при активност в нея ?
            Виж си опциите в профила за тая работа.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • cnc82
              cnc82 коментира
              Редактиране на коментар
              Благодаря ! Грешката е в моя телевизор !

          • В последно време старите теми които са с по голям обем на практика не се отварят повече от 4 - 5 страница . Пак ли нещо се бъгна форума ??
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • На мен пък теми със сигурност прочетени ми светят, като непрочетени такива.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • Пробвайте пак и пишете, направих нещо да видя дали работи, както се очаква...?
                VPetrov.photography

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Благодаря ! За сега всичко работи коректно .

                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Пак същата работа . Не се отварят след 4 - 5 страница .

              • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:12.jpg Прегледи:0 Размер:183.5 КБ ID:6916863


                От вчера почна да се появява постоянно този надпис в жълто долу, направих скрийншот на лаптопа, същия надпис излиза и чрез смартфона:

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                  Натиснете снимката за да я уголемите Име:12.jpg Прегледи:0 Размер:183.5 КБ ID:6916863


                  От вчера почна да се появява постоянно този надпис в жълто долу, направих скрийншот на лаптопа, същия надпис излиза и чрез смартфона:
                  Пробвай първо с друг браузър.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X