Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Четенето на темите отзад напред не е неудобно. Дори е забавно и занимателно.Развива се дедуктивно мислене, шесто чувство...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Неудобно е щото форума е дърво и на дълги теми зацикля яко.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • За протокола, бройте ме от върлите противници на коментарите. Е сега се дърляме в една тема, навалицата не хваща хронологията на събитията, кой кога и какво е писал, пълна мешавица. Като ги нямаше тия коментари беше много по-подредено.
        Ясно, че клментарите шв си останат, ама аз да си го кажа.
        Айде, лек ден!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • Както писах, не са задължителни. Ето на теб нещо пречи ли ти да не ги използваш? Не ги използвай. Ако друг обаче държи на тях, нека уважаваме мнението му, дори да не го четем... ;-) Аз също преценявам внимателно, кога да използвам коментар, за да не преча на смислената дискусия, но все пак да напиша нещо встрани от нея и кога да използвам цитат и нататък... Ще се научат и другите... с течение на времето...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • А за протокола, аз съм против писането във форуми като цяло, предпочитам да си поговорим на поляна... Определено е в пъти по-ползотворно и смислено... Ама на.. времето ни налага разни ограничения... ;-)
            VPetrov.photography

            Коментар


            • Какво му е на времето, слънце и 22 градуса... И да, не са задължителни коментарите, мога да не ги ползвам, ама редовно отварям твма и половин час разчепквам кой какво и кога го е казал че да разбера за какво става дума. Е сега мога да натръшкам сума и коментари със страници назад, на половината форум ше му светне червеничкото горе, ще климат и ше се чудят “т’ва пък сега от де се зе”.
              Както и да е де, няма да коментирам хахаха
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • Венцислав Петров
                Венцислав Петров коментира
                Редактиране на коментар
                Времето в исторически аспект имах предвид, но и така става :-)

            • Тоя да не ползвал, оня да не ползвал (като не му харесва), на мен също не ми харесват и съответно ги избягвам (и без нарочна препоръка), но какво от това, във форума аз съм преди всичко читател, пък после писател и бъркотията създавана от тези коментари ми пречи без значение какво лично аз правя с тях.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • Да дам ли един пример кога коментарът е умвстен ? Често се случва потребител да се похвали с полупка на нова, да речем джипка. Човекът е радостен и споделя това със съфорумниците си. Освен това е уважаван и много от колегите му искат да изкажаат пожеланията си. И следват 10 поста от типа "Честито !", "Да си я караш със здраве". "Много и безаваройни км" и т.н. Разбира се, в това няма нищо лошо, но мястото на тези 10 поста е в коментарите, а не в публикациите по основната тема. Мога да дам и други примери, но някой го каза по-горе - Форумът е за големи хора. А те би трябвало да могат да преценят кога какво да ползват. Не съм някакъв горещ фен на тези коментари. Това е просто една опция, при това незадължителна.
                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                Коментар


                • Май някаква част от пишещите, въобще не проумяват за какво иде реч. Дали ползваш или не коментари, все тая. Ама DAVC вече го е написал.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                    Да дам ли един пример кога коментарът е умвстен ? Често се случва потребител да се похвали с полупка на нова, да речем джипка. Човекът е радостен и споделя това със съфорумниците си. Освен това е уважаван и много от колегите му искат да изкажаат пожеланията си. И следват 10 поста от типа "Честито !", "Да си я караш със здраве". "Много и безаваройни км" и т.н. Разбира се, в това няма нищо лошо, но мястото на тези 10 поста е в коментарите, а не в публикациите по основната тема...
                    Примерът не е удачен защото мястото за подобни хвалби е в нарочна тема "Купих си ново ХХХХ". Каквито и поздравления и пожелания да се напишат в темата, те СА по темата.
                    Общо взето примерите за ползата от коментарите винаги е бил в посока поощряване на офтопика в темите. Ама за тая работа има модератори и администратори. Те да решават какво и как...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Модераторите си искат заплатата обаче...

                    • sabin
                      sabin коментира
                      Редактиране на коментар
                      Кольо, какво ти става бе?

                      1. не знам да има платен модератор в този форум.
                      2. и да имаше, какво те интересува теб, нормално би било човешкия труд да се плаща.
                      3. едно време беше пич, променил ли си се или карантината не ти се отразява добре??

                      Честно казано не очаквах от теб подобно отношение...
                      Последно редактирано от sabin; 20-01-21, 18:37.

                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Хихихихи...
                      Питай Венци, той ще ти обясни. Като беше гост в радиото, (ехеее, онова радио-форумното дето не просъществува дълго, жалко за което) бях му задал въпрос за размера на модераторските заплати, та ако си спомня...

                      То и в "онази" тема много хора ми се хванаха, че в хуя има кокал, и се утрепаха да ми обясняват, че нямало било...

                      Ставам за дърт циганин явно...

                  • Инах предвид, че коментарът е уместен когато се касае конкретната публикация, а не темата като цяло. И по този начин поема офтопика и облекчава основната тема. А за наличието на тема "Купих си ново ХХХХ" не знаех. Там всички пожелания са си по темата, с това съм съгласен.
                    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                    Коментар


                    • аз проблем с коментариЙте като коментари не виждам, даже са полезни когато се употребяват на място, проблемът е, че няма копче "отиди на първо непрочетено мнение" и да може след като уведомлението ме е пренасочило на стр. 23-та наприме да видя новия комент, след това да мога да отида с копчето на следващото първо непрочетено мнение. Това го пиша за n-ти път и или никой не му обръща внимание, или няма такава функционалност изобщо
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • Защо продължава да се променя първоначачалната последователност на коментарите?
                        Публикуваш, виждаш, изчезваш, а след време редът е променен
                        пп няма да има коментар, но така беше и с мненията

                        ​​​​​​
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • Ако се забрани писането на коментар след определен период, няма да има проблем. След като не можеш да коментираш първия пост, сигурно може и това да се направи.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            Но да има опция за цитиране та като се пребера след седмица да няма вакуум ми да се почнем от начало.

                            Трудна работа,съвсем ще се пръснат коментарите

                        • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Ако се забрани писането на коментар след определен период, няма да има проблем. След като не можеш да коментираш първия пост, сигурно може и това да се направи.
                          Не е въпроса в това дали има проблем или няма. Въпроса е в това, че на Аз и Венци коментарите им харесват!
                          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                          Коментар


                          • sabin
                            sabin коментира
                            Редактиране на коментар
                            Защо си мислиш, че трябва да търпим простотията ти не знам.... хайде малко почивка.
                            Последно редактирано от sabin; 20-01-21, 17:41.

                          • kameno karp
                            kameno karp коментира
                            Редактиране на коментар
                            Истината боли, а?
                            А къде е простотията си личи от действията ти!!! Ама нищо, жив и здрав бъди.

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X